رستم فرخزاد، تنها فرزند فریدون فرخزاد، درگذشت

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رستم فرخزاد، تنها فرزند فریدون فرخزاد، هنرمند فقید ایرانی، در ۵۴ سالگی در شهر مونیخ آلمان درگذشت. او حاصل ازدواج فرخزاد با آنیا بوچکووسکی، هنرمندی از آلمان با اصالت لهستانی،...

گزارش‌ها از ایران حاکی از برکناری سرپرست فرمانداری رفسنجان با دستور تلفنی وزیر کشور، پس از تهدید یک خبرنگار از سوی وی به برخورد فیزیکی است.

این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که پورمحمدی در جریان یک نشست خبری در استان کرمان، خبرنگاری که از وی سوالی پرسیده بود را به برخورد فیزیکی و «تودهنی» تهدید کرد. پاسخ علی‌اکبر پورمحمدی در این نشست عمومی به این خبرنگار این بود که «یکبار دیگر تکرار کنید در دهانت می‌زنم، حواست جمع باشد».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درسته رستم بیمار بود و توانایی مبارزه نداشت ولی من از خدام بود پدری مثل فریدون فرخزاد داشتم. افتخار میکردم بهش...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یعقوب یادعلی، نویسنده ایرانی، درگذشتیعقوب یادعلی، داستان‌نویسی که در سال‌های اخیر در آمریکا سکونت داشت، در ۵۱ سالگی بر اثر سکته قلبی در بوستون درگذشت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

هر سال اوضاع برای سرمایه گذاران دشوارتر می‌شودهر سال اوضاع برای سرمایه گذاران دشوارتر می‌شود رییس اتاق بازرگانی تهران می‌گوید با وجود تمام شعارها و وعده‌ها، نه تنها در حوزه تولید گره‌گشایی صورت نگرفته که حتی هر سال اوضاع برای سرمایه گذاران دشوارتر می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نقش مثبت جی‌ئی‌سی‌اف در عرضه پایدار گازوزیر نفت نقش مجمع کشورهای صادرکننده گاز در عرضه پایدار گاز در شیوع ویروس عالم‌گیر کرونا را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه اعضای مجمع نه تنها ناقض قوانین بین‌المللی، بلکه امنیت انرژی جهان را به خطر می‌اندازد. Sendo assim, a terra passará por um tempo de luto e choro, e o céu, em cima, escurecerá! Esta, pois, é a minha Palavra. Eu decidi e assim proclamei. Não me arrependerei da minha decisão, tampouco voltarei atrás!”
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ رویکرد پوتین در مورد اوکراین را 'بی‌نظیر' خواند | DW | 23.02.2022روسیه استقلال دو منطقه جدایی‌طلب شرق اوکراین را به رسمیت شناخته و با این اقدام نه تنها بر آتش بحران دمیده بلکه انتقاد جهانیان را نیز برانگیخته است. در این میان اما دونالد ترامپ نظری دیگر دارد و رویکرد پوتین را ستوده است. چقدر خره این ترامپ ، یه کودن واقعی ترامپ از دیدگاه دیگری به موضوع نگاه می‌کند، بنظر میرسد آنچه برای ترامپ جالب است تجزیه اوکراین بوسیله یک قدرت بزرگ است که می‌تواند راه را برای اقدامات مشابهی از سوی آمریکایی‌ها هموار سازد، مثلا به آنچه در شمال شرق سوریه می‌گذرد توجه فرمایید. به رسمیت شناختن مناطق مختلف یک کشور واحد از طریق بمباران و حمایت از پاکسازی قومی، «حق مسلم» آنگلوساکسونهاست و اصلا بحران‌ساز هم نیست!‌ یوگسلاوی را از زیاد نبریم! ولی پوتین حق ندارد بدون توسل به وحشیگری استقلال مناطقی به رسمیت بشناسد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

«واکسن» به تنهایی معجزه نمی‌کند / در شناسایی کانون‌های کرونا موفق نیستیمیک اپیدمیولوژیست: *«واکسن» به تنهایی معجزه نمی‌کند *درصدی از فوتی‌ها هم واکسن زده‌ها هستند *در شناسایی کانون‌های کرونا موفق نیستیم *تنها کسانی شناسایی می‌شوند که به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند *احتمالا تا دو هفته آینده مرگ‌های کرونا ادامه داشته باشد مهربانی با مردم و ارتباط با خدا در قلب انسان کم میشه که انسان کرونا میگیره؛؛😁😁🖐🖐🖐 اپیدمیولوژیست معنی فارسی ندارند که شماها اینجوری می نویسید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جو بایدن مجوز اعزام نیروهای نظامی آمریکایی بیشتر به کشورهای بالتیک را صادر کردجو بایدن همچنین اجازه استقرار مجدد نیروهای آمریکایی در کشورهای بالتیک را صادر اما تاکید کرد که تمام این تدابیر، «تنها برای تقویت موضع دفاعی ما در قبال روسیه است و قصد جنگ با این کشور را نداریم.» یعنی یک خبر خوشحال کننده تو این دنیا نمونده مخصوصا برای ما ایرانی ها امروزم که از اونور اینترنتمونو امروز صیانت کردن میخوان ببندن از اینور خبر جنگ جهانی وسطشم که یه آقایی زن و بچه هاش رو کشت و آخر هم خودشو... لعنت به این دنیا... بزنید ریستش کنید آقا جنگ اتمی راه بندازید تموم شه بازیچه بودن بایدن در دستان لردهای فاشیست انگلستان در اوکراین و روسیه و جهان در حال آفرینش فاجعه ی جهانی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »