درگیری در هنگ‌کنگ در سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

دو گروه از موافقان و مخالفان دولت پکن در مراسم سالگرد تشکیل جمهوری خلق چین با یکدیگر درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

01.10.2019دو گروه از مردم منطقه خودمختار هنگ کنگ در مراسمی که به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین برگزار شده بود، با یکدیگر درگیر شدند.

پلیس نیز برای متفرق کردن طرفها از گاز اشک آور استفاده و دو تن از تظاهرات کنندگان طرفدار پکن را بازداشت کرد. نیروهای امنیتی هنگ کنگ امسال به دلیل تداوم تظاهرات ضد چینی در این منطقه، مراسم سالانه آتش بازی را لغو و ایستگاههای متروی شهری را نیز تعطیل کرده‌اند. با تداوم اعتراضات کری لام، مدیر اجرایی هنگ کنگ اعلام کرد که لایحه استرداد دیگر مُرده و روز چهارم سپتامبر نیز از لغو این لایحه خبر داد. اما اعتراضات مخالفان این لایحه کماکان ادامه دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قدرت نمایی چین در مراسم رژه نظامی به مناسب هفتادمین سالگرد حکومت کمونیستیشی جین پینگ در مراسم روز سه شنبه وعده داد که پیشرفت «صلح آمیز» کشورش همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ماجرای عکس سلفی رئیس جمهوری ۳۸ ساله السالوادور موقع سخنرانی در سازمان ملل چه بود🔺ماجرای عکس سلفی رئیس جمهوری ۳۸ ساله السالوادور موقع سخنرانی در سازمان ملل چه بود ⚡️نجیب ابوکیله، رئیس جمهوری السالوادور، سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد را با گرفتن یک عکس سلفی با گوشی موبایل خود آغاز کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عبدالله و غنی مدعی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان شدنددو نامزد مطرح انتخابات ریاست‌جمهوری افغانستان، عبدالله عبدالله و محمد اشرف غنی، مدعی پیروزی در انتخابات شدند. دوباره همون داستان کسل کننده سابق حالا این بار اشرف غنی بشه ریس اجرایی.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جان باختن 113 تن در اثر سرازیر شدن سیلاب‌ها در هندمنابع خبری هند تایید کردند که تعداد قربانیان سیل در این کشور طی چهار روز اخیر پس از باران‌های شدید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

19 تن در یک آتش‌سوزی در چین جان باختندآتش‌سوزی بزرگی عصر یکشنبه 29 سپتامبر در یک کارخانه‌ در استان «ژیانگ» در شرق چین رخ داد که موجب جان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی و درگیری در اردوگاه موریا در جزیره لسبوس یونان | DW | 29.09.2019در اردوگاه موریا در جزیره لسبوس یونان به دنبال وقوع آتش‌سوزی، میان پلیس و پناهجویان درگیری شد. نماینده سازمان ملل در امور پناهجویان در یونان گفته است که در این درگیری یک کودک و یک زن جان خود را از دست داده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »