درگیری میان نیروهای مرزی افغانستان و پاکستان یک کشته و 8 زخمی به جا گذاشت

14/06/1399 09:39:00 ق.ظ

درگیری میان نیروهای مرزی افغانستان و پاکستان یک کشته و 8 زخمی به جا گذاشت

در درگیری میان نظامیان افغانستان و پاکستان در امتداد مرزی در ولایت ننگرهار یک پلیس افغان کشته و 8 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی 04.09.

2020 استانبول/ خلیل سلحشور/ خبرگزاری آناتولی عطاالله خوگیانی، سخنگوی والی ننگرهار در شرق افغانستان صبح امروز جمعه اعلام کرد: در نتیجه درگیری شب گذشته میان نیروهای امنیتی و نظامیان پاکستانی در امتداد مرز دیورند، در شهرستان مومنددره یک پلیس مرزی جان باخته و 8 تن دیگر زخمی شده اند.

وی افزود: درگیری هنگامی آغاز شد که نظامیان پاکستان می‌خواستند در امتداد مرز دو کشور دست به ایجاد تأسیسات بزنند، اما نیروهای مرزی افغانستان مانع این اقدام شدند. در روزهای اخیر نظامیان پاکستان به شهر اسدآباد مرکز ولایت کنر و شهرستان‌های ‌سرکانو و مرورۀ این ولایت چندین موشک پرتاب کردند که در نتیجه 8 غیرنظامی کشته و 11 تن دیگر زخمی شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تکذیب فوت یکی از نیروهای شهرداری در درگیری روستای ابوالفضل اهوازتکذیب فوت یکی از نیروهای شهرداری در درگیری روستای ابوالفضل اهواز معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به تصاویر منتشرشده از فوت یکی از نیروهای اجراییات که در درگیری اخیر در روستای ابوالفضل اهواز حضور داشته است، گفت: این موضوع کذب محض است.

رکود در دوران کرونا؛ اقتصاد ایران در بهار امسال باز هم کوچک‌تر شد - BBC News فارسیمرکز آمار ایران روز سه‌شنبه ۱۱شهریورماه، گزارش عملکرد اقتصاد ایران در بهار امسال را منتشر کرد که نخستین گزارش رسمی آماری از اقتصاد ایران پس از همه‌گیری ویروس کرونا به حساب می‌آید. براساس این گزارش نرخ رشد اقتصادی ایران در بهار ۱۳۹۹ منفی ۳.۵ درصد بوده است. اقتصاد غیرنفتی نیز در همین دوره رشدی منفی را تجربه کرد و نرخ رشد اقتصادی بدون احتساب نفت منفی ۱.۷ درصد اعلام شد.

دانش‌آموزان در مناطقی که امکان حضور فراهم است از روز شنبه در محل تحصیل حاضر شوندتهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش اولویت را آموزش حضوری اعلام کرد و گفت: در هر مکانی که جمعیت کلاس به تشخیص مدیر مدرسه و براساس دستورالعمل ابلاغ شده با رعایت فاصله اجتماعی امکان حضور دانش‌آموزان فراهم باشد، همه آنها باید از روز شنبه در محل تحصیلی خود حاضر شوند.

۱۲۵ فوتی کرونا در ۲۴ ساعت گذشته/۳۶۹۳ تن در وضعیت شدید بیماریشناسایی ۱۸۵۸ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور *تعداد مبتلایان جدید: ۱۸۵۸ نفر *تعداد فوت‌‌شدگان جدید: ۱۲۵ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۷۸۷۵۲ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۲۶۸۰۱ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۱۷۹۷ نفر

کرونا در خوزستان در شرایط هشدار بالاسرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه وضعیت خوزستان در هشدار بالا است، گفت: مردم نباید خودشان را درگیر رنگ‌بندی شهرها کنند؛ اعلام این رنگ‌بندی موجب اطمینان کاذب می‌شود زیرا زمانی که اعلام می‌شود، وضعیت سفید است مردم کمتر نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند.

کرونا در ایران؛ روند ابتلا در قم صعودی و نگران‌کننده است