خبرنگار_آناتولی, خبرنگار-عکاس خبرگزاری آناتولی, مصطفی الخروف, موسسه بين‌المللی مطبوعات (Ipı)

خبرنگار_آناتولی, خبرنگار-عکاس خبرگزاری آناتولی

موسسه بين‌المللی مطبوعات اسرائیل را به آزادی خبرنگار آناتولی فراخواند

موسسه بين‌المللی مطبوعات #اسرائیل را به آزادی #خبرنگار_آناتولی فراخواند

23/07/2019 07:18:00 ب.ظ

موسسه بين‌المللی مطبوعات اسرائیل را به آزادی خبرنگار_آناتولی فراخواند

موسسه بين‌المللی مطبوعات از اسرائیل خواست تا هرچه سریعتر مصطفی الخروف ؛ خبرنگار-عکاس خبرگزاری آناتولی را آزاد کند. - خبرگزاری آناتولی

Aşkın Kıyağan,Nazanin Hansu (Razavi)   |23.07.2019Burgenlandوین/خبرگزاری آناتولیموسسه بين‌المللی مطبوعات (IPI) که مرکز آن در وین پایتخت اتریش است با انتشار بیانیه ای از دولت اسرائیل خواست تا هرچه سریعتر مصطفی الخروف خبرنگار-عکاس خبرگزاری آناتولی را که از 6 ماه در بازداشت غیرقانونی است، آزاد کند.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 هشدار فرانسه؛ ایران مذاکرات احیای برجام را به خطر می‌اندازد | DW | 27.07.2021

در این بیانیه تاکید شد:"باید هرچه سریعتر الخروف که بیش از 6 ماه مغایر قانون های اسرائیل در بازداشت است آزاد شود؛ همچنین اسرائیل باید از اخراج اجباری وی به اردن یا کشورهای دیگر خودداری کند. اسرائیل در بین روزهای یکشنبه تا دوشنبه قصد داشت الخروف را به اردن اخراج کند اما دولت اردن با این کار موافقت نکرد."

گفتنی است نیروهای اسرائیل نیمه شب 22 ژانویه سال جاری به خانه مصطفی الخروف خبرنگار-عکاس آناتولی در قدس اشغالی یورش برده و وی را بازداشت کرد.نیروهای اسرائیل در بازداشتگاه مصطفی را مجبور به امضای اوراقی برای اخراج و انتقال وی به اردن می کنند اما او کماکان به مقاومت خود ادامه داده و از امضای این اوراق جعلی امتناع می کند. headtopics.com

مصطفی الخروف از روز بازداشت تاکنون سه بار به دادگاه احضار شده اما قاضی هنوز حکمی صادر نکرده است. دادستان اسرائل به دلیل اینکه مصطفی الخروف"اقامت" ندارد خواستار اخراج وی از قدس شرقی است. مقامات اسرائیل قصد دارند او را به اجبار به اردن منتقل کنند. اسرائیل می خواهد به زور او را از سرزمین خود اخراج کند.

علاوه بر خانواده و دوستان مصطفی، فعالان حقوق بشر در فلسطین و اسرائیل نیز از مقاومت مصطفی حمایت کرده و کمپینی با هشتگ Mustafa_must_stay# در رسانه های اجتماعی برای آزادی وی راه اندازی کرده اند.مصطفی از 12 سالگی در قدس شرقی زندگی می کند. پدر مصطفی برای کار به الجزایر رفته بود و مصطفی در آنجا به دنیا می آید. در 12 سالگی به قدس شرقی باز می گردند. پدر وی برای گرفتن اقامت قدس که شناسنامه محسوب می شود مراجعه می کند و پس از سال ها تلاش تنها به وی شناسنامه می دهند.

سرانجام پدر مصطفی برای اینکه برای همسر و فرزندان خود اقامت بگیرد نیز به مقامات اسرائیل مراجعه می کند اما تنها به مصطفی به دلیل اینکه بالای 18 سال است اقامت نمی دهند.مصطفی خود برای گرفتن شناسنامه به مقامات اسرائیل مراجعه می کند اما علی‌رغم 13 سال تلاش به وی شناسنامه داده نمی شود. او بدون هیچ برگه شناسایی تا 28 سالگی در قدس زندگی می کند.

وی در سال 2014، اقامت یک ساله که به کارمندان خارجی داده می شود را اخذ کرد. مصطفی با همسرش که شناسنامه قدس شرقی را داشت در سال 2015 ازدواج و برای دریافت شناسنامه مجدد مراجعه می کند. اما این تلاش‌ها بی ثمر بود. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

آیا می‌توانم از موسسه نوشتن پایان نامه بدلیل کلاه‌برداری شکایت کنم؟🤣😂 آخه این چه سوال مسخره‌ایه.؟

بانک مرکزی به جای نظارت، دخالت می‌کند/ دولت بانکی را مجبور به پوشش یک موسسه مالی غیرمجاز کرد/ چاره‌ای جز ادغام بانک‌ها نداریمیک استاد دانشگاه اظهار داشت: در مورد ادغام بانک‌های نظامی به نوعی دولت چاره‌ای ندارد و باید این بانک‌ها را زیر سایه بانک سپه ببرد. قطعا در ادامه این ادغام، مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد چون این بانک‌ها متفاوت از یکدیگر هستند، نیروی انسانی زیادی دارند، دارایی و بدهی‌شان مشخص نیست اما دولت چاره‌ای جز این کار ندارد.

مری آلیس هیوارد، معاون آمریکایی آمانو، سرپرست آژانس بین المللی انرژی اتمی شدآژانس بین المللی انرژی اتمی در پی درگذشت یوکیا آمانو دبیر کل، اعلام کرد که مری آلیس هیوارد، معاون دبیر کل و رئیس اداره مدیریت آژانس، سرپرستی این نهاد را بر می‌گیرد. خانم هیوارد که آمریکایی است از سا حالا خوب شد. فقط جمهوری خواهه یا دمکرات؟ دیگه از ابن بهتر نمیشه،خدا با آمریکاست.

بانک مرکزی به جای نظارت، دخالت می‌کند/ دولت بانکی را مجبور به پوشش یک موسسه مالی غیرمجاز کرد/ چاره‌ای جز ادغام بانک‌ها نداریمیک استاد دانشگاه اظهار داشت: در مورد ادغام بانک‌های نظامی به نوعی دولت چاره‌ای ندارد و باید این بانک‌ها را زیر سایه بانک سپه ببرد. قطعا در ادامه این ادغام، مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد چون این بانک‌ها متفاوت از یکدیگر هستند، نیروی انسانی زیادی دارند، دارایی و بدهی‌شان مشخص نیست اما دولت چاره‌ای جز این کار ندارد.

اسرائیل تخریب خانه‌های فلسطینیان را در شرق اورشلیم آغاز کرددولت اسرائیل روند تخریب خانه‌های مسکونی فلسطینی‌ها را در محله‌ای در شرق اورشلیم آغاز کرد. به گزارش آسوشیتدپرس، این روند پایانی بر یک درگیری حقوقی یک ساله بر سر ساختمان‌هایی بود که اورشلیم را از کرا دستش درد نکنه فلسطینها آخه چراخانه های خودرا دراورشلیم ساخته انداحمقها مگه کاری دیگه بلده اسرائیل انجام بده چهل وپنجاه سال است که ماهمین خبر را میشنویم

فلسطین تمام قرارداد و معاهدات با اسرائیل را فسخ خواهد کرد