خودکشی یک دختر ۱۵ ساله پیش از ازدواج در تهران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 63%

پریسا، دختر ۱۵ ساله تهرانی، به دلیل مخالفت خانواده با ازدواجش با پسری ۱۹ ساله و تهدید او مبنی بر انتشار فیلم خصوصی در فضای مجازی، خودکشی کرد. اخبار_ایران تهران خودکشی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر - پریسا، دختر ۱۵ ساله تهرانی، به دلیل مخالفت خانواده با ازدواجش با پسری ۱۹ ساله و تهدید او مبنی بر انتشار فیلم خصوصی در فضای مجازی، خودکشی کرد.۳۱ فروردین۱۴۰۰، با انتشار گزارشی در خصوص خودکشی پریسا اطلاعاتی را منتشر کرده که براساس آن در تاریخ ۲۶ اسفند۱۳۹۹، در حالی که این نوجوان در تدارک برنامه‌های مراسم بله‌برون خود با «میثم»، ۱۹ ساله بود، این مراسم با مخالفت برادران پریسا براساس آنچه «اعتیاد» داماد گفته شد، لغو شد.

طی روزهای اخیر میثم با مراجعه به پلیس تهران، شکایتی را علیه برادران پریسا به دلیل «تهدید به مرگ» تنظیم کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خودکشی و جان‌باختن یک دختر نوجوان در خرمشهر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دوباره خودکشی در بوکان؛ این‌بار یک دختر ۱۴ ساله
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ده‌ها خودکشی در یک روز پایتخت؛ مرگ را جدی بگیرید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک سال زندان، یک سال ممنوع الخروجی؛ رای پرونده دوم نازنین زاغری صادر شدشعبه ۱۵ دادگاه انقلاب ایران به ریاست قاضی صلواتی طی حکمی جدید خانم زاغری را به تحمل یک سال حبس و ممنوع‌الخروجی از کشور محکوم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نازنین زاغری در یک پرونده جدید به یک سال حبس محکوم شد | DW | 26.04.2021زاغری پس از پنج سال حبس در یک پرونده جدید به یک سال زندان و یک سال منع خروج از کشور محکوم شد. این شهروند ایرانی بریتانیایی در این پرونده به اتهام 'تبلیغ علیه نظام' از طریق شرکت در تجمع اعتراضی در سال ۸۸ محاکمه شد. تنها آیتمی که بر خلاف ادعا نادیده انگاشته میشود حقوق بشر و ارزش زن است با این توحش رژیم چه توجیهی برای مذاکرات برجام و عضویت در سازمانهای حقوق بشری وجود دارد این ژست های شعاری را رها کنید اگه آزادشد وبه خانواده پیوست اونموقع حقوق بشر را معنی خواهید کرد از شانس تخمی ما همین خانم اگه از ایران بره بیرون شروع میکنه ماله کشی واسه جمهوری اسلامی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »