دختر فوتبالیست ایرانی لژیونر شد

21/05/1398 10:42 ق.ظ

گلنوش خسروی عضو تیم فوتبال زیر ۱۹ سال زنان ایران به لیگ برتر ترکیه و تیم کوناک اسپور پیوست.

تهران- ایرنا- گلنوش خسروی عضو تیم فوتبال زیر ۱۹ سال ایران به لیگ برتر ترکیه و تیم کوناک اسپور پیوست. وی از ۱۴ سالگی در ذوب آهن اصفهان و تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران بازی می کرد.

وی از ۱۴ سالگی در ذوب آهن اصفهان و تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران بازی می کرد.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

تیم والیبال روسیه با شکست ایران به المپیک راه یافتتیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود در رقابت‌های انتخابی المپیک از تیم روسیه با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد. تیم ایران برای راهیابی به المپیک باید در دومین مرحله مسابقات انتخابی المپیک که دی ماه برگزار می شود، شرکت کند.

بازداشت دو نفر در ارتباط با ستاره تیم فوتبال آرسنالبه گفته پلیس دو مرد با اتهام تخلف از نظم عمومی و در ارتباط با بازیکن تیم فوتبال آرسنال بازداشت شده‌اند. این دو نفر روز پنجشنبه در بیرون محل سکونت مسعود اوزیل بازداشت شدند.

دومین پیروزی تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های انتخابی المپیک توکیوتیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود از مرحله اول رقابت های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو در مقابل مکزیک با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید. بازی سوم ایران فردا در مقابل روسیه انجام خواهد شد و برنده این بازی تکلیف تیم صعود کننده به المپیک را مشخص می کند. 😍

لیگ‌برتر والیبال تنها با سه تیم!لیگ‌برتر والیبال تنها با سه تیم! رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال: متاسفانه تنها سه تیم با توجه به پرداخت مطالبات بازیکنان خود جواز حضور در لیگ برتر والیبال را دارند.

فوتبالیست ۱۸ ساله ایران لژیونر شدگلنوش خسروی بازیکن ۱۸ ساله تیم ملی فوتبال جوانان ایران با قراردادی دو ساله به تیم کوناک اسپور ترکیه پیوست

دختر فوتبالیست جوان ایرانی در راه کوناک اسپور ترکیهسرمربی تیم زنان کوناک اسپور ترکیه اعلام کرد که گلنوش خسروی فوتبالیست جوان ایرانی به همراه این تیم تمرین می کند و طی روزهای آینده در مورد عقد قرارداد با وی تصمیم گیری خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

گلنوش خسروی مهاجم ۱۸ ساله ذوب آهن اصفهان و عضو تیم فوتبال زیر ۱۹ سال با قراردادی ۲ ساله به لیگ برتر ترکیه و تیم کوناک اسپور پیوست.

وی از ۱۴ سالگی در ذوب آهن اصفهان و تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران بازی می کرد.

او یکی از شاگردان کتایون خسرویار به شمار می رود که در بازی های تدارکاتی و آسیایی موفق به ثمر رساندن چندین گل شده است.