خروج بیش از 8 هزار شهروند ترکیه از اوکراین

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه ترکیه از تخلیه بیش از 8 هزار شهروند کشور از اوکراین خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

مولود چاووش‌اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه با انتشار پیامی توئیتری از خروج 8 هزار و 50 شهروند کشور از اوکراین با تلاش‌های این وزارت خانه خبر داد. چاووش اوغلو در این باره نوشت: امروز نیز 2 هزار و604 نفر دیگر از جمله شهروندان آذربایجان با تلاش‌های وزارت امور خارجه ترکیه از کی‌يف، خارکیف، اودسا و لویو خارج شدند و بدین ترتیب شمار شهروندان تخلیه شده از اوکراین به 8 هزار و 50 تن رسید.

وی بر ادامه تلاش‌های وزارت امور خارجه ترکیه به منظور خروج امن شهروندان کشور از اوکراین تاکید کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران اوکراین؛ قیمت گندم به بالاترین میزان طی بیش از یک دهه رسیداین موضوع بر هزینه واردات گندم ایران نیز به شدت تاثیر خواهد گذاشت. ایران یکی از مهمترین واردکنندگان گندم است و طی ۱۰ ماه گذشته ۶.۲ میلیون تن واردات گندم داشته است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سازمان ملل: 422 هزار آواره از اوکراین به کشورهای همسایه پناه برده‌اندسازمان ملل متحد از آواره شدن 422 هزار نفر از مردم اوکراین و پناه بردن به کشورهای همسایه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بی‌خبری از «محمد عینی» در ششمین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خودداری از اعطای مرخصی استعلاجی به سپیده قلیان؛ «می‌خواهند از او انتقام بگیرند»شماری از فعالان سیاسی از «محرومیت عمدی» سپیده قلیان از مرخصی استعلاجی با وجود «علائم حاد کرونا و مشکلات شدید گوارشی ناشی از اعتصاب غذا» خبر می‌دهند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تحریم رییس جمهور روسیه از سوی فدراسیون جهانی تکواندوفدراسیون جهانی تکواندو دان ۹ افتخاری به رییس جمهور روسیه را پس گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یهودی‌کشی در اوکراین؛ از هیتلر تا پوتیناین روزها قلب کی‌یف ناآرام است و هجوم ارتش روسیه به خاک اوکراین بر همه ساکنان این کشور تاثیر گذاشته است. اما وضعیت فاجعه‌بار جنگ، برای یهودیان این کشور بسیار اسفناک‌تر است. آيا يهوديان اوكراين وضعيتشان از فلسطينيان در خاك و وطن خودشون زير تيغ قتل عام و كودك كشي و جنايت و نژادپرستي اسراييلي ها بدتر است ؟ بعيد ميدونم نظرتون در مورد قتل عام و نسل كشي سعوديها و اماراتيها با پشتيباني و دخالت مستقيم انگليس و امريكا و غرب چيست؟ اصلا يمني ها از ديد نژادپرستانه ي غرب ، انسان به شمار مي آيند؟! غلط کرد به امریکا اعتماد کرد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »