دست‌کم 14 نظامی در حمله طالبان به پاسگاهی در تخار افغانستان کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی حمله شبه‌نظامیان طالبان به پاسگاه «نیروهای خیزش مردمی» در شهرستان خواجه‌بهادوالدین ولایت تخار افغانستان 14 نظامی کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

در پی حمله شبه‌نظامیان طالبان به پاسگاه «نیروهای خیزش مردمی» در شهرستان خواجه‌بهادوالدین ولایت تخار افغانستان 14 نظامی کشته شدند.خلیل اسیر، سخنگوی فرماندهی پلیس ولایت تخار در شمال افغانستان امروز پنجشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در حمله مسلحانه شبه‌نظامیان طالبان به پاسگاه روستای لاله گذر در شهرستان خواجه‌بهاوالدین این ولایت 13 نفر از نیروهای خیزش مردمی و یک سرباز کشته شده‌اند.

وی افزود: بر اثر این حمله 4 نیروی امنیتی نیز زخمی شده‌ و در درگیری پس از این حمله نیز چندین نفر از اعضای طالبان کشته شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

توافق اسرائیل-امارات؛ افزایش همکاری نظامی در دریای سرخاسرائیل و امارات متحده عربی در پی توافق برای عادی سازی روابط همکاری‌های نظامی در دریای سرخ را افزایش خواهند داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کودتای نظامی در مالی؛ بازداشت وزیر دارایی و رئیس پارلمانکودتای نظامی در مالی؛ بازداشت وزیر دارایی و رئیس پارلمان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دست‌کم 10 غیرنظامی در حمله راکتی به کابل زخمی شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله موشکی به ارگ ریاست جمهوری افغانستان در کابل | DW | 18.08.2020طبق اعلام وزارت داخله افغانستان ۱۴ موشک به کابل شلیک شده و یکی از آن‌ها ارگ ریاست جمهوری این کشور را هدف قرار داده است. این رویداد در حالی اتفاق افتاد که امروز صدویکمین سالگرد استقلال افغانستان جشن گرفته می‌شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تازه‌ترین تصاویر پهپادی از زندگی در خانه‌های بی در و پیکرتازه‌ترین تصاویر پهپادی از بیروت، گویای ابعاد تازه‌‌ای از ویرانی‌های به جا مانده از رخداد انفجار ۴ اوت در بندر این شهر است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جان هزاران بیمار در غزه به علت قطعی برق در خطر استوزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که به علت محاصره اسرائیل و قطعی برق، جان تعداد زیادی بیمار در بخش‌ مراقبت‌های ویژه و جراحی در خطر است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »