خرسی به مدت یک هفته در تعقیب مردی در آلاسکا بود | DW | 23.07.2021

23/07/2021 04:48:00 ب.ظ

خرسی به مدت هفت روز در تعقیب و شکار مردی در جنگل‌های آلاسکا بوده است. این خرس در حمله به مردی ۶۰ ساله او را به شدت مجروح می‌کند. مرد مجروح تنها با پناه گرفتن در یک کلبه توانسته جان خود را نجات بدهد.

خرس, آلاسکا

خرس ی به مدت هفت روز در تعقیب و شکار مردی در جنگل‌های آلاسکا بوده است. این خرس در حمله به مردی ۶۰ ساله او را به شدت مجروح می‌کند. مرد مجروح تنها با پناه گرفتن در یک کلبه توانسته جان خود را نجات بدهد.

خرس ی به مدت هفت روز در تعقیب و شکار مردی در جنگل‌های آلاسکا بوده است. این خرس در حمله به مردی ۶۰ ساله او را به شدت مجروح می‌کند. مرد مجروح تنها با پناه گرفتن در یک کلبه توانسته جان خود را نجات بدهد.

در جنگل‌های خالی از سکنه آلاسکا یک خرس گریزلی به مدت یک هفته در تعقیب یک مرد بوده است. خرس‌های گریزلی که در آمریکای شمالی زندگی می‌کنند معمولا از انسان‌ها دوری می‌جویند و تنها در زمان دفاع از فرزندان خود خطرناک می‌شوند.زمانی‌که امدادگران با هلی‌کوپتر از روی منطقه‌ای میان شهرهای کوتسبو و نومه گشت می‌زدند، برای روی سقف کلبه‌ای دور افتاده در شمال آلاسکا علامت اس او اس (SOS) را می‌بینند. پس از فرود در نزدیکی کلبه مردی را می‌یابند که به شدت از ناحیه پا و بدن مجروح شده است.

این مرد ۶۰ ساله در بیمارستان دلیل جراحت خود را حمله یک خرس گریزلی عنوان می‌کند. او می‌گوید بعد از پناه گرفتن در کلبه هر شب این خرس به کلبه حمله می‌کرده است. به گفته امدادگران در ورودی کلبه توسط خرس از جا کنده شده بود. این مرد از ترس خرس چند روز خواب درستی نداشته است و در زمان رسیدن امدادگران تنها دو گلوله در سلاح خود داشته است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

بازم سینمای هند هندی تره وقتی خبر نباشد یعنی هست برای خودشان مثل سیلهای اخیر اروپا ناراحت میشوند نمیگویند ولی درایران گرفتگی چاه فاضلاب یک خونه هم خبری جهانی میشود.... این پُشت کار هست که همه را به مقصد میرساند ... آفرین به این خرس ...😁😁 هفت روز در تعقیب کرد بوده؟ تو این هفت روز طعمه بهتری پیدا نمی‌کرده!

زندانیان در سوئد نگهبانان را به گروگان گرفتند و درخواست هلی‌کوپتر کردندبه گزارش آسوشیتدپرس زندانیان پیش‌تر گفته‌ بودند که حاضرند در ازای دریافت بیست پیتزای کباب برای توزیع بین زندانیانِ این بند، یکی از نگهبانان را آزاد کنند. دولت سؤئد باید پیتزای کباب را در برنامهً غذائی زندانهای خود قرار دهد! زیر نویس فارسی هم داره؟ تکرارش ساعت چنده؟ انیمیشنه؟ در خوزستان هم اینترنت را قطع کردند و جان مردم را گرفتند. نمیصرفه بگین؟

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران باریدوقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند. وضعیت قرار است بدتر از این شود. جواب آنهایی که میگفتند چرا ما این همه هزینه میکنیم تا به فضا برویم و به دنبال یک سیاره قابل سکونت دیگر باشیم این است. سیاره زمین وارد دوره ای از حیات طبیعی خود شده است که یک سیر نزولی حیات در آن آغاز شده و انسانها فقط تسریع کننده اند نه عامل آن

تایید حکم اعدام دو زندانی به اتهام «توهین به مقدسات» و «سب‌النبی» در دیوان عالی کشور«کانون مدافعان حقوق بشر» از تایید حکم اعدام یوسف مهراد و سعدالله فاضلی در دیوان عالی کشور خبر داد.به گزارش کانون مدافعان حقوق بشر، سعدالله فاضلی به اتهام

اصلاح‌طلبانی که فکر می‌کردند به هر قیمتی باید در قدرت باشند، سرشان به سنگ خورد/ تصمیم‌گیران جریان اصلاحات داخل مردم بیایند و حرفشان را به گوش حاکمیت برسانندآقایی در گفت‌وگو با ایلنا: اصلاح‌طلبانی که فکر می‌کردند به هر قیمتی باید در قدرت باشند، سرشان به سنگ خورد/ تصمیم‌گیران جریان اصلاحات داخل مردم بیایند و حرفشان را به گوش حاکمیت برسانند

آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کردبا توجه به پیشروی‌های سریع ستیزه‌جویان طالبان در افغانستان با آغاز خروج نیروهای آمریکایی از این کشور، ارتش ایالات متحده چهارشنبه 21 ژوئیه 2021 به وقت محلی آمریکا مواضع طالبان در افغانستان را بمباران کرد .

رویترز: یک شرکت چینی نقش اصلی را در فروش نفت تحریمی ایران و ونزوئلا داشتخبرگزاری «رویترز»، در گزارشی به نقل از منابع آگاه گزارش داد پس از آنکه آمریکا نفت ایران و ونزوئلا را تحریم کرد، یک شرکت چینی «نقش اصلی و محوری» را در فروش نقش چین درفروش نفت ایران رامحکوم میکنیم . چین به ماشین تروریسم وبنیادگرایی وحشی خامنه ای،سوخت میرساند. ماخواستارحسابرسی جامعه بین المللی ازچین وبرداشتن گامهای عملی دربرابر جنایت چین هستیم. آیااگر مائو بود،‌باجانیان حاکم برایران هم دست میشد ویا به آنها تف میکرد؟

عکس از آرشیو در جنگل‌های خالی از سکنه آلاسکا یک خرس گریزلی به مدت یک هفته در تعقیب یک مرد بوده است.Aa دو نگهبانِ یک ندامتگاه خارج از شهر در نزدیکی اسکیلستونا واقع در جنوب شرق این کشور به دست زندانیان به گروگان گرفته شدند.به روز شده در: ۲۲/۰۷/۲۰۲۱ وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۳۳ کشته برجا گذاشته است.23 ژوئیهٔ ,2021: 07:08 صبح GST آخرین به روزرسانی: 23 ژوئیهٔ ,2021: 09:30 صبح GST آدرس کپی شد «کانون مدافعان حقوق بشر» از تایید حکم اعدام یوسف مهراد و سعدالله فاضلی در دیوان عالی کشور خبر داد.

خرس‌های گریزلی که در آمریکای شمالی زندگی می‌کنند معمولا از انسان‌ها دوری می‌جویند و تنها در زمان دفاع از فرزندان خود خطرناک می‌شوند. زمانی‌که امدادگران با هلی‌کوپتر از روی منطقه‌ای میان شهرهای کوتسبو و نومه گشت می‌زدند، برای روی سقف کلبه‌ای دور افتاده در شمال آلاسکا علامت اس او اس (SOS) را می‌بینند. رسانه‌های سوئدی نیز با انعکاس این خبر اعلام کردند که گروگان‌گیرها درخواست یک هلی‌کوپتر برای فرار از محل کرده‌اند. پس از فرود در نزدیکی کلبه مردی را می‌یابند که به شدت از ناحیه پا و بدن مجروح شده است. بنابر داده‌های سازمان هواشناسی چین، در طول سه روز به اندازه یک سال باران باریده است که در طول شصت سال اخیر بی‌سابقه بوده است. این مرد ۶۰ ساله در بیمارستان دلیل جراحت خود را حمله یک خرس گریزلی عنوان می‌کند. اداره زندان‌های و خدمات مراقبتی در سوئد روز چهارشنبه با «خیلی خطرناک» توصیف کردن شرایط یادآور شد که زندانیان ساعات ابتدایی بعد از ظهر وارد اتاق نگهبانی یکی از بندها شدند و دوربین های کنترل و نظارتی را در آنجا پوشاندند. او می‌گوید بعد از پناه گرفتن در کلبه هر شب این خرس به کلبه حمله می‌کرده است. این دو زندانی عقیدتی چندی پس از اعلام حکم اعدام در بخش دیگری از پرونده به اتهام «توهین به بنیانگذار جمهوری اسلامی، توهین به رهبری، تبلیغ ضد نظام و تشکیل گروه» به 8 سال حبس محکوم شدند.

به گفته امدادگران در ورودی کلبه توسط خرس از جا کنده شده بود. یک مسئول اداره زندان‌های سوئد نیز با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد که زندانیانِ گروگانگیر به ارتکاب جرائم سنگین محکوم شده‌اند و در حال حاضر برغم حضور مذاکره کنندگان، گروه‌های کاری و نیروهای پلیس در محل تحولی در اوضاع ایجاد نشده است.. این مرد از ترس خرس چند روز خواب درستی نداشته است و در زمان رسیدن امدادگران تنها دو گلوله در سلاح خود داشته است. دوستان و بستگان این مرد پیش‌تر به پلیس اطلاع داده بودند که او مفقود شده و به مقصد خود که شهر نومه بوده‌، نرسیده است.. این مرد به امدادگران گفته که باتری تلفن موبایلش خالی شده و قادر نبوده که درخواست کمک بکند. به گفته امدادگران به علت ابری بودن منطقه جستجوی مرد گمشده بسیار مشکل بوده و یافتن او تنها خوش‌اقبالی‌اش بوده است. این دو زندانی عقیدتی چندی پس از آن علاوه بر حکم اعدام به 8 سال حبس نیز محکوم شده‌اند.

در بیمارستان نیز آثار جراحات نشان می‌دهند که خرس به این مرد حمله کرده است. جنگل‌بانان از سماجت این خرس در شکار مرد بخت‌برگشته در شگفتی‌اند. در همین زمینه: .