خامنه‌ای: باید به‌کلی از اروپایی‌ها قطع امید کرد | DW | 26.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

رهبر جمهوری اسلامی بار دیگر راه مذاکره با آمریکا را 'بسته' خواند. خامنه‌ای هم‌زمان به اروپا نیز به‌شدت حمله کرد و گفت: دشمنی اروپایی‌ها با جمهوری اسلامی تفاوت اصولی با دشمنی امریکا ندارد و مطلقا نباید به آنها اعتماد کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رهبر جمهوری اسلامی بار دیگر راه مذاکره با آمریکا را"بسته" خواند. خامنه‌ای هم‌زمان به اروپا نیز به‌شدت حمله کرد و گفت: دشمنی اروپایی‌ها با جمهوری اسلامی تفاوت اصولی با دشمنی امریکا ندارد و مطلقا نباید به آنها اعتماد کرد.علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، بار دیگر ضمن"بسته" خواندن راه مذاکره با آمریکا به‌شدت کشورهای اروپایی را مورد حمله قرار داد و گفت که باید از آنها"به‌کلی قطع امید کرد.

خامنه‌ای در ادامه با اشاره به"عملکرد اروپایی‌ها بعد از توافق هسته‌ای و عمل نکردن به وعده‌ها و همچنین نحوه عملکرد اروپا بعد از خروج امریکا از برجام و اعمال ظالمانه تحریم‌های ثانویه" گفت: «اروپایی‌ها به رغم وعده‌های خود، عملا به تحریم‌های آمریکا پایبند ماندند و هیچ اقدامی انجام ندادند و از این پس هم بعید است کاری برای جمهوری اسلامی انجام دهند، بنابراین باید بکلی از اروپایی‌ها قطع امید کرد.

علی خامنه‌ای سپس ضمن اشاره به"مشکلات مختلف در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی"، فعالیت شدید دشمن در زمینه نفوذ و اقدامات فرهنگی" و"وظایف سنگین" مسئولان ایران، ادامه داد: «اما اگر مسئولان ملاک کار خود را عدم اعتماد به دشمن قرار دهند، قطعا می‌توان در مقابل توطئه‌ها ایستاد و آنها را خنثی کرد.» خامنه‌ای افزود که این نیروها «باید در همه جا و در مقابل تعرض‌ها حمایت شوند و امکان حضور آنها در مراکز حساس فراهم شود، چرا که آنها همان کسانی هستند که در قضیه ۹ دی ۸۸ و یا در قضایای سال ۹۶ با آن حرکت عظیم وارد میدان شدند و دشمنان را ناکام گذاشتند.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چون شما اروپائی ها همیشه پسماند آمریکائیها رو مصرف می کنید و هیج اختیاری از خود ندارید و در برجام ثابت کردید که برای ترامپ مترسک سر جالیز بیش نیستید و چون دلقل سیرک برایش نمایش دادید ، نمیشود اعتماد کرد 😁

دقيقا زده تو خال

به دفعه رهبر معظم بیاد و اعلام کنه که رسما تحت الحمایه فنسول روسیه در ایران هستیم . خلاص

خدایی اینو راست میگه ، اگه امریکای مثل تحریم ایران فقط یه روز اروپارو تحریم کنه نیمی از مردمانش از گرسنگی خواهند مرد فروشگاه ها غارت میشن ، اروپا یه عروسک بیش نیست ، بی اختیار بله چشم گوی ترامپ

«استیون منوشین»،وزیر خزانه‌داری آمریکا چهارشنبه گفت اتحادیه اروپا به ایالات متحده اطمینان خاطر داده بروکسل بدون رضایت واشنگتن،کاری در زمینه تحریم‌ها برای ایران انجام نخواهد داد. این اظهارات با حضور«مایک پامپئو»،وزیر خارجه آمریکا و«دونالد ترامپ»،رئیس‌جمهور این کشور مطرح شد.

والا من نمی‌خوام به کسی توهین کنم یا وارد سیاست شوم اما از آیت الله خامنه ای خواهش می‌کنم کشور رو وارد جنگ نکنند و بیشتر از این اقتصاد مملکت رو دچار گسیختگی و تورم نکنند. والا ظلمه این قیمت‌های بالا و درآمدهای پایین. خواهش می‌کنم رفراندوم بزارید و از مردم بپرسید چه می‌خواهند.

ما هم از اول همینو میگفتیم دیگه 😂 BloodLustRegimeMustGo

ما هم نمی‌خواهیم مذاکره شود؛ چون به هر حال: جمهوری_اسلامی_اصلاح_ناپذیر_است

خامنه ای همچون کالیگولا دچار جنون مرگ شده و از همه چیز و همه کس وحشت دارد. آیا زندگی نکبت بار او نیز همچون کالیگولا توسط گارد محافظ و اطرافیانش به پایان خواهد رسید یا بدست مردمی که مشتاق دیدن او بر صندلی عدالت هستند؟!

وصد بهتر که راز ماندگار ی باج دادن به روسیه و چین است

سرنگون بادا ارتجاع آخوندی خائنین انسانیت و آزادگی ایرانی

خامنه ای فکرکرده چهل سال باج دادن به کشورها از ثروت ایران می شود همه را بدست آورد ولی نمی داند که رژیم ایران شده آتیش بیار معرکه برای نابودی دنیا و دنیا هم فهمیده دیگر دنیا به قبل انقلاب نمی رسد که در امنیت صلح آرامش بود با آمدن رژیم ایران دیگر صلح‌ نیست

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر دفاع آمریکا: اروپایی‌ها در اینکه حمله به آرامکو کار ایران بوده با ما هم‌نظرندوزیر دفاع آمریکا مدعی شد کشورهای اروپایی با ارزیابی ایالات متحده درخصوص حمله ادعایی ایران به تاسیسات نفتی عربستان هم‌نظر هستند. نه بابا کار ایران نبود شما تا حالا حرف راست از رهیر و مسئولین جمهوری اسلامی «اشتپ شد» حرف دروغ شنیدین؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر ژاپن با روحانی دیدار کردنیویورک- ایرنا- نخست وزیر ژاپن روز سه شنبه با رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره تقویت همکاری ها و راه های کاهش تنش در منطقه تبادل نظر کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر اسپانیا با رئیس جمهوری ایران دیدار و گفت‌وگو کردنیویورک- ایرنا- نخست وزیر اسپانیا روز سه شنبه با رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره تقویت همکاری‌ها و موضوعات منطقه‌ای تبادل نظر کرد. تنها چیز مشترک دو‌ کشور پخش بازی های لالیگا هس و بس
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

روحانی با دبیرکل سازمان ملل دیدار کردرئیس جمهوری در حاشیه هفتاد و چهارمین اجلاس عمومی سازمان ملل با دبیرکل سازمان ملل دیدار کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ:‌ تجارت با بریتانیا را گسترش می‌دهیم/ بوریس جانسون: درباره ایران با آمریکا هم‌نظر هستیمدر نشست خبری نخست‌وزیر بریتانیا و رئیس‌جمهوری آمریکا مطرح شد: دونالد ترامپ:‌ تجارت با بریتانیا را گسترش می‌دهیم/ بوریس جانسون: درباره ایران با آمریکا هم‌نظر هستیم کارتون تمومه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

راه مذاکره با هیچ کشوری به غیر از آمریکا و رژیم صهیونیستی بسته نیست/ باید به کلی از اروپایی‌ها قطع امید کرد/ اختلاف سلایق نباید به معارضه منجر شودرهبر انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری: راه مذاکره با هیچ کشوری به غیر از آمریکا و رژیم صهیونیستی بسته نیست/ باید به کلی از اروپایی‌ها قطع امید کرد/ اختلاف سلایق نباید به معارضه منجر شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »