دستگیری یک لزبین توسط سپاه پاسداران در ارومیه

19/09/1400 09:45:00 ق.ظ

شش‌رنگ، شبکه لزبین‌ها و ترنس‌جندرهای ایرانی از دستگیری یک زن لزبین توسط سپاه پاسداران خبر می‌دهد. این زن که لزبین معرفی شده است، «ساره» نام دارد. اطلاع‌_رسانی اقلیت‌های_جنسی لزبین‌ها گزارشی از shayagoldoust

، هنگام عبور از مرز و رفتن به ترکیه دستگیر شده است و تا این لحظه خبر دیگری از او در دست نیست.

خبرگزاری «تسنیم در بخشی از این خبر آمده است: «در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عج)، سرشبکه قاچاق دختران و زنان ایرانی به یکی از کشور‌های منطقه جهت فحشا و هدایت و پشتیبانی از گروه‌های هم‌جنس‌گرایی که تحت حمایت سرویس‌های اطلاعاتی فرامنطقه‌ای فعالیت می‌کردند، طی عملیات پیچیده و چند لایه اطلاعاتی برون‌مرزی در تور اطلاعاتی پاسداران گم‌نام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان آذربایجان غربی گرفتار شدند.»

۲۸ ۲۱ پس از زندان، ساره سعی کرد خود را به ترکیه برساند. این ویدیوها در سایت شش رنگ منتشر شده‌اند. او در ، درباره روزهای سخت و وحشتناک بازداشت، سلول انفرادی و شکنجه‌های جسمی و‌ روحی که تجربه کرده، صحبت کرده است.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

دریغ زمانه ما دیگر کامو ندارد| سعید محبی

کتاب خاطره‌انگیز «بیگانه» آلبر کامو را اولین بار در دوران دانشجویی خواندم (دهه 1350) و سخت تحت تأثیر قرار گرفتم. هرگاه نام کامو را می‌شنیدم یا در جایی می‌دیدم، دلم می‌خواست دوباره «بیگانه» را بخوانم. در سال 1401 این قصد عملی شد و دوباره آن را خواندم. بسی بیش از آنچه 50 سال قبل تحت تأثیر قرار گرفته بودم، در من اثر کرد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

منابع محلی در کابل: سپاه پاسداران ایران به طالبان آموزش رسانه‌ای می‌دهدمنابع محلی در کابل به خبرنگاران رسانه‌های افغانستان گفته‌اند که علی کمیلی و حسام رضوی، دو عضو سپاه پاسداران ایران هستند که در کابل حضور یافته و به جنگجویان خوب است به جای آموزش های رسانه ای آموزش های نگهداری از اماکن دیپلماتیک و شخصیت های دیپلماتیک را بدهند مودل حکومتداری طالبان مودل ایرانی است در تمام زمینه ها بوی ایران میاید دو تروریست برای بقای هم آموزش می دهند!

وزارت دادگستری آمریکا: محموله‌‌های نفتی و تسلیحاتی ایران مصادره شد؛ واریز ۲۶ میلیون دلار به صندوق حمایت از قربانیان تروریسمبیانیه وزارت دادگستری می‌افزاید سپاه پاسداران که در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا قرار دارد، ارسال این محموله‌ها را برنامه‌ریزی کرده بود. به کشتی های آمریکا نباید رحم کرد حتی تجهیزات داخل کشتی هار و باید باز کرد.

ده فضانورد تازه ناسا؛ کسانی که شاید روزی پا بر مریخ بگذارنددر میان این ده نفر یک پزشک، یک کارشناس روباتیک، یک جراح، یک مهندس زیست‌شناسی، و نیز یک کارشناس حفاری وجود دارد. دیراعلی مبارک باشه تو کشورهای ما آشوب بپا کنید و سپس از دیکتاتوری پشتیبانی کنید و جایزه بدهید و احیانا به این دوستان هم آموزش بدهید که از مریخ برای دوستان در ج.ا اورانیم بهمراه بیاورند. سوغاتی غنی؟ نه خودشان غنی میکنند ،نیازی نیست آژانس آموزشهای لازم رو داده شما نگران نباش

کمیسیون ایالات متحده در امور آزادی مذهبی بین‌المللی از نقض آزادی مذهبی در ایران و عربستان انتقاد کرد🔺 در این جلسه مجازی یکی از اعضای کمیسیون ایالات متحده در امور آزادی مذهبی بین‌المللی به دستگیری، شکنجه، و فوت بهنام محجوبی، از دراویش گنابادی ، اشاره کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: ⚫️قسمت ششم بزودی میآید مفاد طرح سی آی ای برای تجزیهٔ ایران و تغییر رژیم چرا رضا پهلوی یه روز طرفدار سپاه یا سلطنت و یه روز طرفدار مجاهد خلق میشه؟! ✔️چه کسی خمینی را به قدرت رساند ✔️چه کسی جنگ_ایران_و_عراق را تولید کرد و چرا؟ ✔️سلطنت طلبها همان بسیجیان اند بلکه خرتر یاد و خاطره عزیز از دست رفته‌مان بهنام محجوبی که همانطور محجوب بود هیچگاه از قلب و روح‌ ما نمیرود و‌همواره با ما است اما یک‌ ننگ‌ بر پیشانی جمهوری اسلامی تا ابد خواهد بود ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

آتش سوزی در دفتر مرکزی جنبش النهضه تونس؛ یک کشتهآتش سوزی در دفتر مرکزی جنبش النهضه تونس؛ یک کشته در سانحه آتش‌سوزی در دفتر مرکزی جنبش النهضه در پاتخت تونس یک نفر جان باخته و شمار زیادی مصدوم شدند.

دو زن ایرانی در فهرست تحریم‌های جدید آمریکا؛ از لیلا واثقی و صغری خدادادی چه می‌دانیم؟در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا در کنار تحریم شدگانی همچون یگان‌های ویژه نیروی انتظامی و سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج و فرماندهان آنها به عنوان عوامل اصلی سرکوب اعتراضات در ایران و شماری از بازجویان سپاه پاسداران و زندانبانان، از دو زن به نام‌های لیلا واثقی و صغری خدادادی نام برده شده است.