خیابان خورشید تهران؛ بوی لیمو، عطر غوره

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📸خیابان خورشید تهران؛ بوی لیمو، عطر غوره یک شهروندخبرنگار با ارسال این تصاویر از خیابان خورشید تهران نوشته است:بهار که می‌شود خیلی از خیابان‌های تهران قشنگ می‌شود اما خیابان خورشید همیشه زیباست.اینجا بورس فروش آبلیمو،آبغوره،آب نارنج و مرکبات است. تهران

یک شهروندخبرنگار با ارسال این تصاویر از خیابان خورشید تهران نوشته است. بهار که می‌شود خیلی از خیابان‌های تهران قشنگ می‌شود اما خیابان خورشید همه سال زیباست. اینجا بورس فروش آبلیمو، آبغوره و آب نارنج و مرکبات است. همیشه زرد و نارنجی است و حال آدمها را خوش می‌کند. او نوشته این عکسها زا گرفتم تا در میان این همه خبرهای بد با دیدن عکسهای پر از رنگ و زندگی کمی نفس بکشیم

او نوشته این خیابان یکی از قدیمی‌ترین خیابانهای تهران در نزدیکی پیچ شمیران است و خانه‌های حیاط دار قدیمی زیادی دارد که هنوز در آن‌ها زندگی جاری است

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خانه خورشید، یکی از خانه‌های امن تهران تعطیل شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بی‌پناهی زنان آسیب دیده از اعتیاد؛ 'خانه خورشید' تعطیل شد | DW | 01.03.2022لیلا ارشد از بنیانگذاران 'خانه خورشید'، نخستین مرکزی که به زنان معتاد و بی‌خانمان محله 'دروازه‌غار تهران' پناه می‌داد از تعطیلی این سازمان مردم نهاد در سال جدید خبر داد. این مرکز ۲۵۰۰ زن آسیب دیده را تحت پوشش داشت. چرا؟، درودها دوستان فردا چهارشنبه 2.3.2022 پاپ بانو بر سلطان بانو 28.7.1443 انرژی هسته ای بر سوارکار 11.12.1400 عدالت بر بدآرآویخته بسیار متاسف شدم، حتما مدیران مرکز خانه خورشید جزو پاچه خواران و چاپلوسان و متملقین حکومتی نبودن چرا که اگر بودن سرنوشتی غیر از تعطیلی داشت. مواضع نژادپرستانه خبرنگارها و کارشناسان رسانه های غربی رو ببینیداز نظر آنها صلح حق همه‌ی جهان نیست! پس لازمه این جنگ طولانی ‌تربشه تا طعم تلخ جنگ و بی پناهی رو تجربه کنن شاید احساس زن‌ها و بچه‌های مظلوم افغانستان و سوریه و یمن و عراق و . درک کنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خانه خورشید، یکی از خانه‌های امن تهران تعطیل شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

برگزاری داربی استقلال و پرسپولیس با حضور تماشاگرانبرگزاری داربی استقلال و پرسپولیس با حضور تماشاگران دبیرکل فدراسیون فوتبال از برنامه‌ریزی برای حضور تماشاگران در ورزشگاه از داربی تهران خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بارش باران و برف در تهران/ کاهش دما تا ۸ درجهبر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران ابری و نیمه ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید همراه با غبارصبحگاهی و بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کالبدگشایی جسد زهره فکور صبور انجام شدمدیرکل پزشکی قانونی استان تهرانبا اعلام اینکه کالبدگشایی جسد زهره فکور صبور انجام شده است تاکید کرد، تعیین علت فوت منوط به حصول نتایج آزمایشات سم شناسی و آسیب شناسی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »