خروج قطار از ریل در ایران دست‌کم 10 کشته برجای گذاشت

18/03/1401 09:12 ق.ظ

خروج قطار از ریل در ایران دست‌کم 10 کشته برجای گذاشت علی اکبر رحیمی، فرماندار طبس در استان خراسان جنوبی امروز صبح 8 ژوئن گفت: در حادثه خروج قطار مشهد به یزد از ریل، دست‌کم 10 نفر جان خود را از دست دادند.

فرماندار طبس در استان خراسان جنوبی ایران از کشته شدن دست‌کم 10 نفر در حادثه خروج قطار مشهد به یزد از ریل، خبر داد.علی اکبر رحیمی، فرماندار طبس در استان خراسان جنوبی امروز صبح 8 ژوئن گفت: در حادثه خروج قطار مشهد به یزد از ریل، دست‌کم 10 نفر جان خود را از دست دادند.

همچنین، محمدرضا رضایی، دیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در خصوص این حادثه گفت: متاسفانه در ساعت 5:30دقیقه صبح چهارشنبه قطار مسافربری در کیلومتر 50 طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد. به گفته وی تا کنون شش تیم امدادی از هلال احمر به محل حادثه اعزام شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

خروج قطار از ریل در شرق ایران دستکم ۱۳ کشته برجای گذاشتگزارش‌ها حاکی است که خروج این قطار از خط آهن حدود ۵۰ مجروح بر جای گذاشته است. میزان جراحت برخی از زخمی‌ها شدید گزارش می‌شود.

خروج قطار از ریل در طبس/ ۱۰ کشته و ۵۰ مصدوم تاکنون/ افزایش تیم‌های امدادیروایت یکی از حادثه‌دیدگان قطار طبس - یزد: قطار در حال حرکت بود که ناگهان ترمز شدیدی گرفت. این ترمز ادامه داشت تا جایی که مسافران تعادل خود را از دست دادند و مثل توپ با اطراف برخورد می‌کردند

شمار قربانیان حادثه خروج قطار از ریل در ایران به 17 نفر رسیدفرماندار ویژه شهر طبس در استان خراسان جنوبی از جان باختن 17 نفر در حادثه برخورد قطار با بیل مکانیکی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

خروج قطار مسافربری طبس - یزد از ریل/ اعزام امدادگران هلال احمر و اورژانسخروج قطار مسافربری طبس - یزد از ریل رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر: صبح امروز قطار مسافربری طبس-یزد در محدوده ایستگاه مزینو از ریل خارج شد برابر گزارش اولیه پنج واگن‌ از ریل خارج شده سه بالگرد اورژانس به همراه ۱۰ آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است لطفا بگین اعزام خودرو های ضد شورش رو فراموش نکنن😑

تجمع ایرانیان در شهرهای کانادا: 'از اندوه می‌لرزیم اما پر از خشمیم' | DW | 06.06.2022۵ ژوئن روزی که قرار بود بازی فوتبال بین تیم‌های ایران و کانادا در ورزشگاه ونکوور برگزار شود، ایرانیان در شهرهای بزرگ کانادا تجمع کرده و با مردم آبادان ابراز همدردی و همبستگی کردند. مرسی ، خیلی از مشکل ایران برطرف شد ابنجوری 🙄 برای تماشای بازی بیش از ۵۰ هزار بلیت شد. انبوه ایرانیانی که خواهان برگزاری بازی بودند، ارزش پوشش خبری رسانه رسمی دولت آلمان را ندارند؟!

جنگ در اروپا؛ درگیری‌های شدید خیابانی نیروهای اوکراین با روس‌ها در شهر سیورودونتسک در دونباسجنگ اوکراین؛ درگیری‌های شدید خیابانی در شهر سیورودونتسک در دونباس آخرین تحولات، خبرها و رویدادهای مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز سه‌شنبه هفتم ژوئن ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید🔽 مسکو: مناطق مسکونی سیورودونتسک را «به طور کامل» آزاد کردیم جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

فرماندار طبس در استان خراسان جنوبی ایران از کشته شدن دست‌کم 10 نفر در حادثه خروج قطار مشهد به یزد از ریل، خبر داد.علی اکبر رحیمی، فرماندار طبس در استان خراسان جنوبی امروز صبح 8 ژوئن گفت: در حادثه خروج قطار مشهد به یزد از ریل، دست‌کم 10 نفر جان خود را از دست دادند.

همچنین، محمدرضا رضایی، دیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در خصوص این حادثه گفت: متاسفانه در ساعت 5:30دقیقه صبح چهارشنبه قطار مسافربری در کیلومتر 50 طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد.

به گفته وی تا کنون شش تیم امدادی از هلال احمر به محل حادثه اعزام شده است.

حسن موسوی، معاون مسافری شرکت را‌ه‌آهن ایران نیز در خصوص دلیل خروج قطار مشهد به یزد توضیح داد: علت حادثه باید بررسی شود اما بنابر گزارش‌های اولیه این قطار در اثر برخورد با یک بیل مکانیکی از ریل خارج شده است.