درخواست هند برای آزادی ملوان‌هایش از کشتی توقیف‌شده انگلیسی

03/05/1398 06:42 ب.ظ

درخواست هند برای آزادی ملوان‌هایش از کشتی توقیف‌شده انگلیسی وزارت امور خارجه هند روز پنجشنبه خواهان آزادی ۱۸ خدمه هندی کشتی انگلیسی توقیف شده توسط ایران شد.

وزارت امور خارجه هند روز پنجشنبه خواهان آزادی ۱۸ خدمه هندی کشتی انگلیسی توقیف شده توسط ایران شد. وی گفت: ما امیدواریم که هر چه سریع‌تر این اتفاق رخ دهد تا فرایند بازگرداندن آن‌ها به هند را آغاز کنیم.

عصر روز جمعه ۲۸ تیر یک فروند نفتکش انگلیسی با نام"stena impero" هنگام عبور از تنگه هرمز به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات بین المللی دریایی بنا به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، توسط یگان شناوری منطقه یکم نیروی دریایی سپاه توقیف شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

دستگاه قضایی به بهانه حکم قبلی، از آزادی محسن افشانی بازیگر ایرانی خودداری کرد♦️ دستگاه قضایی به بهانه حکم قبلی، از آزادی محسن_افشانی بازیگر ایرانی خودداری کرد ⚡️ سخنگوی قوه قضائیه تنها گفت او قبلا به زندان محکوم شده و اشاره ای به موضوع پرونده قبلی و میزان محکومیت این بازیگر در این پرونده نکرده است. Khalayegh har Che layegh. درود_بر_قوه_قضائیه بیاد بیرون احتمالا کارای تازه ای یاد گرفته و امیدوارم اینطور نباشه.

موسسه بين‌المللی مطبوعات اسرائیل را به آزادی خبرنگار آناتولی فراخواندموسسه بين‌المللی مطبوعات از اسرائیل خواست تا هرچه سریعتر مصطفی الخروف؛ خبرنگار-عکاس خبرگزاری آناتولی را آزاد کند. - خبرگزاری آناتولی

جام جهانی و ایران؛ آیا زنان سهمی برابر از آزادی به دست می آورند؟زنان در ایران پس از انقلاب اسلامی، هرگز اجازه ورود آزادانه به ورزشگاه را به دست نیاورده‌اند. ایران در حال حاضر تنها کشوری است که زنانش اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند به تو چه؟ زنان ایرانی توسری خوردن رو دوست دارند و به راحتی گول اخوندها رو میخورند آنها عاشق اخوندها هستند مردم ایران بار دیگر با حضور در انتخابات نشان خواهند داد که چقدر عاشق نوکری و کنیزی اخوندها هستند

مارک اسپر: آماده مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران هستیم/ آزادی کشتیرانی در تنگه هرمز اولویت ماستوزیر دفاع آمریکا: *آماده مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران هستیم *آزادی کشتیرانی در تنگه هرمز اولویت ماست *یکی از اهداف کلیدی واشنگتن؛ ممانعت از 'فعالیت‌های تحریک‌کننده' ایران است پیش شرط مذاکرات صداقت دررفتاروگفتارمی باشد!! امنیت خلیجمون هم اولویت ماست ،اولویت هاتو اینجا خرج نکن اگرمی خواهیدمذاکره کنیدخسارات وارده به ایران رادر40سال گذشته بپردازیدودکترین تجاوزبه کشورها وتسلط وطلم به ملتها راازبنامه های خودحدف کنیدکه ان به زیان همه کشورهاازجمله خودامریکاست که خودمعلول جهالت است.

گزارشگران بدون مرز خواستار آزادی فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی زندانی سیاسی شدگزارشگران بدون مرز خواستار آزادی فرنگیس مظلوم مادر سهیل_عربی زندانی سیاسی شد فرنگیس_مظلوم در تاریخ ۳۱ تیرماه در منزل خواهرش از سوی ماموران امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده و هنوز مشخص نیست که خانم مظلوم به چه دلیلی بازداشت شده است.

اولین تماس مالک نفتکش توقیف‌شده بریتانیایی با خدمهشرکت استینا بالک، مالک نفتکش توقیف شده بریتانیایی در ایران گفته است که برای اولین بار از زمان توقیف این کشتی در روز جمعه گذشته توانسته با خدمه آن تماس مستقیم برقرار کند. هم‌زمان رئیس دفتر آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران گفته است که بریتانیا برای آزادی کشتی خود واسطه به ایران فرستاده است. اصول دین بپرسین از خدمه 😂😂😂 اقتدار به این میگن.نه به اونی که آمریکایی ها و غربی ها دارن. اقتدار چیزیه که تو خون ما ایرانی‌هاست وبه هیچ احدی اجازه نمیدیم که به منافع ما تجاوز کنه.

به گزارش ایسنا به نقل از فرانسه ۲۴، راویش کومار، سخنگوی وزارت خارجه هند روز پنجشنبه در کنفرانسی خبری از ایران درخواست کرد تا هرچه سریع‌تر ملوان‌های هندی دستگیر شده در کشتی انگلیس را آزاد کند و آن‌ها را به میهن بازگرداند.

وی گفت: ما امیدواریم که هر چه سریع‌تر این اتفاق رخ دهد تا فرایند بازگرداندن آن‌ها به هند را آغاز کنیم.

عصر روز جمعه ۲۸ تیر یک فروند نفتکش انگلیسی با نام"stena impero" هنگام عبور از تنگه هرمز به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات بین المللی دریایی بنا به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، توسط یگان شناوری منطقه یکم نیروی دریایی سپاه توقیف شد.

این نفت‌کش پس از توقیف به ساحل هدایت و برای سیر مراحل قانونی و بررسی های لازم تحویل سازمان بنادر و دریانوردی شد.