والی بامیان افغانستان خواستار تقویت ظرفیت گردشگری در این ولایت شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دفتر والی بامیان در مرکز افغانستان تایید کرد، در یک هفته اخیر بیش از 100 هزار گردشگر داخلی از مناظر

این دفتر با نشر خبرنامه ای نوشت، طاهر زهیر، والی بامیان از سرمایه گذاران خواسته برای تقویت ظرفیت گردشگری در پارک ملی بند امیر سرمایه گذاری کنند.

زهیر افزود، در یک هفته اخیر بیش از 100 هزار گردشگر داخلی از این ولایت بازدید کرده که این یک آمار بی سابقه است و در حال افزایش می باشد. او تاکید کرد، با توجه به افزایش این آمار، لازم است ادارۀ محلی و ادارات ذیربط برای پذیرایی بهتر از گردشگران و توسعۀ گردشگری مدیریت سالم داشته باشند. از سوی دیگر، اسلم علوی، رییس اطلاعات و فرهنگ ولایت بامیان روز گذشته به روزنامه «هشت صبح» گفته بود، براساس تکت‌های که از سوی ریاست اطلاعات و فرهنگ این ولایت به گردشگران ساحات باستانی توزیع شده، در پنج روز گذشته به شمول روزهای عید سعید قربان شمار بازدیدکننده‌گان ساحات باستانی و مناظر طبیعی این ولایت از سقف 10 هزار تن گذشته است که حضور این شمار از گردشگران داخلی در بامیان برای مسوولان محلی غافل‌گیرکننده بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک عضو ارشد طالبان در لوگر افغانستان کشته شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چهل و دو شبه‌نظامی در مناطق مختلف افغانستان کشته و زخمی شدندوزارت دفاع ملی افغانستان از کشته و زخمی شدن 42 شبه‌نظامی طی 24 ساعت گذشته در ولایت مختلف این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لیورپول در ضربات پنالتی بر چلسی غلبه کرد و در استانبول قهرمان سوپرجام اروپا شدتیم فوتبال لیورپول توانست با پیروزی بر چلسی قهرمان سوپرجام اروپا شود. بازی بین دو تیم انگلیسی قهرمان لیگ های اروپایی در ورزشگاه بشیکتاش شهر استانبول برگزار شد که در پایان ۱۲۰ دقیقه، دو بر دو مساوی ش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

موبایل، کیف و مدارک، در صدر اشیای جامانده در تاکسیموبایل، کیف و مدارک، در صدر اشیای جامانده در تاکسی مسئول ستاد پیگیری اشیاء گمشده تاکسیرانی با اعلام شماره ۴۸۰۴۸ برای اعلام و پیگیری وسایل جامانده در تاکسی گفت: تلفن همراه، کیف و مدارک در صدر اشیاه جامانده در تاکسی قرار دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

داوری زنان در عرصه‌ای که در انحصار مردان بود | DW | 15.08.2019استفانی فراپارت داور دیدار چلسی و لیورپول ثابت کرد که یک زن هم می‌تواند در مهمترین بازی مردان سوت بزند و عملکردی قابل قبول داشته باشد. یکی از مفسران درباره این دیدار می‌گوید: 'دیوارهای قلعه مردانه در حال ریختن‌اند'.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گمانه‌زنی پیرامون سومین انفجار در انبارهای حشد‌الشعبی در عراق | DW | 15.08.2019روز ۱۲ اوت یکی دیگر از انبارهای مهمات متعلق به حشد‌الشعبی که از پشتیبانی ایران برخوردار است، منفجر شد. رئیس کمیته امنیت و دفاع پارلمان عراق گفته انفجار ناشی از یک هدف‌گیری هوایی بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »