دادستان منهتن به دنبال بررسی پرونده پرداخت حق‌السکوت به بازیگر فیلم‌های پورن است

11/05/1398 01:45:00 ب.ظ

چند هفته پس از آن‌که دادستان‌های فدرال اعلام کردند اتهام‌ها درباره پرداخت حق‌السکوت از سوی دونالد ترامپ را به یک بازیگر فیلم‌های پورن دنبال نخواهند کرد، یک دادستان ایالتی در منهتن اقدام به ارسال احضار

چند هفته پس از آن‌که دادستان‌های فدرال اعلام کردند اتهام‌ها درباره پرداخت حق‌السکوت از سوی دونالد ترامپ را به یک بازیگر فیلم‌های پورن دنبال نخواهند کرد، یک دادستان ایالتی در منهتن اقدام به ارسال احضار صدای آمریکا - جستجو برای راه حل های دیپلماتیک در مناقشات خارجی، اصلاح مهاجرت با کمک به کشورهای آمریکای مرکزی، عقد قراردادهای تجاری مفید برای کارگران آمریکایی بدون نیاز به جنگ های تجاری، طیفی از موضوع هایی بود که کاندیداهای دموکرات در صحنه مناظره...

صدای آمریکا - جستجو برای راه حل های دیپلماتیک در مناقشات خارجی، اصلاح مهاجرت با کمک به کشورهای آمریکای مرکزی، عقد قراردادهای تجاری مفید برای کارگران آمریکایی بدون نیاز به جنگ های تجاری، طیفی از موضوع هایی بود که کاندیداهای دموکرات در صحنه مناظره انتخاباتی در شهر دیترویت بیان کردند تا نشان دهند سیاست های شان از رویکرد دولت ترامپ فاصله دارد.

این کاندیداها ضمنا تلاش کردند رای دهندگان دموکرات را مجاب کنند که می توانند پرزیدنت دونالد ترامپ را در انتخابات سال ۲۰۲۰ شکست دهند. بیمه سلامت ده کاندیدای دموکرات شب دوم مناظره در ایالت میشیگان درباره وسعت تغییرات در نظام خدمات درمانی و چگونگی تامین هزینه های آن اختلاف نظر داشتند.

جوزف بایدن، ، معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا، در مناظره چهارشنبه شب گفت لازم است تغییراتی که دولت ترامپ در «قانون درمان مقرون به صرفه» موسوم به «اوباماکر» انجام داده است معکوس شود و مردم از گزینه انتخاب بیمه از بازار آزاد برخوردار باشند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

ایران به دنبال مذاکره استرئیس‌جمهوری آمریکا در اظهاراتی متوهمانه و مضحک مدعی شد که ایران به دنبال مذاکره است. درسته!!ایران تا به خاک سیاه ننشیند هیچ کاری نمیکند!

شاهدختی از خاورمیانه: همسر حاکم دوبی در لندن به دنبال حضانت فرزندانششاهدخت هیا بنت حسین، همسر حاکم دوبی حدود یک ماه است که از دربار حاکم دوبی فرار کرده و به لندن پناه آورده است.

چهار هزار امضاء پای نامه‌ به روحانی: درخواست «رفع حصر سریع»به دنبال انتشار نامه هفت تن از مشاوران میرحسین موسوی خطاب به حسن_روحانی که در آن نسبت به سلامت موسوی، رهنورد و کروبی هشدار داده و خواستار «رفع حصر سریع» شدند،۴هزار تن دیگر با امضای این نامه از روحانی خواستند برای رفع_حصر اقدام موثری انجام دهد. خدا نکنه زود بمیرن.امیدوارم به اندازه خیانتهاشون زنده بمونن و بیشتر زجر بکشم. چرا فقط نسل ما زجر بکشه؟ اینا که باز یه قسمتی از عمرشون یه زمان شاه رو‌دیدن باز! لعنت بهشون. به امید وضع مشابه برای باقی خیانتکاران یعنی ۴۰۰۰ خجسته هنوز وجود داره روحانی دو دستی به شلوارش چسبیده نه اونور تحویل گرفتن نه اینور دیگه کسی باهاش حال میکنه چی فکرمیکنن با روحانی تا ۱۴۰۰ مگر زنش بمونه چه انتظار بیهوده ای از آقای روحانی دارند. آن زمانی که وضع مملکت متعادل بود و روحانی توانشته بود تورم را تا حدودی کنترل نماید هیچ اقدامی در این راستا نکرد حال که هیچ

ظریف، صدای ایرانی است که نه به انزوا تن می‌دهد و نه به ظلمدر پی تحریم وزیر امور خارجه از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا، دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت نوشت: ظریف نه در انزوا که درمیانه‌ی میدان می‌رزمد و این است که در واشنگتن، عصبیت می‌آفریند. ظریف، صدای ایرانی است که نه به انزوا تن می‌دهد و نه به ظلم.

امیدوار باشیم 'گاندو' آمریکایی‌ها را به اشتباه نیانداخته باشدسفیر ایران در لندن با اشاره به تحریم محمد جواد ظریف از سوی آمریکا، گفت: امیدوار باشیم اهانت‌های سریال 'گاندو' آمریکایی‌ها را درباره وزیر امور خارجه به اشتباه نینداخته باشد. این حجم از نفهمی چطور در یک نفر جمع شده؟ دولت فرار به جلو تقصیر احمدی نژاد، تقصیر تحریم آمریکا، تقصیر گاندو...ما چقدر خوبیم!

سپاه در جنگ هشت ساله (بخش پنجم): برنامه موشکی سپاه پاسدارانفرق آن موقع وحالا در این بود تمامی مراکز فرماندهی و ستاد ارتش تحت مدیریت فرماندهی ستاد کل ارتش_ایالات_متحده_امریکا بود این موارد مشخصا در تمامی تاریخ_شفاهی تهیه شده درمورد ایران_قبل_از_۵۷در دانشگاه_هاروارد ذکرشده است.حالاچی؟