وزیر دفاع آمریکا: اروپایی‌ها در اینکه حمله به آرامکو کار ایران بوده با ما هم‌نظرند

02/07/1398 10:19 ب.ظ

وزیر دفاع آمریکا مدعی شد: اروپایی‌ها در اینکه حمله به آرامکو کار ایران بوده با ما هم‌نظرند

وزیر دفاع آمریکا مدعی شد کشورهای اروپایی با ارزیابی ایالات متحده درخصوص حمله ادعایی ایران به تاسیسات نفتی عربستان هم‌نظر هستند. این ادعا در حالی مطرح می‌شود که انصارالله یمن رسما مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته و آن را پاسخی قانونی به تجاوزات سعودی‌ها علیه مردم یمن دانسته است.

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که انصارالله یمن رسما مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته و آن را پاسخی قانونی به تجاوزات سعودی‌ها علیه مردم یمن دانسته است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

نه بابا کار ایران نبود شما تا حالا حرف راست از رهیر و مسئولین جمهوری اسلامی «اشتپ شد» حرف دروغ شنیدین؟

وزیر خارجه ایران بار دیگر پیشنهاد تبادل زندان را به آمریکا دادآقای ظریف در مصاحبه‌ای با رادیوی آمریکایی ا‌ن‌پی‌آر در پاسخ به سوالی درباره ژیائو وانگ، شهروند دو تابعیتی آمریکایی-چینی که در ایران زندانی است، گفت که پیشنهاداتی را برای آزادی وی در سال گذشته ارائه کرده است. تخصص حکومت اسلامیه،گروگان گیری و باج خواهی

تاکید وزیر دفاع آلمان بر راهکارهای اروپایی در برابر ایران | DW | 24.09.2019آنه‌گرت کرامپ-کارن‌باوئر در دیدار با همتای آمریکایی خود گفت، کشورش در هماهنگی با اعضای اتحادیه اروپا از ماموریت دریایی در خلیج فارس حمایت می‌کند. او همچنین وعده داد که بودجه نظامی کشورش افزایش خواهد یافت.

یک مقام ارشد خزانه‌داری آمریکا با نخست وزیر لبنان در زمینه ادامه «فشارها» بر گروه حزب‌الله گفت‌و‌گو کردیک مقام ارشد خزانه‌داری آمریکا با نخست وزیر لبنان در زمینه ادامه «فشارها» بر گروه حزب‌_الله گفت‌و‌گو کرد ایالات متحده حزب الله، که مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران است و اعضای آن چندین پست در هیئت دولت لبنان دارند، را یک سازمان تروریستی می‌داند.

وزیر خارجه پاکستان و گرجستان با ظریف دیدار کردندوزیر خارجه پاکستان و گرجستان در نیویورک با وزیر خارجه کشورمان دیدار کرد.

گفتگوهای وزیر امور خارجه ترکیه در نیویورکوزیر امور خارجه ترکیه با همتاهای اتیوپیایی، هلندی، اتریشی و دانمارکی در نیویورک دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی

نخست وزیر پاکستان به دیدار روحانی آمدنیویورک- ایرنا- نخست وزیر پاکستان عصر دوشنبه با حضور در محل اقامت رئیس جمهوری ایران با حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی دیدار و گفت و گو کرد.