حادثه برای زره‌پوش آبی-خاکی نیروی دریایی آمریکا یک کشته و 8مفقود بر جا گذاشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حادثه برای زره‌پوش آبی-خاکی نیروی دریایی آمریکا رسانه‌های آمریکایی از کشته شدن دست‌کم یک نفر و مفقود شدن ۸ نفر دیگر بر اثر وقوع حادثه برای یک دستگاه نفربر زرهی آبی-خاکی نیروی دریایی این کشور خبر دادند

، پایگاه خبری هیل روز جمعه به نقل از نیروی دریایی آمریکا گزارش داد که بر اثر وقوع حادثه برای یک دستگاه نفربر زرهی آبی-خاکی در نزدیکی سواحل جنوب کالیفرنیا، دست‌کم یک تفنگدار دریایی کشته، 2 تفنگدار دریایی مجروح و 8 تفنگدار دریایی دیگر مفقود شده‌اند.

نیروی دریایی آمریکا در پیامی توئیتری ضمن تأیید خبر وقوع این حادثه، اعلام کرده است که عملیات جستجو و نجات با مشارکت شناورهای نیروهای دریایی و گارد ساحلی ایالت کالیفرنیا همچنان در جریان است. هنوز درباره علت وقوع حادثه برای این زره‌پوش آبی-خاکی نیروی دریایی آمریکا اطلاعاتی منتشر نشده و به نظر می‌رسد که این حادثه نیز همچون حوادث مشکوک هفته‌های اخیر در آمریکا -از جمله حادثه انفجار و آتش‌سوزی در ناو بونهوم ریچارد- مشمول پنهان‌کاری خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابتکار یک روستای ایتالیا برای جذب گردشگران در دوران کرونا - BBC News فارسیمسافرت در دوران کرونا برای ماه‌ها ممنوع بود. حالا بعضی از مناطق توریستی دوباره به تدریج به حالت عادی برمی‌گردند و مسافر می‌پذیرند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

الهام یک هنرمند اسرائیلی از اثر «شام آخر» برای انتقاد از نتانیاهوبنیامین نتانیاهو اکنون که با موجی از انتقاد‌ها و اتهام‌ها به دلیل داشتن پرونده فساد مالی روبرو است این روزها به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا نیز تحت فشار زیاد افکار عمومی کشورش قرار دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دستگیری ۳۲ عضو یک شرکت نظامی خصوصی روسیه در بلاروسخبرگزاری رسمی بلاروس روز چهارشنبه ۲۹ ژوئیه (۸ مرداد) اعلام کرد که دولت این کشور شب گذشته ۳۲ فرد را که برای یک گروه نظامی خصوصی روسی کار می کردند در نزدیکی شهر مینسک، پایتخت، دستگیر کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در آمریکا؛ 1873 جان باخته در یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شیب صعودی کرونا در برزیل؛ 1595 نفر طی یک روز جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آیا اثبات نسبت یک بچه خارج از ازدواج رسمی با پدرش از نظر قانونی ممکن است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »