خشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌وی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌وی: *جرمی کوربین چگونه می‌تواند از ایران حرف بزند؟ *او از شبکه پرس‌تی‌وی پول گرفته است *جرمی کوربین مکررا به جای حمایت از دوستان ما در آمریکا بر سر تحولات خلیج فارس، از ایران حمایت می‌کند

به گزارش ایسنا، به نقل از نشنال، بوریس جانسون، نخست‌وزیر جدید انگلیس در سخنانی که به طور آشکار نقض آزادی بیان محسوب می‌شود، به گفت‌وگوی جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس با رسانه ایرانی پرس‌تی‌وی تاخت و در حالی که تبادل بانکی با ایران به خاطر تحریم‌ها دچار محدودیت است، وی را به پول گرفتن از این شبکه متهم کرد.

وی در این رابطه مدعی شد: جرمی کوربین چگونه می‌تواند از ایران حرف بزند؟ این آدم محترم از شبکه پرس‌تی‌وی پول گرفته است و مکررا به جای حمایت از دوستان ما در آمریکا بر سر تحولات خلیج فارس، از نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت می‌کند. به گزارش ایسنا، بوریس جانسون در حالی به جرمی کوربین برای گفت‌وگو با پرس‌تی‌وی می‌تازد که پدر خودش - استنلی جانسون - همین امروز در گفت‌وگویی با شبکه پرس‌تی‌وی اعلام کرده که پسرش عاشق ایران است و به راحتی می‌تواند مسائل پیش‌آمده حول نفتکش انگلیسی توقیف‌شده توسط ایران را حل و فصل کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگه موهات شانه کردی .پ انگلیس را اداره میکنی...گاگول

اصولاً در اروپا و آمریکا اگر کسی به ایران روی خوش نشان دهد قصدی جز گول زدن ما ندارد؛ خدا را شکر که این افراد در قدرت نیستند وگرنه با این دولت، ایرانی باقی نمانده بود.

اون بخش نشستن در تهران با ملاها رو ترجمه نکردید!

خخخ اینم احمق تر از بقیه و پوزشو به خاک میمالیم تا بفهمه ایران ینی کی یا چه کسانی

کوربین گفت gulf اما جانسون گفت persian gulf

پشمک !

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بوریس جانسون پس از ملاقات با ملکه الیزابت رسما نخست وزیر بریتانیا شد💢بوریس جانسون پس از ملاقات با ملکه الیزابت رسما نخست وزیر بریتانیا شد ◀️جزئیات بیشتر در وب‌سایت یورونیوز:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نگرانی‌ها در آلمان از نخست‌وزیرشدن بوریس جانسون در بریتانیا | DW | 23.07.2019احزاب و صاحبان صنایع آلمان نسبت به سیاست‌های پوپولیستی نخست‌وزیر جدید بریتانیا و تصمیم او مبنی بر برگزیتِ بدونِ توافق با اتحادیه اروپا ابراز نگرانی کردند. تنها حزب پوپولیست راست‌گرای این کشور از انتخاب جانسون خرسند است Reply: 07/23/19 17:58:20 یک ترامپ دیگر ، این بار در انگلستان ریدم‌ تو احزاب و صنایع آلمان! کوونتان را هم بکشید حرامزاده‌ها...
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: بوریس جانسون نسخه بریتانیایی من استدونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، از بوریس جانسون، نخست‌وزیر جدید بریتانیا، تمجید کرد و خوب‌معلومه‌سگ‌زرد‌برادر‌شغاله جانسون شلخته
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش‌های بین‌المللی به انتخاب بوریس جانسون به نخست وزیری بریتانیامحمد جواد ظریف ضمن تبریک به بوریس جانسون خطاب به وی گفت: «ایران به دنبال رویارویی نیست. اما ما ۱۵۰۰ مایل ساحل با خلیج فارس داریم. این، آب‌های ما است و از آن محافظت خواهیم کرد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار اتحادیه اروپا: بوریس جانسون دوران سختی پیش رو دارداتحادیه اروپا هشدار داده است که بوریس جانسون که به زودی کارش را به عنوان نخست وزیر جدید بریتانیا شروع خواهد کرد با چالش های جدی روبرو خواهد شد. بی بی سی جانسون نیومده شروع کردی؟ دقیقا برعکس! شما اروپایی‌ها دوران سختی پیش رو دارید! این روباه پیر جایی نمیخوابه که آب زیرش در بره! شما کلاه خودتونو سفت بچسبید! این انگلیسیا یه پا چپ و راستتون رنگیتون میکنه که کفو خون قاطی کنید. امریکا به عربستان میگه گاو شیرده و انگلیس به آمریکا این نگاهو داره!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »