درگیری در هنگ‌کنگ در سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین

01/10/2019 12:58:00 ب.ظ

درگیری در #هنگ‌کنگ در سالگرد تاسیس #جمهوری خلق #چین

هنگ‌کنگ, جمهوری

درگیری در هنگ‌کنگ در سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین

دو گروه از موافقان و مخالفان دولت پکن در مراسم سالگرد تشکیل جمهوری خلق چین با یکدیگر درگیر شدند. - خبرگزاری آناتولی

01.10.2019هنگ کنگ/ خبرگزاری آناتولیدو گروه از مردم منطقه خودمختار هنگ کنگ در مراسمی که به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین برگزار شده بود، با یکدیگر درگیر شدند.به گزارش رسانه‌های محلی، درگیری میان طرفداران دولت چین و مخالفان در حین برگزاری راهپیمایی بزرگداشت تاسیس جمهوری خلق چین در اول اکتبر 1949 رخ داد.

پلیس نیز برای متفرق کردن طرفها از گاز اشک آور استفاده و دو تن از تظاهرات کنندگان طرفدار پکن را بازداشت کرد.در این میان شمار زیادی از مخالفان هنگ کنگی دولت چین که در تظاهرات اعتراضی شرکت کرده بودند، خواهان اعلام روز اول اکتبر به عنوان"روز عزا" شدند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبکه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

قدرت نمایی چین در مراسم رژه نظامی به مناسب هفتادمین سالگرد حکومت کمونیستیشی جین پینگ در مراسم روز سه شنبه وعده داد که پیشرفت «صلح آمیز» کشورش همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

ماجرای عکس سلفی رئیس جمهوری ۳۸ ساله السالوادور موقع سخنرانی در سازمان ملل چه بود🔺ماجرای عکس سلفی رئیس جمهوری ۳۸ ساله السالوادور موقع سخنرانی در سازمان ملل چه بود ⚡️نجیب ابوکیله، رئیس جمهوری السالوادور، سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد را با گرفتن یک عکس سلفی با گوشی موبایل خود آغاز کرد.

عبدالله و غنی مدعی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان شدنددو نامزد مطرح انتخابات ریاست‌ جمهوری افغانستان، عبدالله عبدالله و محمد اشرف غنی، مدعی پیروزی در انتخابات شدند. دوباره همون داستان کسل کننده سابق حالا این بار اشرف غنی بشه ریس اجرایی.

جان باختن 113 تن در اثر سرازیر شدن سیلاب‌ها در هندمنابع خبری هند تایید کردند که تعداد قربانیان سیل در این کشور طی چهار روز اخیر پس از باران‌های شدید

19 تن در یک آتش‌سوزی در چین جان باختندآتش‌سوزی بزرگی عصر یکشنبه 29 سپتامبر در یک کارخانه‌ در استان «ژیانگ» در شرق چین رخ داد که موجب جان

آتش‌سوزی و درگیری در اردوگاه موریا در جزیره لسبوس یونان | DW | 29.09.2019در اردوگاه موریا در جزیره لسبوس یونان به دنبال وقوع آتش‌سوزی، میان پلیس و پناهجویان درگیری شد. نماینده سازمان ملل در امور پناهجویان در یونان گفته است که در این درگیری یک کودک و یک زن جان خود را از دست داده‌اند.

دو گروه از موافقان و مخالفان دولت پکن در مراسم سالگرد تشکیل جمهوری خلق چین با یکدیگر درگیر شدند.او که همچون مائو تسه تونگ، بنیانگذار حکومت کمونیستی چین لباسی یک دست خاکستری به تن داشت اعلام کرد که کشورش سیاست اصلاحات اقتصادی را دنبال خواهد کرد.بخش انگلیسی صدای آمریکا - ایالات متحده از دیگر کشورها می خواهد به طرح «اتحاد آزادی مذهبی بین المللی» بپیوندند.عبدالله عبدالله، مدیر اجرایی دولت وحدت ملی روز دوشنبه در یک کنفرانسی خبری اعلام کرد که حائز اکثریت آرا انتخابات ریاست جمهوری افغانستان شده و دیگر نیازی به برگزاری دور دوم انتخابات نخواهد بود.

01.10. رئیس جمهوری چین تاکید کرد که ارتش این کشور باید ضمن دفاع از استقلال و امنیت این کشور با قاطعیت «صلح جهانی» را تضمین کند.2019 هنگ کنگ/ خبرگزاری آناتولی دو گروه از مردم منطقه خودمختار هنگ کنگ در مراسمی که به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین برگزار شده بود، با یکدیگر درگیر شدند. ما می خواهیم شاهد پایین آمدن پرده آهنین بر روی آزار مذهبی باشیم. به گزارش رسانه‌های محلی، درگیری میان طرفداران دولت چین و مخالفان در حین برگزاری راهپیمایی بزرگداشت تاسیس جمهوری خلق چین در اول اکتبر 1949 رخ داد. شی جین پینگ همچنین از ادامه توسعه روابط صلح آمیز با تایوان سخن گفت. پلیس نیز برای متفرق کردن طرفها از گاز اشک آور استفاده و دو تن از تظاهرات کنندگان طرفدار پکن را بازداشت کرد. با وجود ۹.

در این میان شمار زیادی از مخالفان هنگ کنگی دولت چین که در تظاهرات اعتراضی شرکت کرده بودند، خواهان اعلام روز اول اکتبر به عنوان"روز عزا" شدند. سخنانی که از جانب مقامات چین اغلب برای اتحاد چین و تایوان بیان می شود. سام برانبک، نماینده ارشد رئیس جمهوری آمریکا در این ماموریت، است. نیروهای امنیتی هنگ کنگ امسال به دلیل تداوم تظاهرات ضد چینی در این منطقه، مراسم سالانه آتش بازی را لغو و ایستگاههای متروی شهری را نیز تعطیل کرده‌اند. گفتنی است ازچند ماه پیش تاکنون معترضان به لایحه استرداد مجرمین به چین به خیابان‌ها می‌آیند. موشک‌های قاره پیما و بالستیک «دی اف ۴۱» (DF-41) از جمله سلاح‌هایی بود که در رژه روز سه شنبه به نمایش در آمد. این احتمال وجود داشت که با لایحه مذکور، چین مخالفان سیاسی خود را هدف قرار دهد. برانبک به طیفی از ابزارهای در دست دولت ترامپ از دیپلماسی خصوصی تا تحریم علنی کشورهایی که مردم را برای ایمان شان آزار می دهند اشاره کرد و به صدای آمریکا گفت: «ما خواهیم ایستاد و دست به کاری خواهیم زد. با تداوم اعتراضات کری لام، مدیر اجرایی هنگ کنگ اعلام کرد که لایحه استرداد دیگر مُرده و روز چهارم سپتامبر نیز از لغو این لایحه خبر داد. هم‌رسانی این مطلب:.

اما اعتراضات مخالفان این لایحه کماکان ادامه دارد. معترضان علاوه بر لغو این لایحه خواهان تشکیل کمیسیونی مستقل برای تحقیقات درباره استفاده پلیس از خشونت علیه معترضان، عفو معترضین بازداشت شده و آغاز مجدد اصلاحات سیاسی هستند.» برانبک به صدای آمریکا گفت آزادی مذهبی در منشور سازمان ملل متحد و قانون اساسی ایالات متحده، به عنوان حقی معیار رعایت دیگر حقوق، درج شده است: «وقتی شما حاضرید از آزادی مذهبی فردی حفاظت کنید، به طور کلی حاضر به حفاظت از تمام دیگر حقوق هم هستید. بازگشت حاکمیت هنگ‌کنگ از بریتانیا به حاکمیت جمهوری خلق چین در سال 1997 در چارچوب طرح موسوم به «فرمول دو نظام سیاسی» صورت گرفت. براساس آن، «منطقه ویژه اداری هنگ‌کنگ» از آزادی‌های سیاسی و استقلال قضایی خاصی برخوردار است که ساکنان سرزمین اصلی چین از آنها محروم هستند. . سام برانبک هفته آینده در مراکش میزبان کنفرانسی با موضوع حفظ بناهای تاریخی مذهبی است.