کریستیانو رونالدو پس از شکستن رکورد علی دایی از اسطوره فوتبال ایران‌ قدردانی کرد

11/06/1400 07:54:00 ب.ظ

🔺کریستیانو رونالدو پس از شکستن رکورد علی_دایی از اسطوره فوتبال ایران‌ قدردانی کرد رونالدو پس از کسب این رکورد در صفحه اینستاگرام خود ضمن اشاره به افتخارآمیز بودن کسب رکورد با پیراهن تیم ملی کشورش از علی دایی قدردانی کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. کریستیانو رونالدو پس از گذر از رکورد علی دایی از اسطوره فوتبال ایران‌ قدردانی کرد. تیم ملی فوتبال پرتغال، در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با دو‌گل کریستیانو رونالدو مقابل ایرلند به پیروزی رسید.

بدین ترتیب تعداد گل‌های ملی این ستاره پرتغال به رکورد ۱۱۱ گل رسید، تا رونالدو برترین گلزن تاریخ دیدارهای ملی لقب گیرد.

رونالدو پس از کسب این رکورد در صفحه اینستاگرام خود ضمن اشاره به افتخارآمیز بودن کسب رکورد با پیراهن تیم ملی کشورش از علی دایی قدردانی کرد. او که به تازگی و پس از ۱۲ سال به باشگاه سابقش منچستر یونایتد‌ پیوسته، ‌نوشت: علی دایی رکورد بسیار بزرگی را ثبت کرد تا جایی که گاهی اوقات فکر می‌کردم نمی‌توانم این رکورد را بشکنم.

رونالدو با استفاده از عنوان «شهریار» برای علی دایی، افزود: برای این رکورد طولانی‌مدت به شهریار تبریک می‌گویم و به دلیل این که هر بار به رکورد بزرگش نزدیک شدم به من احترام گذاشت، از او تشکر می‌کنم. A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) headtopics.com

اینک کریستیانو رونالدو با ۱۱۱ گل ملی، رکورددار است و علی دایی با ۱۰۹ گل ملی در جایگاه دوم ایستاده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

ستایش رونالدو از 'شهریار' پس از شکستن رکورد علی دایی - BBC News فارسیکریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی فوتبال، پس از شکستن رکورد گل‌های زده ملی، علی دایی، رکورددار پیشین را ستایش کرده و او را 'شهریار' خوانده است.

تمجید فوق‌العاده رونالدو از علی دایی پس از شکستن رکورد شهریار

تصاویری از نیواورلئان یک روز پس از توفند آیداتصاویری از نیواورلئان یک روز پس از توفند آیدا ویدئو را ببینید🔽

رونالدو سرانجام رکورد ۱۶ ساله علی دایی را شکستسال‌ها بود که علی دایی، مهاجم اسبق تیم ملی با ۱۰۹ گل، رکورد جهانی تعداد گل‌های زده ملی در فوتبال مردان را در اختیار داشت.

توقف فرانسه و پیروزی پرتغال/ رونالدو بالاخره رکورد دایی را شکسترونالدو بالاخره رکورد دایی را شکست کریستیانو رونالدو با زدن دو گل ملی دیگر، توانست به‌تنهایی به گلزن‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شود. کار خوبی نکردی پسر. یک رکورد میذاشتی برای ما بمونه دیگه خسیس! شما هواپیمای مسافری معمولی خودمون و با موشک کروز و خطای ۱۰۵ درجه تشخیص بده نمیخواد هواپیمایی رو قبل ساختش رصد کنی برو بخواب تیمسال.! خیلی از مراکز واکسیناسیون کشور بخاطر تموم شدن واکسن تعطیل شدند! ۱۱ شهریور! یعنی تو بیست روز ۵۰ م واکسن میاد؟ یا اینو هم بنویسیم کنار همه دروغهای قبلی گفته شده! دولت بیکفایت حکومت ناکارامد .

جان باختن یک زندانی پس از اجرای حکم شلاق در زندان اهر