دستیابی به بخشی از اموال متهمان پرونده سکه ثامن و تقسیم بین مالباختگان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

سخنگوی قوه قضاییه:​ متهمان پرونده «سکه ثامن» با بیش از سه‌هزار شاکی بزودی محاکمه می‌شوند. در ردیابی‌های جدید به بخشی از اموال متهمان دست پیدا کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم این وجوه در اسرع وقت میان مالباختگان تقسیم شود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگوی با صدا و سیما اظهار کرد: پرونده سکه ثامن به لحاظ گستردگی و تعدد شکات که بیش از سه هزار نفر هستند و نوع عملیات متهمان که در تهران و شهرهای دیگر وجوهی را از سرمایه گذاران گرفته بودند، با فرآیند رسیدگی طولانی مواجه شد.

وی با اشاره به تدبیر دستگاه قضا برای حل مشکلات مالباختگان ادامه داد:​ با وجود این‌که روال پرونده‌های قضایی به این شکل نیست که در مرحله دادسرا وجوهی بین مالباختگان تقسیم شود، اما در این پرونده به علت آمار بالای مالباختگان و مطالبات بحق آن‌ها وجوه نقدی بدست آمده را بین طلبکاران تقسیم کرده ایم که هر کدام حدود ۳۰ درصد از مطالبات خود را دریافت کرده اند و تلاش می‌کنیم با کارشناسی و فروش اموال غیرمنقول متهمان بخش دیگری از مطالبات مردم هم پرداخت شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قوه قضاییه جهت پس گرفتن اموال مردم لازم است دیوان یرغو را علیه شیادان اجرا کند.اینها افراد پشتوانه دار هستند و انها هم تحت تعقیب واقع شوند.ضرز و زیان کار انها سر شکن می شود روی اخاد مردم و باعث کم ارزشی ریال و نتیجه ان تورم بیشتر و فشار بر مردم است.

قیافه ی این یارو هم شبیه کساییه که ناشتا خود ارضایی میکنن

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سازمان ملل به پرونده سوءاستفاده از مقام در اونروا رسیدگی می کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دادستان منهتن به دنبال بررسی پرونده پرداخت حق‌السکوت به بازیگر فیلم‌های پورن استچند هفته پس از آن‌که دادستان‌های فدرال اعلام کردند اتهام‌ها درباره پرداخت حق‌السکوت از سوی دونالد ترامپ را به یک بازیگر فیلم‌های پورن دنبال نخواهند کرد، یک دادستان ایالتی در منهتن اقدام به ارسال احضار کار خوبی میکند که خلافکاران را تعقیب میکند! تن ترامپ داره میلرزه . یه ... خورده مثل سگ توش مونده.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش پنجم): برنامه موشکی سپاه پاسدارانفرق آن موقع وحالا در این بود تمامی مراکز فرماندهی و ستاد ارتش تحت مدیریت فرماندهی ستاد کل ارتش_ایالات_متحده_امریکا بود این موارد مشخصا در تمامی تاریخ_شفاهی تهیه شده درمورد ایران_قبل_از_۵۷در دانشگاه_هاروارد ذکرشده است.حالاچی؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

استقبال گردشگران از غارهای برفی در ارتفاع 3 هزار متری از سطح دریا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شاهدختی از خاورمیانه: همسر حاکم دوبی در لندن به دنبال حضانت فرزندانششاهدخت هیا بنت حسین، همسر حاکم دوبی حدود یک ماه است که از دربار حاکم دوبی فرار کرده و به لندن پناه آورده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بروکسل؛ اعتراض به استفاده از سموم دفع آفاتی که زنبورهای عسل را می‌کشدبروکسل؛ اعتراض به استفاده از سموم دفع آفاتی که زنبورهای عسل را می‌کشد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »