داوری زنان در عرصه‌ای که در انحصار مردان بود | DW | 15.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

استفانی فراپارت داور دیدار چلسی و لیورپول ثابت کرد که یک زن هم می‌تواند در مهمترین بازی مردان سوت بزند و عملکردی قابل قبول داشته باشد. یکی از مفسران درباره این دیدار می‌گوید: 'دیوارهای قلعه مردانه در حال ریختن‌اند'.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استفانی فراپارت داور دیدار چلسی و لیورپول ثابت کرد که یک زن هم می‌تواند در مهمترین بازی مردان سوت بزند و عملکردی قابل قبول داشته باشد. یکی از مفسران درباره این دیدار می‌گوید:"دیوارهای قلعه مردانه در حال ریختن‌اند".

این صحنه‌ای از بازی چهارشنبه شب بود. ۲۳ مرداد ماه در شهر استانبول ترکیه، تیم چلسی در سوپرجام باشگاه‌های اروپا به مصاف لیورپول رفت. لیورپول در ضربات پنالتی بر چلسی غلبه کرد و قهرمان سوپر جام اروپا شد. استفانی فراپارت، داور ۳۵ ساله بازی شب گذشته، از شناخته‌ترین داوران فوتبال زن جهان به شمار می‌رود. او نخستین زنی است که در رقابت‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال مردان فرانسه سوت زده و در ماه ژوئیه دیدار فینال جام جهانی زنان را هم داوری کرد.اما سابقه و توانایی فراپارت چیزی از بحث‌ها و کنجکاوی‌ها در مورد خبر داوری این مسابقه توسط یک تیم داوری زن کم نکرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین وضعیت فعالان سیاسی و مدنی بازداشت شده در مشهد؛ اعتصاب غذای مردان در زندان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا در جایگاهی نیست که برای اقدامات دفاعی ما خطوط قرمز تعیین کندظریف: *آمریکا در جایگاهی نیست که برای اقدامات دفاعی ما خطوط قرمز تعیین کند *در صورت پایبندی اعضاء، بدون حضور آمریکا نیز برجام، پیش‌ می‌رود *ما به دنبال جنگ و تقابل نیستیم *نمی‌شود که عده‌ای در ثبات بوده و دیگران در بی‌ثباتی باشند فعلا که امریکا رید به هیکل شما و رهبرت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جواد لعل محمدی، معلمی که جای کلاس در بازداشتگاه استjddJgY3AlfLPqK1 javadroshana با توجه به حمله‌های سایبری به سرور سایت ایران وایر ممکن است باز کردن لینک سایت برای برخی کاربران به کندی انجام شود و یا مقدور نباشد. ما در حال تلاش برای رفع این مشکل هستیم. مصاحبهjavadroshana با جواد_لعل‌محمدی در تلگرام ایران وایر:
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

قرقاش: حوثی‌ها ثابت کردند که نمایندگان ایران در منطقه هستندانور قرقاش، وزیر مشاور در امور خارجه امارات متحده عربی روز چهارشنبه 14 آگوست 2019 گفت که شبه‌نظامیان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

این مرد سعودی 40 سال است که از کودکان گمشده در حج نگهداری می‌کندیک استاد دانشگاه سعودی 40 سال است که در موسم حج به عنوان داوطلب فعالیت کرده و به نگهداری از کودکانی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رییس‌جمهوری افغانستان: توافقنامه‌ای که اقتدار ملی در آن مصئون نباشد را قبول نداریممحمد اشرف غنی، رییس جمهوری افغانستان سه‌شنبه 13 اوت اعلام کرد، در توافقنامۀ که در آن هویت و اقتدار
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »