خواننده تونسی آهنگ‌های ترکی را خواند

18/11/1399 10:21:00 ب.ظ

06.02.2021 استانبول/ خبرگزاری آناتولی موسسه یونس امره ترکیه در محدوده فعالیتهای فرهنگی هنری و از طریق دفاتر نمایندگی خود در سراسر جهان اقدام به برگزاری کنسرتهای آنلاین و زمینه بحث و گفتگو در خصوص آهنگهای ترکی می‌کند.

در همین راستا٬ نمایندگی این موسسه در تونس٬ کنسرت زنده «هارگوف» هنرمند تونسی که از طریق حساب‌های شبکه‌های اجتماعی این مرکز نیز پخش شد را ترتیب داد. این هنرمند تونسی در این کنسرت آنلاین٬ آهنگهای ترکی را با سبک منحصر به فرد خود اجرا و با مخاطبانش به اشتراک گذاشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

سه نفر در پرونده حمله مرگبار مرد تونسی به کارمند زن پلیس فرانسه بازداشت شدندسه نفر در پرونده حمله مرگبار مرد تونسی به کارمند زن پلیس فرانسه بازداشت شدند مقامات فرانسوی در حال بررسی این موضوع هستند که آیا قتل این کارمند زن پلیس با ضربات چاقو انگیزه‌های تروریستی داشته است یا خیر فرانسه باید هر روز تقاص صدور خمینی به ایران رو پس بده.

«چهره جاودانی مقاومت»؛ شهردار پاریس از لوح یادبود احمد شاه مسعود رونمایی کرد«چهره جاودانی مقاومت»؛ شهردار پاریس از لوح یادبود احمد شاه مسعود رونمایی کرد جزئیات بیشتر🔽 روح بزرگ مرد که فرا تر از مرز ها افتخار آفرین است شاد باد.

فرانسه: ایران به نقض جدی برجام ادامه می‌دهدوزارت خارجه فرانسه در اظهاراتی توقف اجرای پروتکل الحاقی توسط ایران را 'نقض جدی برجام' خواند. نه اینکه خودشون دقیق اجراش میکنند😂 گوه خورد

نخستین در اروپا؛ پارلمان هلند در طرحی بی سابقه رفتار چین با اویغورها را نسل کشی خواندنمایندگان پارلمان هلند با رای اکثریت طرح غیرالزام آوری را تصویب کردند که طی آن این کشور رفتار چین با اقلیت مسلمان اویغور را معادل نسل کشی می خواند. عجب! چه‌ تصمیمی! باورم‌نمی شه! واقعا؟! چینی ها از طرفی طلبه آموزش اسلام به قم می فرستند و ازطرفی مسلمانان اویغور را مورد این قبیل اقدامات قرار می دهند هلند چرا 💩 خودشو نمیخوره؟