تازه‌ترین تصاویر پهپادی از زندگی در خانه‌های بی در و پیکر

29/05/1399 05:11:00 ب.ظ

دو هفته بعد از انفجار بیروت؛ تصاویر پهپادی از زندگی در خانه‌های بی در و پیکر ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

تازه‌ترین تصاویر پهپادی از بیروت، گویای ابعاد تازه‌‌ای از ویرانی‌های به جا مانده از رخداد انفجار ۴ اوت در بندر این شهر است.

انفجاری که به ۴۰ هزار ساختمان آسیب زد و زندگی در ۳ هزار واحد مسکونی تخریب شده را مختل کرد. مطابق آمار نهایی منتشر شده در مورد خسارت جانی انفجار محموله نیترات آمونیوم انبار شده در بندر بیروت، ۱۸۰ نفر جان خود را از دست دادند و بیش از ۶ هزار تن نیز زخمی شدند. دولت لبنان در تازه‌ترین اقدام برای برخورد با عاملان احتمالی این حادثه و کشف دلایل رخداد آن، روز دوشنبه دستور بازداشت رئیس گمرک لبنان را صادر کرد..اعتمادآنلاین|.وزارت دفاع ملی ترکیه اعلام کرد دو تروریست پ.ک.ک در منطقه زاپ در شمال عراق طی عملیات هوایی از پای درآمدند..17.08.2020.

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

عکس های دیده نشدهٔ عباس کیارستمی از عباس عطار + تصاویرگزارش اعتمادآنلاین به مناسبت روز جهانی عکاس عباس عطار از لحظهٔ ورود به خانهٔ چیذر کیارستمی تا پایان، یک حلقه نگاتیو عکاسی می کند و سرانجام بعد از دو ساعت بهترین عکس اش از کیارستمی و مشهور ترین عکسی که از این سینماگر جهانی گرفته شده را ثبت می کند.

دو تروریست پ.ک.ک در شمال عراق از پای درآمدند

شمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 231 هزار و 971 تن رسیدشمار بهبودیافتگان از کرونا در ترکیه به 231 هزار و 971 تن رسید

اوج گرفتن کرونا در بیروت پس از انفجار مرگبار؛ بیمارستان‌ها پر شده‌اندوزیر مستعفی بهداشت لبنان روز دوشنبه با تأیید این خبر گفت که لبنان در پی انفجار مهیب بیروت که خسارت های زیاد انسانی و مادی به پایتخت وارد کرد با شیوع دوباره ویروس کرونا در لبه پرتگاه قرار گرفته است.

حمایت آذربایجان از فعالیت‌های ترکیه در مدیترانه شرقیمسئول سیاست خارجی ریاست جمهوری آذربایجان اعلام کرد از فعالیت‌های ترکیه در مدیترانه شرقی حمایت می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی

آغاز عملیات پاکسازی سواحل موریس از آلودگی نفتی ناشی از دو نیم شدن شناور ژاپنیعملیات پاکسازی ساحل ۱۵ کیلومتری جزیره موریس از آلودگی نفتی حاصل از دو نیم شدن نفت‌کش ژاپنی با مشارکت نیروهای داوطلب محلی و بین ‌المللی و همکاری سازمان‌های حامی محیط زیست ادامه دارد.