دوباره خودکشی در بوکان؛ این‌بار یک دختر ۱۴ ساله

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰، دختر ۱۴ ساله‌ای به نام «میدیا رحمانی» که در شهر بوکان زندگی می‌کرده خود را به دار آویخته و جان باخته است.علت اقدام به خودکشی این دختر جوان «اختلافات خانوادگی» عنوان شده است. اخبار_ایران آذربایجان_غربی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- سایت خبری کردپا گزارش داده است که روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ دختر ۱۴ ساله‌ای به نام «میدیا رحمانی» که در شهر بوکان زندگی می‌کرده خود را به دار آویخته و جان باخته است.بوکان یکی از شهرهای پرجمعیت در استان آذربایجان غربی است و آمار اقدام به خودکشی و خودسوزی در این شهر بسیار بالاست.

خودکشی این دختر نوجوان سومین خودکشی است که از ابتدای اردیبهشت‌ماه در استان آذربایجان غربی رخ داده و خبر آن به رسانه‌ها راه یافته است.بر اساس گزارش‌های منتشر شده روز پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ ۱۴۰۰، یک زن جوان اهل بوکان به نام «ثویبه سیدعبدالله‌زاده» بر اثر جراحات ناشی از خودسوزی، در یکی از بیمارستان‌های تبریز جان خود را از دست داد.

خودکشی زنان و دختران جوان در روستاهای استان آذربایجان غربی ابعاد نگران کننده‌ای به خود گرفته و در ماه‌های گذشته اخباری مبنی بر چند خودکشی، به طور مشخص از منطقه صومای برادوست ارومیه در رسانه‌ها منتشر شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شیوع دوباره هپاتیت آ در جزیره قشم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک کودک ۵ ساله در تیراندازی ماموران در ایرانشهر کشته شدهر خبری که از بلوچستان می رسد خواه ناخواه مرا به یاد فیلم عمر مختار می اندازد و آنچه قوای استعماری ایتالیا بر سر مردم لیبی می آوردند را در من تداعی می کند . قوای اشغالگر ایران بلوچستان را در ۱۰۰ سال گذشته از انبارغله ممالک محروسه تبدیل به سودان ایران کرده است .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سبحانی‌نیا در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردیک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت کشور در انتخابات ثبت نام کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ثبت‌نام خانوادگی عروس و داماد برای انتخابات ریاست جمهورییک زوج با حضور در وزارت کشور برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بطری دختر مسافر تایتانیک در دریا؛ فرانسه سندیت نامه را بررسی می‌کند«من این بطری را به وسط اقیانوس اطلس می‌اندازم. ما باید چند روز دیگر به نیویورک برسیم. اگر کسی آن را پیدا کرد، لطفا به خانواده لوفور در لیه‌وَن خبر بدهد. ماتیلد لوفور.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشف «فسیل زنده» ۲۷۳ میلیون ساله در کف اقیانوسدانشمندان به تازگی به نوعی مرجان زنده متصل به زنبق‌های دریایی در سواحل جزایر ژاپن برخورده‌اند که عمری بالغ بر ۲۷۳ میلیون سال دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »