بی‌پناهی زنان آسیب دیده از اعتیاد؛ 'خانه خورشید' تعطیل شد | DW | 01.03.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لیلا ارشد از بنیانگذاران 'خانه خورشید'، نخستین مرکزی که به زنان معتاد و بی‌خانمان محله 'دروازه‌غار تهران' پناه می‌داد از تعطیلی این سازمان مردم نهاد در سال جدید خبر داد. این مرکز ۲۵۰۰ زن آسیب دیده را تحت پوشش داشت.

لیلا ارشد از بنیانگذاران"خانه خورشید"، نخستین مرکزی که به زنان معتاد و بی‌خانمان محله"دروازه‌غار تهران" پناه می‌داد از تعطیلی این سازمان مردم نهاد در سال جدید خبر داد. این مرکز ۲۵۰۰ زن آسیب دیده را تحت پوشش داشت.

آنطور که لیلا ارشد در گفتگو با همشهری اعلام کرده است، در ۱۷ سال گذشته، ۲۵۰۰ نفر تحت پوشش این مؤسسه بوده‌اند که ۶۰۰ نفر از آنها بهبود یافته‌اند. اما حالا با اعلام خبر تعطیلی این خانه، این افراد"بی‌پناه‌تر" از گذشته خواهند شد. به نظر می‌رسد عزم جمهوری اسلامی برای"توقف فعالیت سازمان‌های مردم نهاد" جدی است. پیش از این در اسفند ۱۳۹۹"جمعیت امام علی" که یکی از شناخته‌شده‌ترین سازمان‌های مردم نهاد با بیش از ده هزار داوطلب است و مطابق اعلام وبسایت رسمی جمعیت، شش هزار و ۱۳۷ کودک را در سراسر ایران تحت پوشش داشت، با شکایت وزارت کشور و حکم دادگاه منحل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مواضع نژادپرستانه خبرنگارها و کارشناسان رسانه های غربی رو ببینیداز نظر آنها صلح حق همه‌ی جهان نیست! پس لازمه این جنگ طولانی ‌تربشه تا طعم تلخ جنگ و بی پناهی رو تجربه کنن شاید احساس زن‌ها و بچه‌های مظلوم افغانستان و سوریه و یمن و عراق و . درک کنند.

درودها دوستان فردا چهارشنبه 2.3.2022 پاپ بانو بر سلطان بانو 28.7.1443 انرژی هسته ای بر سوارکار 11.12.1400 عدالت بر بدآرآویخته بسیار متاسف شدم، حتما مدیران مرکز خانه خورشید جزو پاچه خواران و چاپلوسان و متملقین حکومتی نبودن چرا که اگر بودن سرنوشتی غیر از تعطیلی داشت.

چرا؟،

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار آمریکا به اسرائیل در مورد انتقال اموال ثروتمندان روس از راه این کشوربا گسترش تهاجم روسیه به اوکراین و در پی برقراری تحریم‌های مالی علیه روسیه، واشینگتن به اسرائیل هشدار داد مراقب نقل و انتقال اموال الیگارش‌های ‌‌‌‌روس-اسرائیلی از راه اسرائیل باشد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

خودداری از اعطای مرخصی استعلاجی به سپیده قلیان؛ «می‌خواهند از او انتقام بگیرند»شماری از فعالان سیاسی از «محرومیت عمدی» سپیده قلیان از مرخصی استعلاجی با وجود «علائم حاد کرونا و مشکلات شدید گوارشی ناشی از اعتصاب غذا» خبر می‌دهند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

عقب‌نشینی رئیسی از حمایت از حمله روسیه؛ 'مخالف سلطه‌گری هستیم' | DW | 27.02.2022رئیس‌جمهور ایران کە در اولین روز هجوم روسیه به خاک اوکراین در تماس تلفنی با پوتین تلویحا از اقدام این کشور حمایت کرده بود اینک می‌گوید، جمهوری اسلامی مخالف 'سلطه‌گری' است. ظاهراً بیضه آقا و نوچه جفت شده است لوطی در حال مرگ است. آره پوفیوز، سلطه گری، فقط سلطه گری آخوندا، نه؟ 🤨 این نیز بگذرد…بزودی‼️
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بی‌خبری از «محمد عینی» در ششمین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هنوز دانشجویی از اوکراین به ایران نیامده است/ ظرفیت هیچ‌کدام از دانشگاه‌های پزشکی کشور خالی نیستمعاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: هنوز هیچ کدام از دانشجویانی ایرانی از اوکراین به کشور نیامده‌اند؛ برخی از آن‌ها به کشورهای همسایه اوکراین از جمله لهستان، مولداوی و رومانی رفته‌اند. قرار است وزارت راه و ترابری و سازمان هواپیمایی با هماهنگی سفارت یک هواپیما بفرستد تا به ایران بیایند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نماینده روسیه در مذاکرات وین: این هفته توافق نمی‌شودمرده شور شما و انتظاراتت رو ببره
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »