خبرگزاری آناتولی با بیش از یک قرن تجربه همچنان منبع خبری موثق و قابل اعتماد است

17/01/1401 11:15:00 ق.ظ

خبرگزاری آناتولی با صد و دو سال تجربه همچنان به عنوان یک منبع خبری موثق، قابل اعتماد و بی‌طرف به فعالیت‌خبررسانه در عرصه داخلی و بین‌المللی ادامه ‌می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی با صد و دو سال تجربه همچنان به عنوان یک منبع خبری موثق، قابل اعتماد و بی‌طرف به فعالیت‌خبررسانه در عرصه داخلی و بین‌المللی ادامه ‌می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی 06.04.

2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی خبرگزاری آناتولی بیش از یک قرن است که همچنان به عنوان یک منبع خبری موثق، قابل اعتماد و بی‌طرف به فعالیت‌خبررسانه در عرصه داخلی و بین‌المللی ادامه ‌می‌دهد. آخرین اخبار و تحولات جهان را به 13 زبان مختلف از جمله ترکی، فارسی، انگلیسی، عربی، روسی، بوسنیایی، فرانسوی، کردی کرمانجی و سورانی، مقدونی، آلبانیایی، اسپانیایی و اندونزیایی پوشش داده و 41 کشور جهان دفتر نمایندگی دارد.

آناتولی در تاریخ 6 آوریل سال 1920 به دستور مصطفی کمال آتاترک تاسیس شد و طی 102 سال فعالیت خبری خود همواره به عنوان رسانه‌ای قابل اعتماد شناخته شده و با بیش از 3000 کارمند از 142 ملیت مختلف روزانه حدود 3000 خبر، بیش از 3000 عکس، 8 اینفوگرافیک و 310 ویدئو منتشر می‌کند.

این خبرگزاری در صد و دومین سال فعالیت خود به 6000 سازمان مطبوعاتی در 100 کشور جهان خدمات ارائه کرده و در صدر فهرست تاثیرگذارترین و معتبرترین خبرگزاری‌های جهان قرار دارد.آخرین تحولات را در سراسر جهان پیگیری و بی‌طرفانه گزارش می‌کند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

شهر خیوه؛ گنجینه تاریخی در مسیر جاده ابریشم📸شهر خیوه؛ گنجینه تاریخی در مسیر جاده_ابریشم خیوه ازبکستان شهری با هزاران آثار تاریخی و فرهنگی و معماری منحصربفرد و خیره کننده در فصل‌های مختلف سال میزبان گردشگران است.

نقش مهم پهپادهای ترکیه در مبارزه با تروریست‌هاپهپادهای ساخت ترکیه نقش مهمی در مقابله با انواع جرم و جنایت از جمله در مبارزه با تروریست‌ها دارند. - خبرگزاری آناتولی به سلچوک بایراکتار عزیز بگید یک برنامه برای پهبادها بنویسه تا تروریست های سپاه پاسداران بزنه . اینا از همه تروریست تر هستن . بعد از جنگ پوتین انتقام سختی از اردوغان صهیونیست خواهد گرفت و البته پهپاد مونتاژ است از چند کشور خصوصا دوربینش به کانادا تعلق دارد

کشته شدن یک قاچاقچی مواد مخدر در مرز ایران و آذربایجاندر درگیری بین نیروهای مرزبانی آذربایجان با قاچاقچیان مواد مخدر که از سمت ایران آمده بودند، یک قاچاقچی کشته شد. - خبرگزاری آناتولی کشته شدن یک سپاهی قاچاقچی مواد مخدر در مرز عیران و آزربایجان متن خبر را درست بنویسید .

روسیه: مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفتسخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

چرا کشورهای اروپایی همچنان برسر تحریم نفت و گاز روسیه به توافق نرسیده‌اند؟وابستگی اتحادیه اروپا به نفت و گاز روسیه در دهه‌های اخیر افزایش یافته است. پس از تهاجم روسیه به اوکراین همه نگاه‌ها به اتحادیه اروپاست تا با تحریم مهم‌ترین منبع درآمدی کرملین، با این حمله مقابله کنند. با این حال همچنان با گذشت بیش از یک ماه و ده روز این تحریم‌ها اجرایی نشده‌اند. چون کشورهای اروپائی کم و بیش به بن بست رسیدن و فروپاشی نظام انحصارگر انگلستان و آمریکا متوجه شده اند و نمیخواهند با روسیه و کشورهای شرق دشمنی کنند بازیچه ی انگلستان و آمریکا شوند. چون تمدن مث ایرانو ندارن چون نیمی از نفت و گاز اروپا از روسیه تامین می‌شود به عبارت ساده تر با تحریم روسیه خوشون بد بخت می‌شوند !

سی‌امین سالگرد محاصره سارایوو