حاجیه اهل سوریه در مکه چهارقلو زائید

16/08/2019 05:33:00 ب.ظ

حاجیه اهل سوریه در مکه چهارقلو زائید

حاجیه اهل سوریه در مکه چهارقلو زائید

بیمارستان زنان و زایمان مکه مکرمه در روزهای گذشته شاهد اتفاق بی‌نظیری در تاریخ حج بود و یک زن 23

به گزارش خبرگزاری واس، خبرگزاری رسمی پادشاهی عربی سوریه، این زن اهل سوریه در هفته 34 بارداری بود و آخرین بار 5 سال پیش باردار شده بود. اوضاع عمومی این زن باردار، پزشکان متخصص را ناچار به اجرای عمل سزارین فوری کرد و در نتیجه این عمل، یک چهارقلو شامل دو دختر و دو پسر به دنیا آمدند.

این چهار نوزاد به بخش نوزادان زودرس منتقل شده تا با دستگاه‌های ویژه (انکوباتور) به آنها تنفس مصنوعی داده شود. وزن این نوزادان که اوضاع عمومی آنها با ثبات گزارش شده، بین 1300 تا 1800 گرم است.وزارت بهداشت سعودی اعلام کرد حال عمومی دو تن از این نوزادان خوب و با ثبات است و دو نوزاد دیگر مشکلات اندکی در زمینه تنفس دارند و در حال حاضر تحت درمان دستگاه‌های اکسیژن قرار گرفته و از طریق تزریق مواد خوراکی دریافت می‌کنند و حال آنها رو به بهبودی است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

لیورپول در ضربات پنالتی بر چلسی غلبه کرد و در استانبول قهرمان سوپرجام اروپا شدتیم فوتبال لیورپول توانست با پیروزی بر چلسی قهرمان سوپرجام اروپا شود. بازی بین دو تیم انگلیسی قهرمان لیگ های اروپایی در ورزشگاه بشیکتاش شهر استانبول برگزار شد که در پایان ۱۲۰ دقیقه، دو بر دو مساوی ش

موبایل، کیف و مدارک، در صدر اشیای جامانده در تاکسیموبایل، کیف و مدارک، در صدر اشیای جامانده در تاکسی مسئول ستاد پیگیری اشیاء گمشده تاکسیرانی با اعلام شماره ۴۸۰۴۸ برای اعلام و پیگیری وسایل جامانده در تاکسی گفت: تلفن همراه، کیف و مدارک در صدر اشیاه جامانده در تاکسی قرار دارد.

داوری زنان در عرصه‌ای که در انحصار مردان بود | DW | 15.08.2019استفانی فراپارت داور دیدار چلسی و لیورپول ثابت کرد که یک زن هم می‌تواند در مهمترین بازی مردان سوت بزند و عملکردی قابل قبول داشته باشد. یکی از مفسران درباره این دیدار می‌گوید: 'دیوارهای قلعه مردانه در حال ریختن‌اند'.

گمانه‌زنی پیرامون سومین انفجار در انبارهای حشد‌الشعبی در عراق | DW | 15.08.2019روز ۱۲ اوت یکی دیگر از انبارهای مهمات متعلق به حشد‌الشعبی که از پشتیبانی ایران برخوردار است، منفجر شد. رئیس کمیته امنیت و دفاع پارلمان عراق گفته انفجار ناشی از یک هدف‌گیری هوایی بوده است.

اسلام‌آباد از کشته شدن 8 سرباز پاکستانی و هندی در درگیری در کشمیر خبر دادپاکستان روز پنجشنبه از کشته شدن 3 سرباز پاکستانی و 5 سرباز هندی در نتیجه تبادل آتش در مرز دو کشور در

عکس‌های شش عکاس زن ایرانی در گالری سکلر واشنگتن به نمایش در آمد🔺عکس‌های شش عکاس زن ایرانی در گالری سکلر واشنگتن به نمایش در آمد ⚡️نمایشگاهی در گالری سکلر واشنگتن تحت عنوان «ایران من: شش عکاس زن» آثاری از عکاسان معاصر ایرانی را از مجموعه دائمی این گالری کنار یکدیگر به نمایش گذاشته است.

ساله سوری که برای ادای مناسک حج به پادشاهی عربی سعودی آمده بود، چهارقلو زایید.بارگذاری نظرات.علی صابری در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد پیگیری اشیاء گمشده در تاکسی با بیان اینکه واحد اشیاء گمشده در سازمان تاکسیرانی ایجاد شده است گفت: اگر شهروندان شی و یا وسیله‌ای را درون تاکسی جا بگذارند، می‌توانند از طریق تماس با شماره ۴۸۰۴۸ موضوع را به ستاد اشیاء گمشده اطلاع دهند و پیگیر پیدا شدن وسیله خود باشند.جهان داوری زنان در عرصه‌ای که در انحصار مردان بود استفانی فراپارت داور دیدار چلسی و لیورپول ثابت کرد که یک زن هم می‌تواند در مهمترین بازی مردان سوت بزند و عملکردی قابل قبول داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری واس، خبرگزاری رسمی پادشاهی عربی سوریه، این زن اهل سوریه در هفته 34 بارداری بود و آخرین بار 5 سال پیش باردار شده بود. اوضاع عمومی این زن باردار، پزشکان متخصص را ناچار به اجرای عمل سزارین فوری کرد و در نتیجه این عمل، یک چهارقلو شامل دو دختر و دو پسر به دنیا آمدند.. این چهار نوزاد به بخش نوزادان زودرس منتقل شده تا با دستگاه‌های ویژه (انکوباتور) به آنها تنفس مصنوعی داده شود. مسئول مرکز پیگیری اشیاء گمشده تاکسیرانی با بیان اینکه رانندگان تاکسی قطعا وسایل گمشده را تحویل خواهند داد، با بیان اینکه هفته گذشته یکی از رانندگان حتی یک صلوات شمار را تحویل داد گفت: چندی پیش نیز یکی از شهروندان سرآسیمه به سازمان تاکسیرانی مراجعه کرد و عنوان داشت که کیف حامل طلاهای عروسی پسرش که حدودا صد میلیون تومان بوده را در تاکسی جا گذاشته است و این در حالی بود که راننده تاکسی پیش از این، کیف را به ستاد تحویل داده بود. وزن این نوزادان که اوضاع عمومی آنها با ثبات گزارش شده، بین 1300 تا 1800 گرم است. مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، هفتم ماه اوت، به دامینیک راب، همتای بریتانیایی‌اش، گفت که ایالات متحده «قلم به دست» آماده خواهد بود تا «یک توافق تجارت آزاد جدید را در اولین فرصت ممکن» امضاء کند. وزارت بهداشت سعودی اعلام کرد حال عمومی دو تن از این نوزادان خوب و با ثبات است و دو نوزاد دیگر مشکلات اندکی در زمینه تنفس دارند و در حال حاضر تحت درمان دستگاه‌های اکسیژن قرار گرفته و از طریق تزریق مواد خوراکی دریافت می‌کنند و حال آنها رو به بهبودی است. این صحنه‌ای از بازی چهارشنبه شب بود.

در سوی مقابل پدر این نوزادان از پادشاهی عربی سعودی برای آنچه او واکنش سریع مقامات بهداشتی درمانی به اوضاع همسر و فرزندانش توصیف کرد، تقدیر کرده و از گروه پزشکی و کادر درمانی بیمارستانی که همسرش در آنجا حضور دارد، تشکر کرد. اما چشم انداز یک توافق در کنگره ایالات متحده، که میان حامیان دولت بوریس جانسون و حامیان ایرلند دو شاخه شده است، پیچیده تر از آن است که تصور می شود. .