دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران از مهدوی‌کیا در مقابل رسانه‌های سپاه دفاع کرد

08/10/1400 04:37:00 ب.ظ

چند روز پس از حمله برخی رسانه‌های حکومتی به مهدی مهدوی‌کیا به‌دلیل حضور در مراسم جام عرب، دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن دفاع از مهدوی‌کیا گفت رفتار او «مورد تأیید نهادهای نظارتی است».

چند روز پس از حمله برخی رسانه‌های حکومتی به مهدی مهدوی‌کیا به‌دلیل حضور در مراسم جام عرب، دبیرکل فدراسیون فوتبال ضمن دفاع از مهدوی‌کیا گفت رفتار او «مورد تأیید نهادهای نظارتی است». نسخه چاپی چند روز پس از حمله برخی رسانه‌های حکومتی جمهوری اسلامی به مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی فوتبال امید، به‌دلیل حضور در مراسم جام عرب، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران روز چهارشنبه ۸ دی ضمن دفاع از مهدوی‌کیا گفت رفتار او «مورد تأیید نهادهای...

نسخه چاپی چند روز پس از حمله برخی رسانه‌های حکومتی جمهوری اسلامی به مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی فوتبال امید، به‌دلیل حضور در مراسم جام عرب، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران روز چهارشنبه ۸ دی ضمن دفاع از مهدوی‌کیا گفت رفتار او «مورد تأیید نهادهای نظارتی است».

به‌گزارش ایسنا، حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران، مهدوی‌کیا را «یکی از مفاخر فوتبال ایران» خواند و گفت «مستندات اقدامات مهدوی‌کیا در حین مسابقه موجود است که مورد تأیید نهاد نظارتی وزارت ورزش و جوانان نیز قرار گرفته است».

با این حال آقای کامرانی‌فر این را هم افزود که دعوت از مهدوی‌کیا برای حضور در این جام «مستقیم از طرف فیفا انجام شد و فدراسیون نقشی نداشت». ماجرای حضور مهدوی‌کیا در مراسم جام عرب؛ حمله کیهان، حمایت فوتبالیست‌ها headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

از حمله «ارزشی‌ها» به مهدوی‌کیا تا معادلات جدید در منطقهحملات «نیروها و رسانه‌های ارزشی» به مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن سرشناس سابق تیم ملی ایران همچنان ادامه دارد، موج حمایت از او در برابر این حملات هم در این میان رو به گسترش بوده است.

حمایت از نوآوری و بازتوزیع کارامد منابع کشور از مهمترین رویکردهای دولت استمعاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به عزم دولت برای اصلاحات بنیادین اقتصادی به لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری تاکید کرد: حمایت از نوآوری و تولیدات خلاقانه و بازتوزیع کارامد منابع کشور از مهمترین رویکردهای دولت برای رسیدن به اهداف خود می باشد. نترسین نترسین ما همه با هم هستیم ahmad_golestan بیشتر شعارهای معروف ایران را من ساخته ام نترسین نترسین ما همه با هم هستیم من سیاسی نیستم من نویسنده هستم من مخترع زبان شیرین برره هستم درود بر امام خامنه ای.. Translate bio معافیت مالیاتی ندهید تخفیف مالیاتی بدهید

ممانعت ورود بیش از 120 هزار مهاجر غیرقانونی از مرز ایران به استان وان در یک سال اخیرنیروهای امنیتی ترکیه در راستای مبارزه با قاچاق کالا و انسان در یک سال گذشته مانع ورود بیش از 120 هزار مهاجر غیرقانونی از مرز وان با ایران به داخل کشور شدند. - خبرگزاری آناتولی

سازمان جهانی بهداشت: خطر ناشی از سویه اومیکرون هنوز بسیار بالا استنفتالی بنت، نخست‌وزیر اسرائیل، روز سه‌شنبه با اشاره به سویه امیکرون هشدار داد که کشورش در آستانه یک «طوفان بی‌سابقه ابتلا به کرونا قرار دارد.»

دستگاه های نظارتی با افزایش بازرسی ها از احتکار جلوگیری کنندمعاون اول رییس جمهور در جلسه ستاد تنظیم بازار: دستگاه های نظارتی با افزایش بازرسی ها از احتکار جلوگیری کنند جلوگیری از چی ؟ خودتون بالا میبرید بعدش هزارتومن میارید پایین همه جی دستونه مردم‌مسخره کردید چرا دولت برای لغو سربازی اجباری کاری نمیکند؟ قدمی بردارد؟ حداقل حرفی؟ سخنی؟! تا بفهمیم مسئولین هم در همین مملکتِ مردم سالار زندگی میکنند که ما مردم زنده مانی میکنیم. فقط دستور! تا بحال دستور كاهش و كنترل قيمت ها بود! نتيجه؟!

استقبال گردشگران زمستانی از مراکز گردشگری ترکیه در سواحل دریای سیاهاستقبال گردشگران زمستانی از مراکز گردشگری ترکیه در سواحل دریای سیاه ظرفیت بسیاری از مراکز گردشگری ترکیه در مناطق شرقی دریای_سیاه که یکی از اهداف اصلی گردشگران داخلی و خارجی در فصل زمستان است برای تعطیلات آغاز سال جدید میلادی تکمیل شده است.