حمید استیلی مدیرفنی تیم ملی شد؛ منتقد اسکوچیچ روی نیمکت ایران

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 48 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با حکم «میرشاد ماجدی»، سرپرست جدید فدراسیون فوتبال ایران، «حمید استیلی» به عنوان مدیرفنی تیم‌ ملی ایران انتخاب شد.حمید_استیلی از منتقدین جدی دراگان_اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است که بارها به عملکرد این مربی انتقاد داشت. اخبار_ایران

استان‌وایر- با حکم «میرشاد ماجدی»، سرپرست جدید فدراسیون فوتبال ایران، «حمید استیلی» به عنوان مدیرفنی تیم‌ ملی ایران انتخاب شد.

پس از تغییرات صورت‌گرفته در فدراسیون فوتبال که به عزل «شهاب‌الدین عزیزی خادم» از ریاست این فدراسیون و سرپرستی میرشاد ماجدی انجامید، امروز حمید استیلی به‌عنوان مدیر تیم ملی انتخاب شد. براساس اعلام فدراسیون فوتبال ایران، قرار است حمید استیلی در دو بازی آینده در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به‌عنوان مدیر روی نیمکت حضور داشته باشدحمید استیلی از منتقدین جدی «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران است که بارها به عملکرد این مربی انتقاد داشت. حمید استیلی آخرین بار در مصاحبه‌ای با خبرآنلاین، تصمیم دراگان اسکوچیچ در خط زدن «مهدی طارمی» را غیرمنطقی دانست و نسبت به صحبت‌های سرمربی تیم ملی به شدت انتقاد کرده بود.

با تصمیم میرشاد ماجدی، در دو بازی آینده تیم ملی ایران، حمید استیلی کنار دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست. پیش از این «مصطفی دنیزلی» و «افشین قطبی» مربیان پیشین پرسپولیس، با حمید استیلی که به عنوان دستیار کنار آن‌ها حضور داشت به مشکلات جدی برخورده بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از آنجا که همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید! پروژه تضعیف و سقوط تیم ملی فوتبال بزرگسالان هم رقم خورد. متوکلوپرامید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ بادی دانمارک شد | DW | 21.02.2022سرمربی تیم ملی تفنگ بادی زنان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، هدایت تیم ملی تفنگ بادی زنان و مردان دانمارک را بر عهده گرفت. قرارداد او با این تیم از اول فوریه آغاز شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وزیر خارجه ایران در گفتگو با یورونیوز: معتقد نیستیم که ایران در انزوا قرار داردیورونیوز در حاشیه نشست امنیتی مونیخ با حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران گفتگوی اختصاصی انجام داد. خبرنگار یورونیوز در این مصاحبه با وزیر خارجه درباره مسائل مهم داخلی و بین المللی از جمله مذاکرات هسته‌ای، حضور طالبان در افغانستان و ایرانیان دوتابعیتی گفتگو کرده است. Globalconversation ایشون تو این مصاحبه گفتند پاسخ استعلام های 'پرسمان تردد' ظرف مدت 10 روز به اشخاص داده میشه. چرا دروغ میگید آقای وزیر؟ بعد از دو ماه هنوز هیچ پاسخی به بنده ندادید و خیلی های دیگه رو هم مشناسم که مثل من هستند. بار دیگه ثابت کردید اعتماد به جهموری اسلامی کاری عبث هست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوتین شورای امنیت ملی روسیه را به تشکیل جلسه فراخواند | DW | 21.02.2022اعضای شورای امنیت ملی روسیه قرار است دوشنبه ۲۱ فوریه ٰگردهم آیندرسانند. تنش در منطقه دونباس بسیار بالاست. مسکو اوکراین را متهم می‌کند یک پاسگاه مرزی را نابود کرده است. مقامات کی‌یف این ادعا را 'خبر جعلی' می‌دانند. کلی عکس و ویدیو نشون میده که کار خود روسیه است تا بهانه کنه برای حمله به اوکراین
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سقوط یک فروند جنگنده ارتش ایران در تبریز سه کشته بر جا گذاشتسقوط یک فروند جنگنده ارتش ایران در تبریز سه کشته بر جا گذاشت یک فروند هواپیمای جنگنده اف-۵ ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح روز دوشنبه ۲ اسفند در شمال غرب شهر تبریز سقوط کرد. تاکنون کشته شدن سه تن گزارش شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روزنامه‌نگاران ایران در برابر یک آزمایش تاریخی تازه | DW | 22.02.2022سه عضو هیئت مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران از سوی نهادهای امنیتی از انجام مسئولیت خود منع شده‌اند. این اقدام غیرقانونی، جنبش اعتراضی تازه‌ای را در میان روزنامه‌نگاران ایران برانگیخته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

۱۱ سازمان «دموکراسی‌خواه» ایران خواستار کمک اعضای اروپایی برجام برای براندازی نظام شدنددر نامه‌ سازمان‌های ایرانی، از سیاست غرب و به‌ویژه اروپا در قبال تهران انتقاد شده و این سیاست، «باج‌دهی و مماشات با هدف نرمال‌سازی و تغییر رفتار این رژیم ذاتا غیر نرمال» عنوان شده‌ کمک شون پیشکش دیگه حمایت نکنن از این فتنه قرن ما شاکر میشیم . alirezakiani2 تمام دنیا هم پشت رژیم جمهوری اسلامی باشد این رژیم رفتنی هست اما بعداز این رژیم کسانی که دست این رژیم را فشرده اند فراموش نخواهند شد این را باید به خاطر بسپارند۰ این_یعنی_11_نفر_ایالتی🤣🤣
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »