دایی به رونالدو: باشد که رکوردت دیرزمانی بپاید

11/06/1400 10:29:00 ب.ظ

پاسخ دایی به رونالدو: *فروتنی و مهربانی‌ات تو را به قهرمان بزرگتری تبدیل می‌کند *باشد که رکوردت دیرزمانی بپاید

شهریار فوتبال ایران پاسخ آقای گل جهان را داد. رونالدو پس از عبور از رکورد دایی، با انتشار پیامی از علی دایی قدردانی کرده بود.

رونالدو پس از عبور از رکورد دایی، با انتشار پیامی از علی دایی قدردانی کرده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ي زماني دايي به مسي راي ميداد و از ضايع شدن رونالدو خوشحال بود. اما حالا رفتار رونالدو تحت تاثير قرارش داد

رونالدو سرانجام رکورد ۱۶ ساله علی دایی را شکستسال‌ها بود که علی دایی، مهاجم اسبق تیم ملی با ۱۰۹ گل، رکورد جهانی تعداد گل‌های زده ملی در فوتبال مردان را در اختیار داشت.

توقف فرانسه و پیروزی پرتغال/ رونالدو بالاخره رکورد دایی را شکسترونالدو بالاخره رکورد دایی را شکست کریستیانو رونالدو با زدن دو گل ملی دیگر، توانست به‌تنهایی به گلزن‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شود. کار خوبی نکردی پسر. یک رکورد میذاشتی برای ما بمونه دیگه خسیس! شما هواپیمای مسافری معمولی خودمون و با موشک کروز و خطای ۱۰۵ درجه تشخیص بده نمیخواد هواپیمایی رو قبل ساختش رصد کنی برو بخواب تیمسال.! خیلی از مراکز واکسیناسیون کشور بخاطر تموم شدن واکسن تعطیل شدند! ۱۱ شهریور! یعنی تو بیست روز ۵۰ م واکسن میاد؟ یا اینو هم بنویسیم کنار همه دروغهای قبلی گفته شده! دولت بیکفایت حکومت ناکارامد .

تمجید فوق‌العاده رونالدو از علی دایی پس از شکستن رکورد شهریار

ستایش رونالدو از 'شهریار' پس از شکستن رکورد علی دایی - BBC News فارسیکریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال، پس از شکستن رکورد گل‌های زده ملی، علی دایی، رکورددار پیشین را ستایش کرده و او را 'شهریار' خوانده است.

کریستیانو رونالدو پس از شکستن رکورد علی دایی از اسطوره فوتبال ایران‌ قدردانی کرد🔺کریستیانو رونالدو پس از شکستن رکورد علی_دایی از اسطوره فوتبال ایران‌ قدردانی کرد رونالدو پس از کسب این رکورد در صفحه اینستاگرام خود ضمن اشاره به افتخارآمیز بودن کسب رکورد با پیراهن تیم ملی کشورش از علی دایی قدردانی کرد.

ابتلا به زوال عقل در جهان به سرعت رو به افزایش است | DW | 02.09.2021سازمان جهانی بهداشت می‌گوید ابتلا به دمانس به شکلی هشداردهنده‌ رو به فزونی است و آمارها تا سال ۲۰۳۰ شمار مبتلایان ۴۰درصد بیشتر می‌شوند. هم اینک حدود ۴۸ میلیون سالخورده از اختلال‌های ناشی از این سندروم رنج می‌برند.