بی‌پناهی زنان آسیب دیده از اعتیاد؛ 'خانه خورشید' تعطیل شد | DW | 01.03.2022

10/12/1400 06:05:00 ب.ظ

لیلا ارشد از بنیانگذاران 'خانه خورشید'، نخستین مرکزی که به زنان معتاد و بی‌خانمان محله 'دروازه‌غار تهران' پناه می‌داد از تعطیلی این سازمان مردم نهاد در سال جدید خبر داد. این مرکز ۲۵۰۰ زن آسیب دیده را تحت پوشش داشت.

لیلا ارشد از بنیانگذاران 'خانه خورشید'، نخستین مرکزی که به زنان معتاد و بی‌خانمان محله 'دروازه‌غار تهران' پناه می‌داد از تعطیلی این سازمان مردم نهاد در سال جدید خبر داد. این مرکز ۲۵۰۰ زن آسیب دیده را تحت پوشش داشت. بی‌پناهی زنان آسیب دیده از اعتیاد؛"خانه خورشید" تعطیل شد لیلا ارشد از بنیانگذاران"خانه خورشید"،...

بی‌پناهی زنان آسیب دیده از اعتیاد؛"خانه خورشید" تعطیل شد لیلا ارشد از بنیانگذاران"خانه خورشید"، نخستین مرکزی که به زنان معتاد و بی‌خانمان محله"دروازه‌غار تهران" پناه می‌داد از تعطیلی این سازمان مردم نهاد در سال جدید خبر داد. این مرکز ۲۵۰۰ زن آسیب دیده را تحت پوشش داشت.

لیلا ارشد مددکار اجتماعی و از بنیانگذاران مؤسسه زنان سرزمین خورشید که با نام"خانه خورشید" شناخته می‌شود، دوشنبه ۹ اسفند در گفتگو با روزنامه همشهری، از تعطیلی این مرکز در سال جدید خبر داد. او با اشاره به فشارها برای توقف فعالیت سازمان‌های غیردولتی گفت: «محدودیت‌های ما هر روز بیشتر می‌شود. تصمیم‌گیری‌ها در حوزه آسیب‌های اجتماعی بسیار متفاوت شده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ ویدیویی از سال نو بر مزار غزاله چلابی، یکی از کشته‌شدگان اعتراضات سراسری ایران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. در این ویدیو نزدیکان غزاله چلابی برای او گریه می‌کنند.'‎

1,583 Likes, 37 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ ویدیویی از سال نو بر مزار غزاله چلابی، یکی از کشته‌...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مواضع نژادپرستانه خبرنگارها و کارشناسان رسانه های غربی رو ببینیداز نظر آنها صلح حق همه‌ی جهان نیست! پس لازمه این جنگ طولانی ‌تربشه تا طعم تلخ جنگ و بی پناهی رو تجربه کنن شاید احساس زن‌ها و بچه‌های مظلوم افغانستان و سوریه و یمن و عراق و . درک کنند. درودها دوستان فردا چهارشنبه 2.3.2022 پاپ بانو بر سلطان بانو 28.7.1443 انرژی هسته ای بر سوارکار 11.12.1400 عدالت بر بدآرآویخته بسیار متاسف شدم، حتما مدیران مرکز خانه خورشید جزو پاچه خواران و چاپلوسان و متملقین حکومتی نبودن چرا که اگر بودن سرنوشتی غیر از تعطیلی داشت.

چرا؟،

هشدار آمریکا به اسرائیل در مورد انتقال اموال ثروتمندان روس از راه این کشوربا گسترش تهاجم روسیه به اوکراین و در پی برقراری تحریم‌های مالی علیه روسیه، واشینگتن به اسرائیل هشدار داد مراقب نقل و انتقال اموال الیگارش‌های ‌‌‌‌روس-اسرائیلی از راه اسرائیل باشد.

خودداری از اعطای مرخصی استعلاجی به سپیده قلیان؛ «می‌خواهند از او انتقام بگیرند»شماری از فعالان سیاسی از «محرومیت عمدی» سپیده قلیان از مرخصی استعلاجی با وجود «علائم حاد کرونا و مشکلات شدید گوارشی ناشی از اعتصاب غذا» خبر می‌دهند.

عقب‌نشینی رئیسی از حمایت از حمله روسیه؛ 'مخالف سلطه‌گری هستیم' | DW | 27.02.2022رئیس‌جمهور ایران کە در اولین روز هجوم روسیه به خاک اوکراین در تماس تلفنی با پوتین تلویحا از اقدام این کشور حمایت کرده بود اینک می‌گوید، جمهوری اسلامی مخالف 'سلطه‌گری' است. ظاهراً بیضه آقا و نوچه جفت شده است لوطی در حال مرگ است. آره پوفیوز، سلطه گری، فقط سلطه گری آخوندا، نه؟ 🤨 این نیز بگذرد…بزودی‼️

بی‌خبری از «محمد عینی» در ششمین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

هنوز دانشجویی از اوکراین به ایران نیامده است/ ظرفیت هیچ‌کدام از دانشگاه‌های پزشکی کشور خالی نیستمعاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: هنوز هیچ کدام از دانشجویانی ایرانی از اوکراین به کشور نیامده‌اند؛ برخی از آن‌ها به کشورهای همسایه اوکراین از جمله لهستان، مولداوی و رومانی رفته‌اند. قرار است وزارت راه و ترابری و سازمان هواپیمایی با هماهنگی سفارت یک هواپیما بفرستد تا به ایران بیایند.

نماینده روسیه در مذاکرات وین: این هفته توافق نمی‌شودمرده شور شما و انتظاراتت رو ببره