آغاز واکسیناسیون دانشجویان از هفته آینده/ بازگشایی ترکیبی دانشگاه ها

11/06/1400 09:29 ب.ظ

وزیر بهداشت: از هفته آینده واکسیناسیون دانشجویان آغاز می‌شود با واکسینه کردن دانشجویان امیدواریم بازگشایی دانشگاه‌ها به روش ترکیبی از مهرماه اتفاق بیفتد در کنار معلمان واکسیناسیون والدین در اولویت قرار گرفته بهترین واکسن ضدکرونا در کشور واکسن داخلی است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از هفته آینده واکسیناسیون دانشجویان در کشور آغاز می شود تا آرام آرام بازگشایی دانشگاه ها را شاهد باشیم. وی خاطرنشان کرد: به تناسب واکسیناسیونی که در استان ها انجام می شود دانشگاه ها در مورد حضور دانشجویان در کلاس های درس تصمیم گیری خواهند کرد ولی عمدتا سالتحصیلی آینده به روش ترکیبی خواهد بود تا هم آموزش حضوری و هم مجازی به انجام برسد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: اساتید و معلمان با دایر کردن کلاس ها دانشجویان و دانش آموزان را برای برپایی کلاس های حضوری ترغیب می کنند و در کنار آن برای برخی دانشجویان نیز تحصیل مجازی در نظر گرفته شده است.

عین اللهی گفت: در کنار معلمان واکسیناسیون والدین در اولویت قرار گرفته و در هفته های آینده این کار آغاز می شود و امیدواریم با واردات واکسن مربوط به گروه سنی زیر 18 سال که در دنیا به تائید می رسد دانش آموزان را نیز در برابر این بیماری واکسینه کنیم. headtopics.com

کی به ما میرسه اون رده سنی رو فعال کنید لامصبا

سر فحشو کشیدم اگه بعدن بیان تکذیب کنن

بهترین ماشین جهانم پرایده

وی افزود: حضور دانش آموزان در مدارس نه تنها آموزش و تحصیل آنها را به همراه دارد بلکه زمینه تقویت روابط اجتماعی و تعاملات فراگیر را به وجود می آورد که امروز دانش آموزان با دور شدن از فضای مدرسه دچار رخوت و حتی نوعی چاقی زمینه ای شده اند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

آخه این چه کاریه به ترتیب سنی واکسیناسیون رو انجام بدن همش دارن اصناف و افراد مختلف رو فراخوان میدن!!!

رئیسی: امیدواریم مدارس و دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید بازگشایی شوندرییس‌جمهوری گفت: در گفت‌وگوهایی که با کشورهای مختلف صورت گرفته، روند واکسیناسیون سرعت خواهد گرفت و امیدواریم با این اقدام شاهد بازگشایی مدارس و دانشگاهها در سال تحصیلی جدید باشیم. امروز ۱۱ شهریور و‌نه دانشجوها و نه دانش اموزان واکسنی دریافت نکردند‌چجوری‌بازگشایی‌شه؟ تا امار دولتى ٦٠٠-٧٠٠ كشته كرونا را به هزاران تن برسانند، بيخود به ايت الله قتلعام شهره نيست.

نگرانی‌ها درباره ذخایر کالاهای اساسی رفع شده است/ مقدمه ضروری برای بازگشایی مراکز آموزشی، رسیدن به حدنصاب واکسیناسیون عمومی استرئیسی در جلسه هیات دولت: نگرانی‌ها درباره ذخایر کالاهای اساسی رفع شده است/ مقدمه ضروری برای بازگشایی مراکز آموزشی، رسیدن به حدنصاب واکسیناسیون عمومی است تمام حرف و عمل همه سردمداران و مسئولان و مدیران جاهل حکومت جاهلیت اشغالگر ایران هر روز با شر و شرارت و فتنه سازی بر ایرانیان میگذرد دریغ از یک حرف و جمله ی حق حقیقی. چرا این بساط شئونیزم فارسی را با علوم بی منطق فارسیعربی همچنان جاهلانه تحمیلی بر ایرانیان استمرار میدهید؟!!!..

طالبان: سفارتخانه‌های خارجی بازگشایی شوند/ هیچ تهدیدی علیه آن‌ها وجود ندارد- اخبار افغانستان - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimطالبان: سفارتخانه‌های خارجی بازگشایی شوند طالبان با اعلام اینکه هیچ تهدیدی برای سفارتخانه‌های خارجی وجود ندارد از آن‌ها خواست تا ماموریت دیپلماتیک خود را در کابل از سربگیرند

نخبگان بورسیه افغانستانی وارد ایران شدندگروه دیگری از نخبگان افغانستان برای تحصیل در دانشگاه علوم‌ پزشکی یزد وارد ایران شدند. - خبرگزاری آناتولی

اروپا: حکومت طالبان را به رسمیت نمی‌شناسیمدر حالی که گروه طالبان برای رونمایی از حکومت جدید خود که در روزهای آینده زمام قدرت را به دست می‌گیرد، آماده می‌شود، بیشتر کشورهای جهان، به رسمیت شناختن پس چرا سکوت کرد آمریکا گذاشت طالبان وحشی به افغانستان برود چرا نمیشناسه دولت همه ملت است به استثنا چند غلام حالا زوده تجربه نشون داده که به رسمیت می‌شناسند و وارد تجارت و رابطه دیپلماتیک هم میشن فقط نیروگاه اتمی تأسیس کنند و تعدادی گروگان اروپایی بگیرند برای معامله

هلند به قطر و ترکیه در بازگشایی میدان هوایی کابل کمک می‌کندکنترل فرودگاه کابل همچنان پس از خروج نیروهای آمریکایی در دست کابل است؛ شبه نظامیان اسلامگرا قول داده‌اند که تا پایان این هفته دولتی فراگیر را در افغانستان تشکیل دهند.

بهرام عین اللهی روز پنجشنبه 11 شهریورماه در سفر به اردبیل و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: واکسیناسیون اساتید دانشگاه ها به انجام رسیده و با واکسینه کردن دانشجویان امیدواریم بازگشایی دانشگاه ها به روش ترکیبی از مهرماه اتفاق بیفتد.

وی خاطرنشان کرد: به تناسب واکسیناسیونی که در استان ها انجام می شود دانشگاه ها در مورد حضور دانشجویان در کلاس های درس تصمیم گیری خواهند کرد ولی عمدتا سالتحصیلی آینده به روش ترکیبی خواهد بود تا هم آموزش حضوری و هم مجازی به انجام برسد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: اساتید و معلمان با دایر کردن کلاس ها دانشجویان و دانش آموزان را برای برپایی کلاس های حضوری ترغیب می کنند و در کنار آن برای برخی دانشجویان نیز تحصیل مجازی در نظر گرفته شده است.

عین اللهی گفت: در کنار معلمان واکسیناسیون والدین در اولویت قرار گرفته و در هفته های آینده این کار آغاز می شود و امیدواریم با واردات واکسن مربوط به گروه سنی زیر 18 سال که در دنیا به تائید می رسد دانش آموزان را نیز در برابر این بیماری واکسینه کنیم.

وی افزود: حضور دانش آموزان در مدارس نه تنها آموزش و تحصیل آنها را به همراه دارد بلکه زمینه تقویت روابط اجتماعی و تعاملات فراگیر را به وجود می آورد که امروز دانش آموزان با دور شدن از فضای مدرسه دچار رخوت و حتی نوعی چاقی زمینه ای شده اند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مورد تولید واکسن داخلی تصریح کرد: بهترین واکسن ضدکرونا در کشور واکسن داخلی است که حتی مقام معظم رهبری و مسئولان از واکسن داخلی استفاده می کنند.

عین اللهی اظهار کرد: علاوه بر برکت مجوز تولید واکسن به سه شرکت انستیتو پاستور، سیناژن و رازی داده شده است تا تولید خود را انجام دهند.

وی ناکافی بودن تولید داخلی را یادآور شد و بیان کرد: ما نیازمند واردات واکسن هستیم ولی در کنار آن از تولید داخلی حمایت می کنیم چرا که معتقدیم در آینده برای کنترل بیماری نیاز به واکسن داخلی داریم.

انتهای پیام