انتقاد نتانیاهو از اتحادیه اروپا برای خودداری از تحریم‌ ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

انتقاد نتانیاهو از اتحادیه اروپا برای خودداری از تحریم‌ ایران: درحالی که اتحادیه اروپا انتخاب می‌کند که به [مسیر] تحریم‌ها علیه ایران نپیوندد، محدودیت‌های اقتصادی- دیپلماتیک بر اسرائیل اعمال می‌کند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، صفحه رسمی بنیامین نتانیاهو، ‌نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توییتر نوشت: نخست‌وزیر نتانیاهو به حکم‌رانی دادگاه اتحادیه اروپا علیه اسرائیل اشاده کرده و گفت، درحالی که اتحادیه اروپا انتخاب می‌کند که به [مسیر] تحریم‌ها علیه ایران نپیوندد، محدودیت‌های اقتصادی- دیپلماتیک بر اسرائیل اعمال می‌کند.

در بیانیه دیوان عدالت اروپایی آمده است"محصولات غذایی تولید شده در اراضی اشغالی اسرائیل، باید شامل علامتی باشد که مبدا تولید آن‌ها را نشان داد."

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد یک مقام روس از سوء تعبیر رسانه‌ها از گزارش جدید آژانس درباره ایراننماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی تلاش‌ها برای تضعیف برجام را مورد انتقاد قرار داد و سوء تعبیر برخی رسانه‌ها از گزارش جدید آژانس درباره ایران را نمونه‌ای از آن دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی شدید اروپا از آغاز مجدد فعالیت‌های غنی‌سازی اورانیوم در ایرانپس از آن که وزرای خارجه اتحادیه اروپا دوشنبه 11 نوامبر خواستار پایبندی کامل ایران به توافق هسته‌ای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

الزام کالاهای اسرائیلی به داشتن برچسب از سوی دادگاه عالی اروپادیوان عالی اروپا طی حکمی اسرائیل را ملزم به برچسب گذاری محصولات تولیدی در اراضی اشغالی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برچسب شناسایی صادرات اسرائیل از مناطق اشغالی به اروپا اجباری شد | DW | 12.11.2019دیوان عالی اروپا رای داد که محصولاتی که اسرائیل در مناطق اشغالی فلسطین تولید می‌کند باید برچسبی بخورند که محل تولید آنها را برای خریداران در بازار اتحادیه اروپا روشن کند. این قانون قبلا فقط شامل مواد غیرغذایی می‌شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رهبر زندانی کاتالونیا می‌تواند از پارلمان اروپا درخواست مصونیت کندیک مشاور دیوان دادگستری اروپا روز سه‌شنبه ۱۲ نوامبر گفت رهبر جدایی‌طلب کاتالونیا که از زندان به عضویت پارلمان اروپا انتخاب شده است حق دارد از نمایندگان بخواهد تا مصونیت قضایی او را تایید کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اروپا یک گام به استقلال تسلیحاتی از آمریکا نزدیک‌تر شدبررسی برنامه دفاعی، عملیات و توسعه سلاح‌ها در اروپا نشان می‌دهد که فرانسه در ۶۰ درصد از ۴۷ پروژه مشترک جاری اتحادیه نقش مهمی ایفا می‌کند، گر چه آلمان، ایتالیا و اسپانیا هم در اغلب این پروژه‌ها نقش دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »