حادثه برای زره‌پوش آبی-خاکی نیروی دریایی آمریکا یک کشته و 8مفقود بر جا گذاشت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

10/05/1399 04:30:00 ب.ظ

حادثه برای زره‌پوش آبی-خاکی نیروی دریایی آمریکا رسانه‌های آمریکایی از کشته شدن دست‌کم یک نفر و مفقود شدن ۸ نفر دیگر بر اثر وقوع حادثه برای یک دستگاه نفربر زرهی آبی-خاکی نیروی دریایی این کشور خبر دادند

رسانه‌های آمریکایی از کشته شدن دست‌کم یک نفر و مفقود شدن 8 نفر دیگر بر اثر وقوع حادثه برای یک دستگاه نفربر زرهی آبی-خاکی نیروی دریایی این کشور خبر دادند. ، پایگاه خبری هیل روز جمعه به نقل از نیروی دریایی آمریکا گزارش داد که بر اثر وقوع حادثه برای یک دستگاه نفربر زرهی آبی-خاکی در نزدیکی سواحل جنوب کالیفرنیا، دست‌کم یک تفنگدار دریایی کشته، 2 تفنگدار دریایی مجروح و 8 تفنگدار دریایی دیگر مفقود شده‌اند.

نیروی دریایی آمریکا در پیامی توئیتری ضمن تأیید خبر وقوع این حادثه، اعلام کرده است که عملیات جستجو و نجات با مشارکت شناورهای نیروهای دریایی و گارد ساحلی ایالت کالیفرنیا همچنان در جریان است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

ابتکار یک روستای ایتالیا برای جذب گردشگران در دوران کرونا - BBC News فارسیمسافرت در دوران کرونا برای ماه‌ها ممنوع بود. حالا بعضی از مناطق توریستی دوباره به تدریج به حالت عادی برمی‌گردند و مسافر می‌پذیرند.

الهام یک هنرمند اسرائیلی از اثر «شام آخر» برای انتقاد از نتانیاهوبنیامین نتانیاهو اکنون که با موجی از انتقاد‌ها و اتهام‌ها به دلیل داشتن پرونده فساد مالی روبرو است این روزها به دلیل نحوه مدیریت بحران کرونا نیز تحت فشار زیاد افکار عمومی کشورش قرار دارد.

دستگیری ۳۲ عضو یک شرکت نظامی خصوصی روسیه در بلاروسخبرگزاری رسمی بلاروس روز چهارشنبه ۲۹ ژوئیه (۸ مرداد) اعلام کرد که دولت این کشور شب گذشته ۳۲ فرد را که برای یک گروه نظامی خصوصی روسی کار می کردند در نزدیکی شهر مینسک، پایتخت، دستگیر کرده است.

کرونا در آمریکا؛ 1873 جان باخته در یک روز

شیب صعودی کرونا در برزیل؛ 1595 نفر طی یک روز جان باختند

آیا اثبات نسبت یک بچه خارج از ازدواج رسمی با پدرش از نظر قانونی ممکن است؟