از حمله «ارزشی‌ها» به مهدوی‌کیا تا معادلات جدید در منطقه

08/10/1400 04:21:00 ب.ظ

حملات «نیروها و رسانه‌های ارزشی» به مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن سرشناس سابق تیم ملی ایران همچنان ادامه دارد، موج حمایت از او در برابر این حملات هم در این میان رو به گسترش بوده است.

حملات «نیروها و رسانه‌های ارزشی» به مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن سرشناس سابق تیم ملی ایران همچنان ادامه دارد، موج حمایت از او در برابر این حملات هم در این میان رو به گسترش بوده است. حملات «نیروها و رسانه‌های ارزشی» نزدیک به هسته سخت قدرت به مهدی مهدوی‌کیا، بازیکن سرشناس سابق تیم ملی ایران همچنان ادامه دارد، موج حمایت از او در برابر این حملات هم در این میان رو به گسترش بوده است.

نشستن مهدوی‌کیا روی همان نیمکتی که آورام گرانت سرمربی سابق چلسی و کمک‌مربی آرسن ونگر که تابعیت اسرائیلی دارد هم بر آن نشسته بود از دیگر «جرم‌های» مهدوی‌کیا در نظر «نیروهای ارزشی» است.

هم بازی یادشده در روز ۱۷ دسامبر و هم بازی جام ملت‌های عرب در قطر که فینالش میان تونس و الجزایر یک روز بعد برگزار شد، جزیی از برنامه‌های فیفا برای تدارکات و گرم‌کردن بازار مسابقات جام جهانی سال آینده میلادی در قطر است.

این اولین بار است که جام جهانی فوتبال در یک کشور خاورمیانه برگزار می‌شود. انتخاب قطر به عنوان محل این بازی‌ها از همان سال ۲۰۱۰، با حرف و حدیث‌هایی از بروز فساد و زدوبند و رأی‌خری از سوی حاکمان ثروتمند قطر و همراهی و همدستی فیفا در این رابطه توأم بوده است. headtopics.com

اعتراض به وضعیت حقوق بشر در قطر در میان تیم‌های جام جهانی فوتبال رو به گسترش است تخمین زده می‌شود که قطر مجموعاً ۲۰۰ میلیارد دلار برای برگزاری بیست و دومین جام جهانی فوتبال هزینه کند، تقریباً ۱۰ برابر آنچه که میزبان دور قبلی بازی‌ها، یعنی روسیه هزینه کرد.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

اجاره مسکن در تهران در آذرماه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۴ درصد رشد کردبانک مرکزی ایران با انتشار گزارشی جدید از وضعیت مسکن کشور می‌گوید شاخص اجاره مسکن اجاری در شهر تهران و کل مناطق شهری (استان تهران) در آذرماه سال ۱۴۰۰ به ترتیب ۵۱.۲ درصد و ۵۴.۲... لگدمال شدن عمامه تو قم واقعاً لذت بخشه. خوب دولت میگه تهران رو تخلیه کنید این بهترین روشه باید 400 درصد افزایش پیدا کنه

اقدام بی‌سابقه سپاه پاسداران در حمله هوایی به مخالفان در داخل ایراندروغ_میگن_آمریکاست_دشمن_ما_همینجاست اینا شهروند معمولی بلوچ نبودن مزدوران عملیاتی وابسته سودی🇸🇦 بودن که همین چندروز پیش دو عضو سپاه رو ترور کردن و دیروز توسط سپاه قصاص صحرایی!! و در حمله پهپاد کشته شدن. بیش باد... از کی یک قاچاقچی مواد مخدر میشود مخالف جمهوری اسلامی؟! چرا به خودتان زحمت تحقیق نمیدهید؟ این از تریبون دادن به طالبان و این هم از فعال سیاسی نامیدن بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر سیستان و بلوچستان!

مقاومت فلسطینیان منطقه برقه در برابر حملات شهرک‌نشینان یهودی

امیرعبداللهیان: حملات سایبری علیه زیرساخت‌های کشور را در مجامع بین‌المللی پیگیری می‌کنیمامیرعبداللهیان در دیدار با سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور تاکید کرد: حملات سایبری علیه زیرساخت‌های کشور را در مجامع بین‌المللی از نظر حقوقی پیگیری خواهیم کرد. لورل و هاردی

ایران: بابت حملات سایبری به مجامع بین‌المللی شکایت می‌کنیم | DW | 28.12.2021وزیر خارجه ایران در دیدار با رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت حملات سایبری علیه زیرساخت‌های کشور را در مجامع بین‌المللی از نظر حقوقی پیگیری خواهد کرد. کشورهای غربی نیز بارها ایران را به حملات سایبری متهم کرده‌اند.

وزیر امنیت و مرزبانی بریتانیا ایران را به دلیل حملات سایبری «کشور متخاصم» نامیددیمین هيندز، وزیر امنیت و مرزبانی بریتانیا گفت ایران به همراه کشورهای چین، روسیه و کره‌شمالی به دلیل «فعالیت‌های زیان بار در عرصه سایبری، کشورهای متخاصم تلقی می‌شوند». او در... ج ا دست پرورده و فرزند خود همین انگلیس است .