دشمن می‌داند که ناوهای هواپیمابرش دیگر در هیچ جای دنیا امنیت ندارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده کل سپاه: *دشمن می‌داند که ناوهای هواپیمابرش دیگر در هیچ جای دنیا امنیت ندارد *از روزی که ترور دانشمندان هسته‌ای ما آغاز شد، جلوبرنده کار ما شد *در دنیای ذهن شهید تهرانی مقدم حذف رژیم صهیونسیتی یک آرزو بود، اما امکان تحقق داشت و دارد

به گزارش ایسنا، سردار حسین سلامی طی سخنانی در مراسم بزرگداشت شهید حسن تهرانی مقدم با بیان این‌که شهیدان ما این خصوصیت را دارند که سرچشمه‌های بی نظیر اعتبار و شکوه ما در جهان هستند،گفت: آنان هم راهند و هم راهگشا. ستارگانی هستند که به وسیله‌ شان می توان راه را پیدا کرد. جنس شهیدان جنس زندگی است اما آنان زندگی را هم احیا می کنند.

فرمانده سپاه پاسداران با تاکید بر این‌که «افق آگاهی شهیدان ما بلند بود» ، اظهار کرد: در میان شهیدان بزرگ ما سردار شهید حسن تهرانی مقدم یک شخصیت استثنایی‌ بود و یک مجاهد فی سبیل الله. برادر شهیدی که در افق آرزویش هدف‌های بلندی دیده می شد. هیچ چیز در میدان دید او ناممکن نبود و از شکست ها ناامید نمی شد.

وی تأکید کرد: ؛ چرا که این در ذهن شهید تهرانی مقدم آمده بود که موشک‌های ما را به توانی برساند که بتوانند ناوهای هواپیمابر دشمن را هدف قرار دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا «وضعیت اضطراری» در قبال ایران را یک سال دیگر تمدید کرد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اسرائیل یک فرمانده جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین را در نوار غزه کشتارتش اسرائیل سه‌شنبه 12 نوامبر 2019 از کشته شدن بهاء ابوالعطا یکی از فرماندهان گردان‌های قدس وابسته
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

'خاطرات یک پورن استار'؛ جنجال‌های نمایش یک فیلم در ایرانفیلم 'ایکسونامی، خاطرات یک پورن استار' دیروز ۲۰ آبان ۹۸ در مشهد، اصفهان و تهران اکران شد. سازندگان این فیلم اعلام کرده‌اند که ' تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که دو سال و نیم سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است.'
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شدیک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شد کاوه موسوی، حقوقدان و شاکی خصوصی پرونده آقای نوری به رادیو فردا گفت که از دادستان در سوئد درخواست کرده است تا آقای نوری «برای تکمیل پرونده حداقل یک سال در بازداشت نگه داشته شود.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جریانی خاص می‌خواهد جمهوریت نظام را در برابر اسلامیت قرار دهد/ نیازمند آرامش در کشور هستیمنماینده مردم تهران بیان اینکه صدا و سیمای جمهوری اسلامی تبدیل به صدا و سیمای سلیقه ای خاص شده، گفت: انحصاری بودن این نهاد راه بر دیگر سلایق که در نظام جمهوری اسلامی تعریف می‌شوند، بسته است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ناآرامی‌های اهواز؛ اعتراض به مرگ یک شاعر یا حذف یک نماد؟ | DW | 12.11.2019در پی مرگ حسن حیدری، شاعر عرب اهوازی، شهر اهواز صحنه اعتراضات و ناآرامی‌ها شده است. مردم معتقدند حکومت در مرگ شاعری که پیشتر زندانی بوده دخیل است. پدرش اما می‌گوید 'دولت تقصیری ندارد'. گزارش نسیم سعداوی برای دویچه‌وله:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »