حدود ۲۲ درصد بیماران کرونایی نقض قرنطینه داشته اند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ستاد ملی مدیریت با کرونا: طبق گزارش سازمان حراست کل کشور، حدود ۲۲ درصد کل بیماران کرونایی نقض قرنطینه داشته اند و لازم است در این خصوص با محوریت وزارت بهداشت تدابیر جدی اندیشیده شود

به گزارش ایسنا، حسین ذوالفقاری در هفتاد و یکمین جلسه کمیته که با حضور نمایندگان دستگاههای ذی ربط در محل وزارت کشور برگزار شد با اشاره به این امر که تلاش همه دستگاههای درگیر در امر مبارزه با کرونا، جلوگیری از شیوع و گسترش این بیماری در سراسر کشور است، گفت: خوشبختانه با تلاش همه دستگاهها موفق به عبور از پیک چهارم بیماری کرونا در کشور شده ایم.

وی در این خصوص گفت: باید از فرصت عبور از پیک چهارم بیماری برای مهار و ریشه کن کردن بیماری در کشور استفاده کنیم. ذوالفقاری با اشاره به انتشار برخی گزارش ها مبنی بر احتمال ورود به پیک پنجم بیماری گفت: وضعیت رعایت پروتکلهای بهداشتی در کشور طبق آخرین گزارش ها مطلوب نیست و انتظار بر این است که وضعیت رعایت دستورالعمل های بهداشتی ارتقاء یابد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بسیاری از کالاهای ضروری در ایران تا 4 برابر گران‌تر شده‌اندوزارت صنعت، معدن و تجارت ایران با اذعان به روند گرانی افسارگسیخه در این کشور اعلام کرد که 27 کالا در سال 1399 بیش از 100 درصد افزایش قیمت داشته
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دکتر زالی: واکسیناسیون افراد بالای ۶۵ سال نگرانی‌ها را تا حد زیادی کاهش می‌دهدفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران با بیان این‌که ۸۳ درصد مرگ‌ومیر بیماران کرونایی مربوط به افراد بالای ۶۵ سال است، تصریح کرد: اولویت قرار دادن واکسیناسیون این گروه سنی می‌تواند تا حد زیادی نگرانی‌ها را کاهش دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چطور قرنطینه بر مهارت‌های گفتمانی کودکان تاثیر گذاشت؟کودکان در دوران شیوع کرونا سختی‌های فراوانی را متحمل شدند. آنها از رفت‌وآمد با دوستان خود محروم بودند و تحصیل نیز از راه دور صورت می‌گرفت. این عوامل باعث شد که کودکان با واژه‌های کمتری آشنایی پیدا کنند و گستره واژگان‌شان کوچک شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

واشینگتن: حوثی‌ها باید به نقض‌ مکرر حقوق بشر در یمن پایان دهندوزارت خارجه آمریكا، خواستار پایان دادن شبه‌نظامیان حوثی به نقض مکرر حقوق بشر در یمن و همچنین آزادی زندانیان و بازداشت‌شدگان از زندان‌های آنها شد.وزارت خخخخخخخخ اخه سگ زرد دم از حقوق بشر میزنی شغال زشت دودمان یمن به باد دادی سعودی ملعون فرار مزدوران آل صهیون از دست رزمندگان شجاع یمنی. آمریکا آدم میکُشه،یمن باید به نقض حقوق بشر پایان بده؟😂 جوک میگید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رشد 7 درصدی اقتصاد ترکیه در سه ماهه نخست سال جاریاقتصاد ترکیه در سه ماهه نخست سال جاری (ژانویه-مارس) 7 درصد رشد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش بازرسی؛ ۶۰ درصد گردش مالی نستله از فروش مواد مضر برای سلامتی استدر این گزارش بازرسی گفته شده است که از میان تولیدات نستله، در مجموع ۷۰ درصد از اقلام سبدهای غذایی و آشامیدنی، ۹۶ درصد نوشیدنی‌ها و ۹۹ درصد شرینی‌جات و بستنی‌ها پایین‌تر از آستانه استاندارد «سالم» بوده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »