ایران, خبر اول, فرانسه, اروپا, ایران, آلمان, پاریس, بریتانیا, مذاکرات وین, ند پرایس, رابرت مالی, برجام

ایران, خبر اول

ند پرایس: اعضای ۱+۵ معتقدند مذاکرات برجام باید از همانجا که متوقف شد ازسر گرفته شود

ند پرایس: اعضای ۱+۵ معتقدند مذاکرات برجام باید از همانجا که متوقف شد ازسر گرفته شود سخنگوی وزارت خارجه آمریکا جمعه گفت اعضای ۱+۵ در این نظر متحد هستند که مذاکرات احیای توافق هسته‌ای #ایران در وین باید از همان جایی که دور ششم پایان یافت، ‌از سرگرفته شود.

23/10/2021 02:39:00 ق.ظ

ند پرایس : اعضای ۱+۵ معتقدند مذاکرات برجام باید از همانجا که متوقف شد ازسر گرفته شود سخنگوی وزارت خارجه آمریکا جمعه گفت اعضای ۱+۵ در این نظر متحد هستند که مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ایران در وین باید از همان جایی که دور ششم پایان یافت، ‌از سرگرفته شود.

سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز جمعه ۳۰ مهر گفت اعضای گروه ۱+۵ در این نظر متحد هستند که مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ با ایران در وین باید در اولین فرصت ممکن و از همان جایی که دور ششم پایان یافت، ‌از سرگرفته شود. ند پرایس در نشست خبری روزانه خود در واشینگتن گفت، نماینده ویژه وزارت...

چاپسخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده روز جمعه ۳۰ مهر گفت اعضای گروه ۱+۵ در این نظر متحد هستند که مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ با ایران در وین باید در اولین فرصت ممکن و از همان جایی که دور ششم پایان یافت، ‌از سرگرفته شود.ند پرایس در نشست خبری روزانه خود در واشینگتن گفت، نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران در جریان سفر خود به خاورمیانه با متحدان در مورد شماری از نگرانی‌های مربوط به ایران، از جمله فعالیت‌هایش در منطقه، و نیز تلاش‌ ما برای بازگشت متقابل به توافق هسته‌ای ایران صحبت کرد.

شلیک گاز اشک‌آور در زاینده‌رود اصفهان برای جلوگیری از تجمع مردم - BBC News فارسی وزارت خارجه آمریکا: مردم ایران حق دارند آزادانه سرخوردگی خود را ابراز کنند و از دولت پاسخ بخواهند تجمع امروز مجوز نداشت/وضعیت اصفهان عادی شده است

وی با بیان این که رابرت مالی سپس به پاریس رفته و با نمایندگان سه کشور اروپایی طرف برجام دیدار کرده است، گفت «من وارد جزئیات مذاکرات دیپلماتیک نمی‌شوم، ولی کافی است بگویم ایالات متحده، سه کشور اروپایی و در ابعاد وسیع‌تر گروه پنج به علاوه یک، در این نظر متحد هستند که دیپلماسی کماکان موثرترین راه برای قابلیت جلوگیری همراه با راستی‌آزمایی از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای است و ما در این نظر هم متحد هستیم که مذاکرات در وین باید در اولین فرصت ممکن و از همان جایی که دور ششم پایان یافت،‌از سرگرفته شود.»

رابرت مالی پیش از سفر به اروپا، به خاورمیانه رفته و با مقام‌های ارشد امارات متحده عربی، قطر و عربستان سعودی در همین ارتبط گفت‌وگو کرده بود. جزئیات زیادی از محتوای مذاکرات او منتشر نشده است، اما وزارت خارجه آمریکا آنها را مفید توصیف کرده است.همزمان با حضور نماینده ویژه دولت آمریکا در پاریس و گفت‌وگو با نمایندگان فرانسه، بریتانیا و آلمان درباره مذاکرات احیای توافق هسته‌ای ایران، پاریس از تهران خواست فعالیت‌های هسته‌ای خود را که به شکل بی‌سابقه‌ای در مغایرت با برجام تشدید شده است، متوقف کند. headtopics.com

همزمان با دیدار نمایندگان آمریکا و تروئیکای اروپا: فرانسه خواستار توقف فعالیت‌های مغایر برجام ایران شدبه گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه روز جمعه گفت، برای ایران «فوری و حیاتی» است که فعالیت‌های شدید بی‌سابقه‌ای را که در نقض برجام انجام می‌دهد متوقف و فورا همکاری‌های همه‌جانبه را با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ازسر بگیرد.

ایران و ایالات متحده شش دور مذاکره غیرمستقیم با هماهنگی اتحادیه اروپا در وین انجام داده است که در خرداد ماه به دلیل انتخابات ریاست جمهوری ایران متوقف شد. با وجود تشکیل دولت جدید، ایران هنوز تاریخ بازگشت خود به این مذاکرات را اعلام نکرده است.در مذاکرات وین نمایندگان سایر اعضای باقی‌مانده برجام، یعنی روسیه، چین، بریتانیا، فرانسه و آلمان نیز حضور داشتند.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

گریه‌های پزشک عراقی-لهستانی برای مهاجران درمانده در مرز بلاروس

ارسلان عزالدین ۴۰ سال پیش از کردستان عراق به لهستان آمد و هم‌اکنون پزشک است. او می‌گوید پناهجویان سرمازده‌ای که به اینجا می‌رسند، معمولا یک تا دو هفته بدون آب و غذا در جنگل راه رفته‌اند.

این ن طی رشماست ولی ماایرانیهابه هیچ قدرتی چه امریکاوچهبرکینافاسوفرقی نمیکنه هیچ غلطی نمیتواندبکنداین امریکابوده که ازبذجام خارج شد ده وحالااین ایران است که بایدببیندایامیشودبه امریکااجازه دادکه دوباره به برجام برگرددیانه واگرهم بشوداین ایرانست که بایداجازه دهدارکجابایدشروع کرد آمریکا که در بر جام نیست که گوه زیادی میخوره.

Stop charlatanism! Stop lying Iranians hate this corrupt and terrorist Mullahs regime and all their supporters. Killing, torturing, stealing is their jobs . The best works for USA usually must meet the strongest Iranians oppositions. KingRezaPahlavi. kingdomWithPahlavi. 👑✌🏻💙 از حرف تا عمل فاصله بسیار است ،خواهیم دید

يعني بايدن قرار نيست به اغا فرصت دهد كه يك نفسي بكشد؟

شیوع سویه‌ای از کرونا در روسیه که از 'دلتا' نیز مسری‌تر است | DW | 21.10.2021پژوهشگران روسی سویه جدیدی از ویروس کرونا را شناسایی کرد‌ه‌اند که نسبت به 'دلتا' مسری‌تر است. این نوع از کرونا در روسیه در حال گسترش است. ظرف یک شبانه‌روز ۱۰۳۶ نفر در این کشور بر اثر یا در ارتباط با کرونا مرده‌اند. COVID ..... The crap that keeps giving.... ShimoolT آه همین دیروز گفتم چه خوبه که دیگه از سویه‌های جدید خبری نیست 😥 ☹️😔

در صورت شهادت دادن، آیا امکان دارد که هویت فرد مخفی بماند؟

وزیر دفاع آمریکا: کمک به کسانی که در افغانستان با ما همکاری کردند ادامه می‌یابد🔺وزیر دفاع آمریکا: کمک به کسانی که در افغانستان با ما همکاری کردند ادامه می‌یابد وزیر دفاع ایالات متحده روز جمعه ۳۰ مهر مسئولیت اخلاقی آمریکا برای کمک به کسانی که در افغانستان به نیروهای آمریکایی یاری رساندند را بااهمیت توصیف کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

حاجی‌اف: قلب ترکیه در هنگام نبرد قره‌باغ در آذربایجان می‌تپیدمعاون رئیس جمهوری آذربایجان با اشاره به نقش مهم ترکیه در بازتاب اخبار حقیقی نبرد آزادسازی قره‌باغ تاکید کرد که قلب ترکیه هنگام ادامه این نبرد در آذربایجان می‌تپید. - خبرگزاری آناتولی یادت باشد ایران همیشه در نجات است.

ازسرگیری برگزاری نماز جمعه در تهران با وجود هشدارها در مورد موج ششم کرونا🔺ازسرگیری برگزاری نماز جمعه در تهران با وجود هشدارها در مورد موج ششم کرونا به گزارش خبرگزاری ایسنا، تب‌سنجی، توزیع ماسک و وجود لیوان یک‌بار مصرف، مایع دستشویی و ضدعفونی‌کننده در محل وضو، به عنوان پروتکل بهداشتی برای بازگشایی نمازجمعه اعلام شده است. در حالی که خدایان کل ادیان نه‌تنها در برابر حوادث ناتوان بوده‌اند، بلکه پیروانشان منشأ وحشی‌گری و حوادث غیر انسانی بوده‌اند، اما هنوز هم بی‌شعورترینها(آخوندها) در رأس بی‌شعورها(مردمک مذهبی) هستند!

زنان افغان در اعتراض به طالبان در سازمان ملل حاضر شدند«درباره زنان افغان زیاد صبحت می‌شود اما کسی به ما گوش نمی‌دهد. کمک‌ها، اعطای پول و به رسمیت شناختن، همگی اهرم‌هایی هستند که جهان باید از آنها برای مشارکت، احترام به حقوق زنان و همه انسان‌ها در افغانستان در تعامل خود با طالبان استفاده کند.» این زنان اگر واقعت دمبال حقوق شان است . چ در خارج چی در داخل افغانستان. تمام فعالان زن در تی بیست سال خدمت به خارجیها ایفا وظیفه نمود. وحلا . تمام پولهای منجمد شد حق همین کار کانان است و از سازمان ملل آذادی دارائ . ملت افغانستان خاستار شود. باید که هزار ها زن افغان که در شهر نیویورک است احساس مسولیت کنند و آنجاه بروند و اعتراض شدید کنند