فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز نداریم

27/11/1400 07:45:00 ق.ظ

رییس سازمان هواپیمایی کشوری: *فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در نوروز نداریم *شرکت‌های هواپیمایی از نظر اقتصادی شرایط مساعدی ندارند *در حال کمک کردن به آن‌ها هستیم تا از این شرایط بحرانی عبور کنند

رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در ایام نوروز ۱۴۰۱ نداریم اما ایرلاین‌ها به هیچ وجه در وضعیت مناسبی قرار ندارند. وی افزود: شرکت‌های هواپیمایی از نظر اقتصادی شرایط مساعدی ندارند و در این وضعیت در حال کمک کردن به آن‌ها هستیم تا از این شرایط بحرانی عبور کنند.

اینکه ناگهانی قیمت بلیت پروازهای آن‌ها را کاهش دهیم و محدودیت ۶۰ درصدی برای پذیرش مسافر را هم برایشان در نظر بگیریم، برای ایرلاین‌ها وضعیت بسیار سخت‌تری به وجود خواهد آمد.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: هم اکنون برای افزایش قیمت بلیت هواپیما در ایام نوروز نداریم مگر اینکه تصمیمات جدیدی در جای دیگری اتخاذ شود که بخواهیم این نرخ‌ها را جرح و تعدیل کنیم. محمدی بخش گفت: البته همه پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا را با پروتکل‌های بین‌المللی مطالعه کردیم و در همین راستا پروتکل کامل‌تری ار هم به همه بخش‌های صنعت حمل و نقل هوایی اعلام کردیم. به عنوان مثال می‌توان به پروتکل‌هایی مانند کنترل و رصد وضعیت مسافران از نظر ابتلاء به کرونا، داشتن کارت واکسن یا تست منفی PCR، واگذار کردن مسئولیت اجرای پروتکل‌ها به ایرلاین‌ها و عرضه کنندگان بلیت هواپیما، شرایط قرنطینه مسافر مشکوک یا بیمار کرونایی در داخل هواپیما و نحوه ایزوله کردن او و جمع‌آوری کردن زباله آن مسافر و... اشاره کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

دیدار شولتس و زلنسکی؛ عضویت اوکراین در ناتو 'فعلا منتفی است' | DW | 14.02.2022صدراعظم آلمان و رئیس‌جمهوری اوکراین عضویت اوکراین در ناتو را به آینده‌ دور موکول کردند. اولاف شولتس از کمک‌های مالی بیشتر آلمان به اوکراین خبر داد و تهدید کرد، روسیه در صورت حمله به اوکراین با عواقب شدیدی روبرو خواهد شد.

اروپا در سرما؛ راه‌های اتحادیه اروپا برای استقلال از گاز روسیه چیستند؟تشدید تنش با مسکو و بحران اوکراین باعث شده است تا اروپا به طور جدی‌تری به دنبال تامین گاز خود از منابع دیگر برود. اما اتحادیه چه گزینه‌هایی پیش رو دارد و تا چه حد می‌تواند نیاز خود را از منابع دیگر برطرف کند؟ گاز ایران،که فعلاً توسط قطر استخراج و فروخته میشه Ukrainepleasestrong اروپا باید متحد با ملتهای جهان، سیستم استعمارجهانی صلیبچیها را منحل کنند و از انحصارگری ملتهای جهان دست بردارند اهلی و انسان باشند شورای امنیت ۴ کشور صلیبچیها را منحل و شورای امنیت حقیقی جهانی با ملتهای حقیقی جهان بنیان شود وگرنه اجازه نمیدهم با فقر نگه داشتن من، خوشگذرانی کنید.

ادامه تلاش برای رسیدن به «متن واحد» در مذاکرات وین، گفت‌وگوی وزیران خارجه ایران و بریتانیادر ادامه رایزنی‌ها در حاشیه مذاکرات احیای برجام، وزیر امور خارجه ایران پس از گفتگوهای تلفنی با وزیر خارجه روسیه و مسئول سیاست خارجی اروپا با وزیر امور خارجه بریتانیا نیز گفتگو کرد.

یک زندان در زوریخ سوئیس برای جذب زندانی فراخوان دادیک زندان در سوئیس با انتشار فراخوان به دنبال داوطلبانی است که سه شب را در سلول بگذارنند. پس چرا همان تروریستانی را که چند روز قبل مهمان کرده بودن را نیانداختن بیچاره این سوئیسی‌ها انقدر بدبختی ندیدند هیچ وقت نمیتونند معنای خوشبختی رو درک کنند 🥸

هانس گروندبرگ: چارچوبی برای راه‌حل همه‌جانبه در یمن ایجاد می‌کنمهانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن اعلام کرد که او هفته آینده رایزنی‌هایی را با همه طرف‌های یمنی به‌منظور توسعه طرح و چارچوب‌ کاری در جهت ایجاد حرف مُفت غربی ها فاقد ارزش میباشد عربستان فقط ب فکر پیروزی باشد ک اگر ب سُخنان بیهوده غربی ها توجه کُند در حَقیقت باید یمن را تَقدیم هَلال یاغی شیعه نَماید و این یعنی شکست پَس از آن همه هزینه 👌🏼

ایران در میان ۱۷۷ کشور از لحاظ شاخص آزادی اقتصادی در «جایگاه ۱۷۰» قرار گرفتبنیاد هریتیج می‌گوید اقتصاد ایران تا قبل از انقلاب یکی از پیشروترین اقتصادهای منطقه خاورمیانه بود، اما تحت تاثیر «مدیریت غلط، تحریم‌های بین‌المللی و سرکوب حکومتی» تضعیف شده است. اگر سپاه همت کند هفت پله باقی هست این بنیاد هم چشم بسته غیب گفته ای بنیاد .. آیا میدانی دلیل پیشرو بودن اقتصاد ایران قبل شورش۵۷ چه بوده و چه کسی عاملش ؟! جاویدشاه شاهنشاه_آریامهر