لیگ‌برتر والیبال تنها با سه تیم!

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

لیگ‌برتر والیبال تنها با سه تیم! رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال: متاسفانه تنها سه تیم با توجه به پرداخت مطالبات بازیکنان خود جواز حضور در لیگ برتر والیبال را دارند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، در میان خبرهای خوبی که این روزها از عملکرد تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های مختلف از جمله لیگ ملت‌های والیبال و انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به گوش می‌رسد، شرایط نابسامان لیگ‌برتر باشگاه‌های ایران نگرانی‌ها در مورد آینده والیبال را دو چندان می‌کند.

در حالی که انتظار می‌رفت در زمان اعلام شده از سوی فدراسیون والیبال تیم‌های لیگ‌برتری شرایط خود را با پرداخت بدهی‌ها به بازیکنان برای حضور در فصل آینده لیگ رو به راه کنند، این اتفاق رخ نداد! منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در این مورد گفت: متاسفانه تنها سه تیم با توجه به پرداخت مطالبات بازیکنان خود جواز حضور در لیگ برتر را دارند. تیم‌های راهیاب ملل، فولاد سپاهان و فولاد سیرجان به دلیل نداشتن بدهی می‌توانند در فصل آینده لیگ ثبت نام کنند.

او در پاسخ به این سوال که با این شرایط لیگ‌برتر والیبال برگزار می‌شود؟ اظهار کرد: باید جلسه‌ای را برگزار کنیم تا در این مورد تصمیم گیری شود. شاید به تیم‌ها فرصت دوباره‌ای دهیم تا شرایط را برای ثبت نام خود فراهم کنند. پورحسن تاکید کرد: البته باید بگویم که اگر قرار است تیمی با داشتن بدهی در لیگ حاضر شود، باید از سازمان بازرسی کشور نامه بیاورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ فشن شوی دگرباشان جنسی در ژوهانسبورگآفریقای جنوبی تنها کشور آفریقایی است که ازدواج افراد هم جنس در آن قانونی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شانس آمریکا برای مذاکره، با نقض عهد از بین رفتوزیر اطلاعات گفت: اگر آمریکا برای مذاکره با ایران اسلامی شانسی داشت، با نقض عهد از بین رفت زیرا کدام عاقلی حاضر به مذاکره با آنهاست چراکه از مذاکره، خیری ندیده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جنگ با ایران نابخردی استیک کارشناس نظامی آمریکایی در یادداشتی برای فاکس‌نیوز، درگیر شدن آمریکا حتی در جنگی محدود با ایران را نابخردانه می‌داند و می‌نویسد: «چرا آمریکا خطر جنگ را بپذیرد، وقتی که مجموعه‌ای از گرایش‌های کلیدی در ایران، به نفع آمریکا پیش می‌رود؟» بیشتر بخوانید: در داخل ایران، مردم نیاز به یک حامی دارند، حکومت ایران از تمام قوا برای سرکوب مردم و مخالفان استفاده میکنه، مردم تا مطمئن به حمایت دولت خارجی نباشد، ترس آنها برای شورش و قیام داخلی نخواهد ریخت. آمریکا در جنگ جهانی دوم، برای نجات اروپا از دست هیلتر وارد جنگ و کمک به متحدانش شد. مایه مال های رژیم با وعده های سر خرمن اومدن
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

دوربینهای لباس پلیس در حوادث اخیر اسناد خوبی ثبت کرده است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس پلیس پیشگیری با بیان اینکه با استفاده مأموران از البسه دوربین‌دار می‌توان قضاوتی عادلانه از یک رویداد انجام داد، گفت: در حوادث اخیر دوربینهای پلیس اسناد خوبی را ثبت کردند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “. #هیروشیما و #ناگازاکی تنها انفجارهای اتمی جهان نبودند . #بمب_اتمی #بمب_هسته_ای #ایرنا #ایرنا۲۴ #irna #irna24”701 Likes, 5 Comments - خبرگزاری ایرنا (irna_1313) on Instagram: “. هیروشیما و ناگازاکی تنها انفجارهای اتمی جهان نبودند . بمب_اتمی بمب_هسته_ای ایرنا ایرنا۲۴…” سیمای_ضد_سلامت افزايش_ظرفیت_تهدید_سلامت آمریکایی های مهاجر از قاره اروپا آشغال ترین مردمی هستند که تا حالا جامعه بشریت به خودش دیده. از نژادپرستی و برتری نژادی علیه بومیان این قاره گرفته تا استثمار کردن ملت های دیگه علی الخصوص کشورهای آفریقایی.ننگ تان باد ، ننگ تان باد ، ننگ تان باد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ایران شدیدا می‌خواهد با ما مذاکره کند!ادعای مضحک ترامپ: *ایران شدیدا می‌خواهد با ما مذاکره کند! *آن‌ها در مضیقه مالی بدی قرار دارند *فرانسه حق ندارد از سوی آمریکا برای جمهوری اسلامی پیام‌های ضد و نقیض بفرستد *کسی به هیچ شکل یا طریقی حق نمایندگی از طرف ما را ندارد بخدا در اشتباهی فقط مسئولين ما خوبن و مضحك حرف نميزنن اصلا بقيه به جز روسيه و چين الاغن خوبه؟😂😂😂😂 اگر فروش نفت کشوری از 3 میلیون بشکه در روز برسد به 100 هزار بشکه آن وقت ادعای مضیقه مالی برای چنین کشوری ادعای مضحکی است!؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »