حماس به طور کامل در فهرست سازمان‌‌های تروریستی استرالیا قرار می‌گیرد

28/11/1400 01:41 ب.ظ

دولت استرالیا روز چهارشنبه، ۲۷ بهمن، اعلام کرد که گروه فلسطینی حماس را به‌ طور کامل در فهرست خود از سازمان‌های تروریستی قرار می‌دهد.

دولت استرالیا روز چهارشنبه، ۲۷ بهمن، اعلام کرد که گروه فلسطینی حماس را به‌ طور کامل در فهرست خود از سازمان‌های تروریستی قرار می‌دهد. وزارت بهداشت ایران روز چهارشنبه از مرگ ۱۸۵ بیمار مبتلا به کرونا و شناسایی ۱۶ هزار و ۳۱۰ بیمار تازه‌شناسایی‌شده خبر داد که ۲۲۷۵ نفر از آنها در مراکز درمانی مختلف کشور بستری شده‌اند.

با احتساب آمار جدید تا ظهر روز چهارشنبه، ۲۷ بهمن ۱۴۰۰، آمار رسمی بیماران کووید ۱۹ در ایران به ۶ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۵۶۵ نفر و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۳۴ هزار و ۲۳۸ نفر رسید.

در حال حاضر ۳۶۰۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ایران در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها در شرایط جدی این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. آمار روزانه وزارت بهداشت ایران در حالی به طور روزانه در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد که منابع مستقل نسبت به درستی آن، تردیدهای جدی دارند و آمار واقعی را بسیار بالاتر می‌دانند.

در حال حاضر ۲۴۷ شهرستان در ایران در وضعیت قرمز، ۱۱۲ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۸۹ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند و هیچ شهرستانی در وضعیت آبی قرار ندارد. همزمان با اوج‌گیری سویه اُمیکرون در ایران، مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت که پروتکل‌های بهداشتی بار دیگر به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

استرالیا جنبش حماس را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داددولت استرالیا جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی

استرالیا جنبش حماس را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داددولت استرالیا جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار خواهد داد. - خبرگزاری آناتولی

دادگاه عالی عراق: نفت کردستان باید در اختیار دولت مرکزی باشددادگاه عالی عراق در حکمی از مقامات منطقه خودگردان کردستان خواست تا نفت این منطقه را به طور کامل در اختیار دولت بغداد بگذارد. کاملا درسته عجب بخور بخوری اونجا !! افتضاح مسعود بارزانی

توصیف اولیانوف از روند مذاکرات وین: رایزنی‌های شدید ادامه داردنماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توئیتی عنوان کرد که «رایزنی‌های شدید» میان مشارکت‌کنندگان در مذاکرات وین بر سر احیای برجام ادامه دارد.

فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز نداریمرییس سازمان هواپیمایی کشوری: *فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز نداریم *شرکت‌های هواپیمایی از نظر اقتصادی شرایط مساعدی ندارند *در حال کمک کردن به آن‌ها هستیم تا از این شرایط بحرانی عبور کنند

کنگره باید درباره تعهدات آمریکا در قبال برجام، «بیانیه سیاسی» صادر کند/ تحریم‌ها همچنان یک موضوع باقیمانده در میز مذاکرات استوزیر خارجه ایران درمصاحبه با روزنامه انگلیسی «فایننشال‌ تایمز»: تهران خواهان لغو تمامی تحریم‌هایی است که در دوران ترامپ علیه ایران وضع شد. ایران می‌خواهد این مذاکرات به لغو کامل تحریم‌ها منجرشود. کنگره آمریکا درباره پایبندی به برجام بیانیه سیاسی صادر کند

آمار رسمی کرونا در ایران؛ وضع محدودیت‌های جدید در پی بالا گرفتن امیکرون

وزارت بهداشت ایران روز چهارشنبه از مرگ ۱۸۵ بیمار مبتلا به کرونا و شناسایی ۱۶ هزار و ۳۱۰ بیمار تازه‌شناسایی‌شده خبر داد که ۲۲۷۵ نفر از آنها در مراکز درمانی مختلف کشور بستری شده‌اند.

با احتساب آمار جدید تا ظهر روز چهارشنبه، ۲۷ بهمن ۱۴۰۰، آمار رسمی بیماران کووید ۱۹ در ایران به ۶ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۵۶۵ نفر و مجموع جان‌باختگان این بیماری به ۱۳۴ هزار و ۲۳۸ نفر رسید.

در حال حاضر ۳۶۰۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ایران در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها در شرایط جدی این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

آمار روزانه وزارت بهداشت ایران در حالی به طور روزانه در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد که منابع مستقل نسبت به درستی آن، تردیدهای جدی دارند و آمار واقعی را بسیار بالاتر می‌دانند.

در حال حاضر ۲۴۷ شهرستان در ایران در وضعیت قرمز، ۱۱۲ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۸۹ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند و هیچ شهرستانی در وضعیت آبی قرار ندارد.

همزمان با اوج‌گیری سویه اُمیکرون در ایران، مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت که پروتکل‌های بهداشتی بار دیگر به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است.

بر اساس این دستورالعمل، تجمعات بالای ۳۰ نفر در دانشگاه‌ها ممنوع است و و اگر تجمعی هم بود باید با رعایت تعداد مذکور و فاصله اجتماعی و دیگر پروتکل‌های بهداشتی صورت گیرد.

مدیرکل هنرهای نمایشی هم اعلام کرده بر اساس تصمیم وزارت ارشاد، به دلیل وضعیت فعلی کرونا، محدودیت استفاده از ظرفیت ۵۰ درصدی برای سالن‌های تئاتر اعمال می‌شود.

شیوع سویه جدید ویروس کرونا باعث شد تا چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با محدودیت استفاده از ظرفیت ۳۰ درصدی سالن‌های نمایشی، میزبان اجراهای صحنه‌ای جشنواره باشد.

به نوشته خبرگزاری تسنیم، بررسی روند روبه‌رشد همه‌گیری کرونا در پیک ششم نشان می‌دهد «همه شاخص‌ها در مدار صعودی قرار دارند و این روند می‌تواند در روزهای آتی نیز ادامه داشته باشد و موجب تشدید بحران شود».

بر اساس این گزارش، از ابتدای هفته جاری نرخ ابتلای روزانه سیر صعودی خود را ادامه داده و با رشدی معادل ۳۴.۶ درصد، روز سه‌شنبه به ۲۵۰۳۴ مورد ابتلا رسید.