دونالد ترامپ:‌ تجارت با بریتانیا را گسترش می‌دهیم/ بوریس جانسون: درباره ایران با آمریکا هم‌نظر هستیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در نشست خبری نخست‌وزیر بریتانیا و رئیس‌جمهوری آمریکا مطرح شد: دونالد ترامپ:‌ تجارت با بریتانیا را گسترش می‌دهیم/ بوریس جانسون: درباره ایران با آمریکا هم‌نظر هستیم

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی‌‌ان‌ان، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا و «بوریس جانسون»، نخست‌وزیر بریتانیا در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل با یکدیگر دیدار کردند. ترامپ در این نشست خبری گفت: «تجارت با بریتانیا را گسترش می‌دهیم. نماینده‌های تجاری بریتانیا اینجا هستند. درباره مسائل تجاری با لندن گفت‌وگوهای بسیار خوبی داشتیم. می‌توانیم به توافق خوبی با بریتانیا برسیم.

وی در واکنش به حکم دیوان عالی بریتانیا مبنی بر غیرقانونی بودن تعلیق پارلمان گفت: «ما به دیوان عالی احترام می‌گذاریم. ما سازوکارهایی سیاسی بریا بررسی این مسئله داریم. در زمینه برگزیت نیز چنین است. باید تا ۳۱ اکتبر در زمینه برگزیت به نتیجه برسیم. این چیزی است که مردم می‌خواهند.» نخست‌وزیر بریتانیا با اشاره به رای اخیر دیوان عالی کشورش درباره انحلال پارلمان از سوی نخست‌وزیر گفت: به رای دادگاه بریتانیا احترام می‌گذاریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کارتون تمومه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نخست‌وزیر بریتانیا: وقت آن فرا رسیده تا با ایران توافقنامه هسته‌ای جدیدی امضا شودبوریس جانسون نخست‌وزیر بریتانیا روز دوشنبه در مصاحبه‌ای با اسکای نیوز گفت که وقت آن فرا رسیده تا با باز به روتون خندیدیم پر رو شدید !!!! هنوز نفتکش آزاد نشده ها !! بور سگ دیگه این مونده بود زر زر کنه روباه مکار 😏😏😏 ج.ا یک غده سرطانبست که باید از اسیا ریشه کن شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ظریف: حاضر بودیم نازنین زاغری را با طلب ۴۰۰میلیون پوندی از بریتانیا مبادله کنیممحمدجواد ظریف گفت که بریتانیا پیشنهاد داد در ازای مداخله او برای کمک به آزادی نازنین_زاغری، شهروند ایرانی-بریتانیایی زندانی در ایران، پول مسدودشده ایران را آزاد کند. ظریف گفت این پیشنهاد ابتدا از سوی وزیر خارجه پیشین بریتانیا مطرح شده بود: جمهوري گروگانگير اسلامي 😡😡😡 ۴۵۰ خیرشو ببینی.. نجاست یعنی تو یعنی ظریف یعنی کل سیستم که پول رو با زندگی یک انسان میسنجند!! تروریست آدم ربا دواعش مگر همینکارو نمیکنند؟!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ابراز آمادگی مشروط حسن روحانی برای دیدار با دونالد ترامپ | DW | 23.09.2019رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر از تمایل خود برای حل مسالمت‌آمیز مناقشه با ایران سخن گفته است. گفته می‌شود که روحانی نیز پیشنهاد جدیدی برای حل این مناقشه عرضه کرده است. نگاه‌ها متوجه مجمع عمومی سازمان ملل متحد است. چرا عكسِ به اين بدى ميگذارين؟ هرچی میتونید شما وبی بی سی وبقیه. رادیو فر انسه.و.و.. مانور خبری ترامپ وروحانی بدهید هیچ تعغیری حاصل نمیشه چند روز دیگه میبینید.. اینها مرگشان در اشتی با امریکا میبنند پس مثل بادکنک هی بادشون نکنید چهره کثیف جواد ظریف, دروغگوی اعظم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برایان هوک: آمریکا همزمان با کارزار فشار علیه ایران، درهای دیپلماسی را باز نگه می‌داردبرایان هوک، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران، در واکنش به پیشنهاد وزیر خارجه جمهوری اسلامی برای دستیابی به توافق با آمریکا، اعلام کرد که آمریکا همزمان با تداوم فشار بر ایران، درهای دیپلماسی را ب انقدر احمقی که بعد از اینهمه سال نفهمیدی که ایرانی تحت فشار هرگز به مذاکره اجباری نخواهد آمد.مذاکره تحت فشار یعنی پذیرفتن خواسته های ظالمانه آمریکا و متحدانش. در مورد ایران این روش جواب نمیده. زمانش رسیده که حق و حقوق ایران را برسمیت بشناسید. تمام. سالیان ساله امریکا با دست پس میزنه با ما پیش می کشه خسته نمیشه قیم مردم دنیا نیستیدباید با کشور ها تعامل کرده و با مزاکره مسائل را حل و فصل کرد آخه چقدر رئیس جمهورهای این کشور کودن هستند. وقتی تمامی مردم درزمان رای گیری رای نمیدهند و احزاب رئیس جمهور انتخاب میکنند اینطوری میشه. امریکا درهای باج خواهی و زورگویی رو باز نگه داشته وگرنه تحریم و فشار و مذاکره با هم جمع نمیشه .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار رئیس‌جمهور ترکیه با نمایندگان یهودیان آمریکا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار عمران خان با با زلمی خیل‌زاد در نیویورکنخست وزیر پاکستان و نماینده ویژه آمریکا برای صلح افغانستان در شهر نیویورک در باره صلح افغانستان تبادل نظر کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »