حسین رونقی با وثیقه آزاد شد

11/12/1400 11:15:00 ب.ظ

روزیازدهم اسفند ،حسن رونقی،برادر حسین_رونقی در صفحه اینستاگرام خود، ضمن اعلام خبر آزادی او با وثیقه، با انتشار تصویری از برادرش که به شدت وزن از دست داده، نوشته است: «حسین به بیمارستان رفت تا مورد معاینه پزشکی قرار گیرد و از وضعیت سلامتی‌اش مطمئن گردیم.»

شامگاه چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰، «حسن رونقی»، برادر حسین رونقی، در صفحه اینستاگرام خود، ضمن اعلام...

شامگاه چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۰، «حسن رونقی»، برادر حسین رونقی، در صفحه اینستاگرام خود، ضمن اعلام این خبر و با انتشار تصویری از برادرش که به شدت وزن از دست داده، نوشته است: «حسین به بیمارستان رفت تا مورد معاینه پزشکی قرار گیرد و از وضعیت سلامتی‌اش مطمئن گردیم.»

حسین رونقی، وبلاگ نویس و فعال مخالف سانسور و فیلترینگ اینترنت، روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه، وقتی برای رفتن به محل کار خود از خانه خارج شده بود، بازداشت و به زندان اوین منتقل شد. خانواده آقای رونقی همان زمان ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامتی او گفته بودند که او بیماری‌های مختلفی از جمله بیماری حاد کلیوی، ناراحتی گوارشی و پروستات و یک غده در گلوی خود دارد که پزشکان گفته‌اند هرچه سریع‌تر باید درمان شود.

حسین رونقی بعدا در تماس تلفنی که با خانواده خود داشت، به آن‌ها گفته بود که از لحظه بازداشت در اعتصاب غذای خشک است. «احمد رونقی ملکی»، پدر آقای رونقی، پیش از این به « ایران‌وایر » گفته بود که اگر فرزندش را رها نکنند، خود را در میدان ارگ تهران به آتش خواهد کشید. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

عقلانیت یک روش است نه یک فراورده | مصطفی ملکیان

مدت‌های زیادی بود که می‌خواستم با استاد ملکیان گفت‌وگو کنم و از او در مورد اخلاق، زندگی متدینانه و توقع دور از انتظار برخی شهروندان در مختصات اجتماعی امروز ایران بپرسم که به شکل عجیبی می‌خواهند سایر مردم در همسویی با آنان زیست اخلاقی را برای خود معنا کنند. ملکیان معتقد است روشنفکری اسلامی، از زمانِ بنیان‌گذارش سید‌جمال‌الدین اسدآبادی، تا الان، فواید و سودهایی برای جوامع اسلامی داشته، ولی اگر بخواهیم در باب ریشه روشنفکری اسلامی داوری کنیم و بگوییم آیا اصلا این پروژه روی هم رفته پروژه‌ای سودمند یا زیانمند بوده، به نظر من زیان‌مند بوده است. به اعتقاد من روشنفکری دینی پروژه‌ای ناموفق است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

خودداری از اعطای مرخصی استعلاجی به سپیده قلیان؛ «می‌خواهند از او انتقام بگیرند»شماری از فعالان سیاسی از «محرومیت عمدی» سپیده قلیان از مرخصی استعلاجی با وجود «علائم حاد کرونا و مشکلات شدید گوارشی ناشی از اعتصاب غذا» خبر می‌دهند.

خانواده حسین رونقی در تلاش برای آزادی او با ارائه وثیقه‌ ‎خانواده حسین رونقی از «بهانه‌تراشی» مقام‌های جمهوری اسلامی برای هر وثیقه‌ای که برای آزادی وی ارائه شده خبر می‌دهند.

موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومانرهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت عید مبعث با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند. این دست این نشان بیشتر به ظلم فرمان رانده تا چیز دیگری

آریا و شیرین، زوج رنگین‌کمانی: با هم از مشکلات عبور کردیم

خروج بیش از 8 هزار شهروند ترکیه از اوکراینوزیر امور خارجه ترکیه از تخلیه بیش از 8 هزار شهروند کشور از اوکراین خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

تصاویری از زنان و کودکان اوکراینی که خود را به رومانی رسانده‌اندگروهی از شهروندان کشور رومانی با گسترش جنگ و حملات روسیه، خود را به کشور رومانی رسانده‌اند. uraniumpeople