خیابان خورشید تهران؛ بوی لیمو، عطر غوره

11/12/1400 08:52:00 ب.ظ

📸خیابان خورشید تهران؛ بوی لیمو، عطر غوره یک شهروندخبرنگار با ارسال این تصاویر از خیابان خورشید تهران نوشته است:بهار که می‌شود خیلی از خیابان‌های تهران قشنگ می‌شود اما خیابان خورشید همیشه زیباست.اینجا بورس فروش آبلیمو،آبغوره،آب نارنج و مرکبات است. تهران

یک شهروندخبرنگار با ارسال این تصاویر از خیابان خورشید تهران نوشته است. بهار که می‌شود خیلی از خیابان‌های تهران قشنگ می‌شود اما خیابان خورشید همه سال زیباست. اینجا بورس فروش آبلیمو، آبغوره و آب نارنج و مرکبات است. همیشه زرد و نارنجی است و حال آدمها را خوش می‌کند. او نوشته این عکسها زا گرفتم تا در میان این همه خبرهای بد با دیدن عکسهای پر از رنگ و زندگی کمی نفس بکشیم.استان‌وایر- لیلا ارشد و سرور منشی‌زاده بنیانگذاران «خانه خورشید»، نخستین مرکز کاهش آسیب اعتیاد زنان در ایران و یکی از خانه‌های امن غیردولتی در ایران اعلام کردند که « در برابر فشارها و به اجبار» تن به تعطیلی این سازمان مردم‌نهاد دادند..ایران.استان‌وایر- لیلا ارشد و سرور منشی‌زاده بنیانگذاران «خانه خورشید»، نخستین مرکز کاهش آسیب اعتیاد زنان در ایران و یکی از خانه‌های امن غیردولتی در ایران اعلام کردند که « در برابر فشارها و به اجبار» تن به تعطیلی این سازمان مردم‌نهاد دادند..

او نوشته این خیابان یکی از قدیمی‌ترین خیابانهای تهران در نزدیکی پیچ شمیران است و خانه‌های حیاط دار قدیمی زیادی دارد که هنوز در آن‌ها زندگی جاری است..لیلا ارشد در گفتگو با روزنامه همشهری ضمن تایید این خبر، بدون نام بردن از نهاد یا فردی مشخص گفته است که دیگر نمی‌خواهند سازمان‌های مردم نهاد و ان‌جی‌اوها مانند گذشته فعالیت کنند..

ادامه مطلب:
ایران وایر »

ما متهمیم! | سینا رحیم‌پور

دیوار روزنامه‌نگاری خیلی کوتاه است؛ این مسئله روزنامه‌نگاری کشورهای در‌حال‌توسعه و به قولی پیرامونی است. در این کشورها، روزنامه‌نگار همواره متهم است مگر اینکه خلافش ثابت شود. کسانی که روزنامه‌نگاری را چه قبل و چه بعد از انقلاب تجربه کرده‌اند، به کوتاهی این دیوار باور دارند و تجربه زیسته‌شان می‌گوید که در بحران‌های سیاسی و اجتماعی، این روزنامه‌نگاران هستند که بیش از همه آسیب می‌بینند و هزینه می‌پردازند. زمینه‌های تاریخی این مواجهه هم به دوره مشروطه بازمی‌گردد. داستان ما از مشروطه و روزنامه‌نگارانی مانند شیخ ‌احمد روحی و میرزا ‌آقاخان کرمانی تا به امروز همین بوده است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

خانه خورشید، یکی از خانه‌های امن تهران تعطیل شد

بی‌پناهی زنان آسیب دیده از اعتیاد؛ 'خانه خورشید' تعطیل شد | DW | 01.03.2022لیلا ارشد از بنیانگذاران 'خانه خورشید'، نخستین مرکزی که به زنان معتاد و بی‌خانمان محله 'دروازه‌غار تهران' پناه می‌داد از تعطیلی این سازمان مردم نهاد در سال جدید خبر داد. این مرکز ۲۵۰۰ زن آسیب دیده را تحت پوشش داشت. چرا؟، درودها دوستان فردا چهارشنبه 2.3.2022 پاپ بانو بر سلطان بانو 28.7.1443 انرژی هسته ای بر سوارکار 11.12.1400 عدالت بر بدآرآویخته بسیار متاسف شدم، حتما مدیران مرکز خانه خورشید جزو پاچه خواران و چاپلوسان و متملقین حکومتی نبودن چرا که اگر بودن سرنوشتی غیر از تعطیلی داشت. مواضع نژادپرستانه خبرنگارها و کارشناسان رسانه های غربی رو ببینیداز نظر آنها صلح حق همه‌ی جهان نیست! پس لازمه این جنگ طولانی ‌تربشه تا طعم تلخ جنگ و بی پناهی رو تجربه کنن شاید احساس زن‌ها و بچه‌های مظلوم افغانستان و سوریه و یمن و عراق و . درک کنند.

خانه خورشید، یکی از خانه‌های امن تهران تعطیل شد

برگزاری داربی استقلال و پرسپولیس با حضور تماشاگرانبرگزاری داربی استقلال و پرسپولیس با حضور تماشاگران دبیرکل فدراسیون فوتبال از برنامه‌ریزی برای حضور تماشاگران در ورزشگاه از داربی تهران خبر داد.

بارش باران و برف در تهران/ کاهش دما تا ۸ درجهبر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران ابری و نیمه ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید همراه با غبارصبحگاهی و بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

کالبدگشایی جسد زهره فکور صبور انجام شدمدیرکل پزشکی قانونی استان تهرانبا اعلام اینکه کالبدگشایی جسد زهره فکور صبور انجام شده است تاکید کرد، تعیین علت فوت منوط به حصول نتایج آزمایشات سم شناسی و آسیب شناسی است.