شمار قربانیان حادثه خروج قطار از ریل در ایران به 17 نفر رسید

18/03/1401 09:21 ق.ظ

فرماندار ویژه شهر طبس در استان خراسان جنوبی از جان باختن 17 نفر در حادثه برخورد قطار با بیل مکانیکی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

فرماندار ویژه شهر طبس در استان خراسان جنوبی از جان باختن 17 نفر در حادثه برخورد قطار با بیل مکانیکی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 08.06.

2022 تهران/ خبرگزاری آناتولی علی اکبر رحیمی، فرماندار ویژه شهرستان طبس در استان خراسان جنوبی با اشاره به افزایش شمار قربانیان حادثه خروج قطار از ریل گفت: «تاکنون تعداد فوتی‌ها حدود 17 نفر گزارش شده، اما به علت اینکه نیروهای امداد و نجات در حال بررسی قسمت‌های دیگر واگن هستند، ممکن است این تعداد افزایش یابد؛ حدود 3 نفر نیز مفقود هستند».

به گزارش ایسنا، وی اظهارداشت: تاکنون 30 نفر مصدوم و 5 نفر مصدوم بدحال از این حادثه گزارش شده است. رحیمی با بیان اینکه طبق بررسی‌های اولیه، حادثه خروج قطار مسافری مشهد- یزد بر اثر برخورد قطار با بیل مکانیکی، رخ داده است، ادامه داد: خروج قطار مسافری مشهد- یزد نزدیک ایستگاه عباس آباد طبس ساعت0 5:3 صبح امروز رخ داد و حدود 420 مسافر در این قطار در حال عزیمت به یزد بودند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

۱۳ فوتی تاکنون در حادثه قطار مشهد - یزد۱۳ فوتی تاکنون در حادثه قطار مشهد - یزد ساعاتی قبل، قطار مسافری مشهد - یزد به دلیل برخورد با یک دستگاه بیل مکانیکی از خط خارج شد که بنا بر آخرین اطلاعات تاکنون ۱۳ فوتی داشته و حال مصدومان نیز وخیم گزارش شده است.

کشته شدن ۱۰ نفر تاکنون در حادثه قطار طبس۱۰ کشته و ۱۰ مصدوم در حادثه خروج قطار طبس - یزد از ریل مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی: آمار دقیق کشته‌های حادثه خروج قطار طبس - یزد از ریل پس از تایید پزشکی قانونی اعلام می‌شود، اما باید گفت تا این لحظه ۱۰ فوتی و ۱۰ مصدوم بدحال گزارش شده است

خروج قطار از ریل در شرق ایران دستکم ۱۳ کشته برجای گذاشتگزارش‌ها حاکی است که خروج این قطار از خط آهن حدود ۵۰ مجروح بر جای گذاشته است. میزان جراحت برخی از زخمی‌ها شدید گزارش می‌شود.

خروج قطار از ریل در طبس/ ۱۰ کشته و ۵۰ مصدوم تاکنون/ افزایش تیم‌های امدادیروایت یکی از حادثه‌دیدگان قطار طبس - یزد: قطار در حال حرکت بود که ناگهان ترمز شدیدی گرفت. این ترمز ادامه داشت تا جایی که مسافران تعادل خود را از دست دادند و مثل توپ با اطراف برخورد می‌کردند

تجمع ایرانیان در شهرهای کانادا: 'از اندوه می‌لرزیم اما پر از خشمیم' | DW | 06.06.2022۵ ژوئن روزی که قرار بود بازی فوتبال بین تیم‌های ایران و کانادا در ورزشگاه ونکوور برگزار شود، ایرانیان در شهرهای بزرگ کانادا تجمع کرده و با مردم آبادان ابراز همدردی و همبستگی کردند. مرسی ، خیلی از مشکل ایران برطرف شد ابنجوری 🙄 برای تماشای بازی بیش از ۵۰ هزار بلیت شد. انبوه ایرانیانی که خواهان برگزاری بازی بودند، ارزش پوشش خبری رسانه رسمی دولت آلمان را ندارند؟!

جنگ در اروپا؛ درگیری‌های شدید خیابانی نیروهای اوکراین با روس‌ها در شهر سیورودونتسک در دونباسجنگ اوکراین؛ درگیری‌های شدید خیابانی در شهر سیورودونتسک در دونباس آخرین تحولات، خبرها و رویدادهای مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز سه‌شنبه هفتم ژوئن ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید🔽 مسکو: مناطق مسکونی سیورودونتسک را «به طور کامل» آزاد کردیم جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: