خلیل‌زاده یک سال دیگر در الریان ماندنی شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

شجاع_خلیل‌زاده یک سال دیگر در الریان ماندنی شد مدافع تیم ملی کشورمان که در تیم الریان قطر توپ می‌زند، یک سال دیگر قرارداد خود با این باشگاه را تمدید کرد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم ملی کشورمان که در تیم الریان قطر توپ می‌زند، برای یک سال دیگر قرارداد خود با این باشگاه را تمدید کرد.

خلیل‌زاده فصل گذشته با قراردادی دو ساله از پرسپولیس راهی تیم الریان قطر شده بود و به این ترتیب فصل آینده نیز در تیم قطری حضور خواهد داشت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تایید حکم یک سال زندان ضیا نبوی در دادگاه تجدیدنظر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: 250 نفر در ایران در سال 2020 اعدام شدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دختر ولیعهد ژاپن پس از سه سال جنجال رسانه‌ای با یک «غیرنجیب‌زاده» ازدواج کردشاهدخت ماکو، با عنوان رسمی «ماکوی آکی‌شینو» دختر برادر کوچک ناروهیتو، امپراتور ژاپن است. کِی کومورو وکیل دادگستری است و در یک دفتر خدمات حقوقی آمریکایی کار می‌کند. به عبارتی: نانجیب‌زاده! همون حرومزاده چه تیتر کثیفی غیر نجیب زاده؟!!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت ۱۵۶ شهروند دیگر طی ۲۴ ساعت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تاکید یک روحانی افغان به حق تحصیل زنان در دانشگاهیک روحانی افغان 'شایسته‌سالاری'و 'حضور زنان' در دانشگاه را از ملزومات کشور عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کمبود مرغ و افزایش سرسام آور قیمت در مشهد/ یک کیلو سینه مرغ ۶۵ هزار تومان!سخنگوی کارگروه تنظیم بازار خراسان رضوی گفت: قیمت مصوب گوشت مرغ گرم در بازار استان به‌هیچ‌وجه رعایت نمی‌شود و هم‌اینک قیمت میانگین آن به ازای هر کیلوگرم بین ۳۰۰ تا ۳۳۰ هزار ریال است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »