کاپیتان رئال زانویش را به تیغ جراحان سپرد؛ غیبت راموس چقدر خواهد بود؟

18/11/1399 09:25 ب.ظ

سرخیو راموس، مینیسک زانوی چپ خود را به تیغ جراحان سپرد و برای مدتی حدود ۲ ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود. کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در این دوره غیبت بازی‌های مهمی از جمله مصاف با آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا را از دست می‌دهد.

سرخیو راموس، مینیسک زانوی چپ خود را به تیغ جراحان سپرد و برای مدتی حدود ۲ ماه از میادین فوتبال دور خواهد بود. کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا در این دوره غیبت بازی‌های مهمی از جمله مصاف با آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا را از دست می‌دهد. دردسرهای باشگاه رئال مادرید ادامه دارد و کهکشانی‌های پایتخت اسپانیا باید حدود دو ماه بدون حضور کاپیتان خود به رقابت در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهند.

باشگاه رئال مادرید اسپانیا روز شنبه، ۶ فوریه در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که سرخیو راموس، کاپیتان این تیم امروز با موفقیت عمل جراحی زانو را به پایان رسانده و از روزهای آینده روند ریکاوری خود را آغاز خواهد کرد.

راموس که ماه آینده ۳۵ ساله خواهد شد از مصدومیت مینیسک پای چپ رنج می‌برد با این عمل جراحی در یکی از مهم‌ترین مقاطع فصل، دیدارهای کلیدی چون بازی در مقابل آتالانتا ایتالیا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. همچنین راموس احتمالا در دربی حساس شهر مادرید و مصاف با اتلتیکو نیز غایب خواهد بود. دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و سه بازی اسپانیا مقابل یونان، گرجستان و کوزوو از دیگر دیدارهایی است که احتمال غیبت آقای کاپیتان در آنها بالاست.

رسانه‌های اسپانیایی گمانه‌زنی متفاوتی در خصوص زمان بازگشت مدافع گلزن سفیدپوشان شهر مادرید داشته‌اند. روزنامه آ اس پیش‌بینی کرده غیبت راموس هشت تا ده هفته خواهد بود. در حالیکه در بیانیه رسمی باشگاه اشاره‌ای به مدت زمان عدم حضور راموس در میادین نشده است. headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews_pe »

فوت‌و‌فن؛ آرسنال-لیورپول: آرتتا، کلوپ را آماده بازی با رئال مادرید کرد - BBC News فارسیدو مدعی سنتی فوتبال انگلیس که این فصل اوضاع مناسبی ندارند، در شرایطی مقابل هم قرار گرفتند که شکست پرگل چلسی در عصر شنبه، به کسب سهمیه لیگ قهرمانان امیدوارشان کرده بود. در فوت‌و‌فن این هفته نگاهی می‌اندازیم به بازی آرسنال با لیورپول. به امید باخت لیورپول

صعود سیتی و رئال به جمع ۴ تیم برتر اروپا؛ بازگشت پپ به نیمه نهاییتیم‌های رئال مادرید و منچستر سیتی موفق شدند با شکست حریفان خود در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به جمع چهار تیم برتر اروپا راه یابند.

ادن آزار؛ رئال مادرید می‌تواند از 'بازیکن شیشه‌ای' ۱۵۰ میلیون پوندی‌اش استفاده کند؟ - BBC News فارسیادن آزار اخیرا بازیکنی شده که به طور مداوم با مصدومیت، بیماری و خارج شدن از فرم ایده‌آن درگیر است؛ آیا رئال مادرید می‌تواند این ملی‌پوش بلژیکی را بار دیگر به همان ستاره تاثیرگزار دوران حضورش در چلسی تبدیل کند؟

رئال مادرید و بارسلونا به پرداخت میلیون ها یورو محکوم شدندبر اساس حکم دیوان عدالت اتحادیه اروپا، رأی قبلی کمیسیون اروپا در خصوص محکومیت چهار باشگاه بارسلونا، رئال مادرید، اتلتیک بیلبائو و اوساسونا در خصوص پرداخت مالیات حدود ۵ میلیون یورو تایید شد. هر دم از این باغ بری می رسد😑

رئال مادرید زیر دست 'دندانپزشک ایتالیایی'؛ آتالانتا چگونه با گاسپرینی متحول شد؟ - BBC News فارسیآتالانتا تیمی است که در چند فصل اخیر فوتبال ایتالیا و اروپا عملکردی فوق‌العاده جذاب و مهیج داشته. تیمی که بدون بودجه هنگفت و ستاره‌های بزرگ بسیاری از غول‌های اروپا را به زانو درآورده است. این مطلب نگاهی دارد به جان‌پیرو گاسپرینی و عملکرد او در راه تبدیل کردن تیمی گمنام به یکی از جذاب‌ترین تیم‌های حال حاضر فوتبال جهان.