حمله به سرباز خارجی‌تبار در برلین به دلایل نژادپرستانه | DW | 03.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

در محله نوی‌کلن برلین، پایتخت آلمان، دو مرد ناشناس به یک سرباز ارتش آلمان که یونیفورم بر تن داشت حمله کردند. آنچه مهاجمان موقع حمله گفته‌اند، می‌تواند انگیزه آنها را برملا کند. وزیر دفاع آلمان عمل مهاجمان را محکوم کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دو مرد ناشناس به یک سرباز ترک ‌تبار ارتش آلمان در محله نوی‌کلن در برلین حمله کرده‌اند. به گفته پلیس آلمان، درجه‌دار ۲۵ ساله پیش از ظهر دوشنبه دوم سپتامبر در راه بوده که ناگهان دو مرد از پشت به او حمله می‌کنند.

به گفته پلیس، این دو مرد با مشت و لگد به ضرب و شتم سرباز پرداخته‌اند. یکی از دو مرد با صدای بلند می‌گفته که درجه‌دار ترک‌تبار حق پوشیدن یونیفورم سربازهای آلمانی را ندارد. دو مهاجم موفق شدند فرار کنند. آمبولانس مرد زخمی را به بیمارستان منتقل کرد و هم اکنون تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.نه‌گرت کرامپ-کارن‌باوئر، در این مورد موضع گرفت و گفت: «من هر گونه تهاجم علیه سربازان زن یا مرد را محکوم می‌کنم. این زنان و مردان به آلمان خدمت می‌کنند و سزاوار برخورداری از احترام و همبستگی جامعه هستند.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پناهجوی افغان مظنون به حمله با چاقو در فرانسه: ندایی به من فرمان قتل داددادستانی فرانسه اعلام کرده است که مظنون این حادثه خود را مسلمان معرفی کرده اما اظهاراتش «متناقض» است. بنا به این گزارش وی مدعی شده است که «ندایی» با مضمون توهین به خدا شنیده و به او دستور داده تا دست به قتل بزند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکنش اروپا به حمله به یک زندان در یمناتحادیه اروپا حمله هوایی به زندانی در شهر ذمار یمن را که موجب کشته و زخمی شدن ده‌ها تن شده است، باعث افزایش تنشهای منطقه ای دانست. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه به مدرسه‌ای در چین 8 کشته به جا گذاشتبر اثر حمله مسلحانه به یک مدرسه ابتدایی در منطقه هوبئی چین 8 دانش‌آموز جان باخته و 2 تن از آن‌ها نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

افزایش شمار قربانیان حمله به یک زندان در استان ذمار یمنشمار قربانیان حمله به یک زندان وابسته به حوثی های در استان ذمار یمن به 123 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اروپا با سیا و موساد در حمله به تاسیسات اتمی ایران مشارکت کرده است؟هلند با اعزام یک مهندس نفوذی به تاسیسات هسته ای نطنز نقش بسیار مهمی را در جمع آوری داده های لازم برای دسترسی اطلاعاتی به برنامه اتمی ایران ایفا کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله مسلحانه در تگزاس آمریکا 7 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »