حمایت آذربایجان از فعالیت‌های ترکیه در مدیترانه شرقی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسئول سیاست خارجی ریاست جمهوری آذربایجان اعلام کرد از فعالیت‌های ترکیه در مدیترانه شرقی حمایت می‌کنیم. - خبرگزاری آناتولی

مسئول سیاست خارجی ریاست جمهوری آذربایجان اعلام کرد از فعالیت‌های ترکیه در مدیترانه شرقی حمایت می‌کنیم.حکمت حاجی‌اف٬ مشاور رئیس‌جمهور و مسئول سیاست خارجی ریاست جمهوری آذربایجان در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه ارمنستان درباره فعالیت‌های ترکیه در مدیترانه شرقی اعلام کرد که باکو از فعالیت‌های ترکیه در مدیترانه شرقی صراحتا حمایت می‌کند. فعالیت‌های ترکیه در منطقه بر مبنای حقوق بین‌المللی و در راستای حقوق و منافع آن است.

وی افزود: ارمنستان به جای اینکه از سیاست‌های تهاجمی خود که صلح و ثبات در منطقه را به خطر می‌اندازد، دوری گزیند «اظهارات مضحک» بیان می‌کند و برای سرپوش گذاشتن بر سیاست اشغالگری خود به کشورهای دیگر اتهام‌های دروغ و بی اساس می‌زند. حاجی‌اف همچنین در مورد اظهارات ایروان در مورد توافق سور اعلام کرد: این کشور از نجات از اسارت گذشته٬ کنار گذاشتن نفرت و زندگی مسالمت‌آمیز با همسایگان ناتوان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سیاست بلندمدت دولت برای حمایت از بورستهران ایرنا - یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه اصلاح در معاملات به معنای ریزش شاخص بورس نیست، گفت: سیاست دولت در حمایت بازار سرمایه کوتاه‌مدت نیست و دولت به دنبال این است تا سهامداری را به مردم در این بازار آموزش دهد که عرضه صندوق ETF در ترویج این خواسته دولت موفق بوده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حمایت از گزینه‌هایی مانند عارف و معین در ۱۴۰۰ اشتباه تاریخی است/ افرادی مانند «ظریف» باید کاندیدای اصلاح‌طلبان باشند/ فتاح پس از رئیسی و قالیباف مهره سطح پایین‌تر اصولگرایان استتحلیلگر سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: آن‌هایی که امتحان خود را پس داد‌ه‌اند مانند عارف و معین و یا دیگران حضورشان اصلاً فایده ندارد، گزینه اصلاح‌طلبان در انتخابات باید یک چهره اصلاح‌طلب معتدل باشد و سران نظام هم او را قبول داشته باشند، در نتیجه فردی مانند ظریف باید وارد عرصه شود و اصلاح‌طلبان باید روی چنین شخصیتی، سرمایه‌گذاری کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سناتور گراهام عدم حمایت شورای امنیت از قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را یک «اشتباه بزرگ» خواند🔺سناتور گراهام عدم حمایت شورای امنیت از قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را یک «اشتباه بزرگ» خواند ⚡️لیندزی گراهام از اعضای سنای آمریکا رأی اعضای شورای امنیت به قطعنامه پیشنهادی ایالات متحده برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را یک «اشتباه بزرگ» خواند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعلام ناوتکس جدید توسط ترکیه در مدیترانه شرقیترکیه برای آغاز فعالیت‌های اکتشافی کشتی یاووز در آب‌های مدیترانه شرقی ناوتکس جدیدی اعلام کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جوزپ بورل خطاب به ترکیه: فعالیت‌های حفاری در شرق مدیترانه را فورا متوقف کنیدبروکسل پیش از این نیز بارها ضمن غیرقانونی خواندن این حفاری‌ها، از آنکارا خواسته بود تا به اقداماتش برای کشف منابع نفت و گاز در آبهای مورد مناقشه در شرق مدیترانه پایان دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیه: اظهار نظر ارمنستان درباره مدیترانه شرقی گستاخانه استوزارت امور خارجه ترکیه اظهار نظر ارمنستان درباره شرق دریای مدیترانه را گستاخانه و ناشی از بی مسئولیتی این کشور دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »