خبرگزاری ایرنا on Instagram: “عمران صلاحی همه سال‌های زندگی ادبی خود را در جستجوگری، پژوهش، نوشتن #شعر در قالب‌های مختلف، داستان و بیش از همه به طنزنویسی گذراند و هرچه…”

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یادی از عمران_صلاحی در سالمرگش ⁧عمران⁩ همه سالهای زندگی ادبی خود را در جستجوگری، پژوهش، نوشتن شعر در قالبهای مختلف، داستان و بیش از همه به طنزنویسی گذراند، طنزی ساده و ظریف، که از زندگی مردم برمی‌خاست و درونش تلخی عمیقی پنهان داشت. ⁦

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آتش‌سوزی مرگبار در اردوگاه پناهجویان ایرانی و افغان در یونانمقام‌های یونان می‌گویند انتقال پناهجویان از اردوگاه موریا در جزیره لسبوس را آغاز کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جنجال در لبنان در پی افشای هدیه ۱۶ میلیون دلاری سعد حریری به یک مدل آفریقاییهدیه ۱۶ میلیون دلاریِ «سعد حریری» به یک مدل آفریقایی روزنامه نیویورک تایمز نوشت، نخست وزیر لبنان ۱۶ میلیون دلار به یک مدل در آفریقای جنوبی پرداخت کرده و گویا سال‌ها پیش بین آنها روابط عاطفی و عاشقانه وجود داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درگیری در هنگ‌کنگ در سالگرد تاسیس جمهوری خلق چیندو گروه از موافقان و مخالفان دولت پکن در مراسم سالگرد تشکیل جمهوری خلق چین با یکدیگر درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شرط‌گذاری برای شرکت در انتخابات درست نیست/ در شهرهای کوچک کار اصلاح‌طلبان برای انتخابات سخت استیک عضو حزب کارگزاران سازندگی با بیان اینکه شرط گذاری در انتخابات درست نیست، گفت: حزب کارگزاران از ابتدا گفته که انتخابات مشروط را نمی‌پذیریم، از طرفی در شورای عالی اصلاح‌طلبان پذیرفته شده است که شرکت در انتخابات مستلزم شرط گذاری و پیش شرط نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آغاز ساخت خط لوله نفتی ایران در جاسک برای حفظ صادرات در شرایط تحریم
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

واکنش معترض آبادانی به فساد در وزارت نفت: به فریاد آبادان در حصر برسید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »