جزئیات جدید از بازداشت معاون سازمان تامین اجتماعی- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

28/09/2019 12:47:00 ب.ظ

فرد بازداشت شده در سازمان تامین اجتماعی علاوه بر مسئولیت در معاونت 'ف' در سازمان تامین اجتماعی مسئولیت‌های متعدد دیگری از جمله مسئولیت‌های همچون مشاور عالی مدیرعامل، مدیریت بیمارستان میلاد را نیز عهده‌دار بوده است و ... .

سازمان_تامین_اجتماعی, سازمان تامین اجتماعی | شستا

«جزئیات جدید از بازداشت معاون سازمان_تامین_اجتماعی » فرد بازداشت شده در سازمان تامین اجتماعی علاوه بر مسئولیت معاونت 'ف'، مسئولیت‌های متعدد دیگری از جمله مشاور عالی مدیرعامل، مدیریت بیمارستان میلاد را نیز عهده‌دار بوده است

فرد بازداشت شده در سازمان تامین اجتماعی علاوه بر مسئولیت در معاونت 'ف' در سازمان تامین اجتماعی مسئولیت‌های متعدد دیگری از جمله مسئولیت‌های همچون مشاور عالی مدیرعامل، مدیریت بیمارستان میلاد را نیز عهده‌دار بوده است و ... .

"م. ج"از معاونان سازمان تامین اجتماعی به اتهام دریافت ارز دولتی 4 هزار و 200 تومانی برای واردات تجهیزات پزشکی که به واردات گوشی موبایل اختصاص داده بود، دستگیر شده است.اما فرد بازداشت شده، تنها مسئولیت معاونت‌(ف) سازمان تامین اجتماعی را عهده‌دار نبوده  بلکه در این سازمان مسئولیت‌های متعدد دیگری را نیز داشته است؛ در همین زمینه مدیرعامل وقت سازمان تامین اجتماعی یعنی مرحوم تقی نوربخش در اول آبان سال 1395 در حکمی م.ج  را به سمت مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل منصوب کرده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

معاون سازمان تامین اجتماعی دستگیر شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimمعاون سازمان تامین اجتماعی دستگیر شد م. ج از معاونان سازمان تامین اجتماعی به اتهام دریافت ارز دولتی 4 هزار و 200 تومانی برای واردات تجهیزات پزشکی که به واردات گوشی موبایل اختصاص داده، دستگیر شد. بیشتر مدیران تامین اجتماعی و هلدینگ غیر قانونی درمان آن متخلف و دزدن .

دیدارهای اردوغان در حاشیه نشست سازمان ملل در نیویورک

'آموزه‌های مجمع عمومی سازمان ملل در رابطه با ایران' | DW | 27.09.2019خبرگزاری آلمان در باره فعل وانفعالاتی که در مجمع عمومی سازمان ملل در رابطه با ایران صورت گرفته گزارشی تحلیلی منتشر کرد. در این گزارش آمده است که نشست یک‌هفته‌ای نیویورک در رابطه با ایران سه آموزه داشته است. ت

پوتین در شورای امنیت سازمان ملل مسئله سوریه را مورد بحث قرار دادرئیس‌جمهور روسیه با نمایندگان اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره اوضاع سوریه پس از تشکیل کمیته تدوین قانون اساسی بحث و تبادل نظر کرد. - خبرگزاری آناتولی

نگرانی آمریکا و سازمان ملل از بازداشت معترضان در مصر | DW | 27.09.2019رئیس کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل، از دستگیری گسترده شرکت‌کنندگان در اعتراض‌های ضددولتی در مصر ابراز نگرانی کرد. یک مقام دولت آمریکا نیز خواهان احترام دولت مصر به حق تظاهرات شهروندان شده است.

دبیرکل سازمان ملل: جایی برای خشونت و تقلب در انتخابات افغانستان وجود نداردساعاتی پیش از آغاز انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، آنتونیو گوترِش، دبیرکل سازمان ملل متحد از همه بازیگران کلیدی دخیل دراین روند خواسته تا 'مسئولیت خود را برای حمایت از انتخابات صلح‌آمیز، معتبر، شفاف و همه‌شمول' ایفا کنند.

، روز گذشته این خبرگزاری اقدام به انتشار خبر بازداشت یکی از معاونان سازمان تامین اجتماعی کرد؛ "م.خبرگزاری تسنیم ، م.رئیس‌ جمهور ترکیه در حاشیه هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با مقامات بلندپایه و هیئت های کشورهای مختلف دیدار و گفتگو کرد.دیدار آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و حسن روحانی در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل روز جمعه، پنجم مهر (۲۷ سپتامبر) خبرگزاری آلمان گزارشی در باره آنچه که طی مجمع عمومی یک هفته‌ای سازمان ملل در رابطه با ایران اتفاق افتاده است منتشر کرد.

ج" از معاونان سازمان تامین اجتماعی به اتهام دریافت ارز دولتی 4 هزار و 200 تومانی برای واردات تجهیزات پزشکی که به واردات گوشی موبایل اختصاص داده بود، دستگیر شده است. اما فرد بازداشت شده، تنها مسئولیت معاونت‌(ف) سازمان تامین اجتماعی را عهده‌دار نبوده  بلکه در این سازمان مسئولیت‌های متعدد دیگری را نیز داشته است؛ در همین زمینه مدیرعامل وقت سازمان تامین اجتماعی یعنی مرحوم تقی نوربخش در اول آبان سال 1395 در حکمی م. این معاون سازمان تامین اجتماعی پس از بازداشت، از سمت خود برکنار شد همچنین از سوی مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی؛  قائم موهبتی، معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت مربوطه منصوب شده است.ج  را به سمت مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل منصوب کرده بود.2019 آنکارا/خبرگزاری آناتولی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در حاشیه هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با 6 رئیس جمهور٬ 10 نخست‌وزیر و هیئت هایی از کشورهای مختلف دیدار و گفتگو کرد. در بخش از حکم مدیرعامل وقت سازمان تامین اجتماعی برای م.ج آمده بود: "نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده حضرتعالی به موجب این حکم به سمت مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل منصوب می‌شوید همچنین تا نهایی شدن ساختار در حال تدوین سازمان و در راستای محدود کردن حوزه اجرایی زیر نظر مستقیم مدیرعامل و بر اساس ماده ١٥ اساسنامه مدیریت ادارات کل امور بین الملل و اداره کل دفتر مدیرعامل و مسئولیت حوزه مشاورین، حسابرسی داخلی واحدهای بیمه ای و درمانی و نظام پاسخگویی به بیمه شدگان به جنابعالی تفویض می‌گردد؛ امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه با توجه به منافع و مصالح سازمان نسبت به هماهنگی های مربوط به تعاملات فیمابین معاونین سازمان، تشکیل منظم شورای معاونین تشریک مساعی در ارتباط با مکاتبات درون و برون سازمان و همچنین مدیریت ادارات کل فوق الذکر موفق باشید؛ از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ارتقاء رضایتمندی بیمه شدگان و با رعایت قانون مداری، اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم. دو: تحمل اروپایی‌ها همواره کاهش می‌یابد نویسندگان گزارش خبرگزاری آلمان واکنش‌‌های سه کشور اروپایی، آلمان، بریتانیا و فرانسه در قبال اقدامات ایران را نگاشته‌اند و به این نتیجه رسیده‌اند که اروپایی‌ها آهسته و پیوسته به موضع واشنگتن نزدیک می‌شوند.

" همچنین مدیریت بیمارستان میلاد، ریاست پلی کلینک‌های سازمان تأمین اجتماعی و ریاست شورای پزشکی استان تهران از جمله سوابق مدیریتی م. همچنین وی با نمایندگان جامعه مسلمانان در ضیافت شام دیدار کرد.ج ( فرد بازداشت) در ذیل سازمان تامین اجتماعی بوده است. اما با گذشت چند ساعت از انتشار خبر بازداشت معاون سازمان تامین اجتماعی، روابط عمومی این سازمان با دستپاچگی خبری را در اختیار برخی رسانه‌ها قرار داده تا آن را منتشر کنند؛ در این خبر که به نقل از یک منبع آگاه منتشر شده است، عنوان شده: "برخی رسانه‌ها در خبری  از بازداشت فردی با عنوان اختصاری م.ج خبر داده و او را معاون سازمان تامین اجتماعی معرفی کردند؛ بر اساس اطلاعات حاصله و همینطور اطلاعات، اتهام م. اردوغان با چارلز میشل نخست‌وزیر بلژیک و ژلکو کومشیچ رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین نیز ملاقت کرد.ج مربوط به حوزه ماموریتی او در معاونت تامین اجتماعی نبوده است؛ بر خلاف ادعای مطرح شده، خبر برکناری او توسط سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در روز 27 شهریور اعلام شد در حالی که بازداشت وی 5 مهر اعلام شده است؛ در واقع پیش از بازداشت از سمت معاونت سازمان تامین اجتماعی برکنار شده است و بازداشت او ارتباطی به این سازمان ندارد. به گزارش روزنامه بریتانیایی گاردین سه کشور اروپایی احتمال داده‌اند که اگر ایران اقدامات تازه‌ای برای عدم تعهد به برجام انجام دهد، آنها نیز روند خروج از این توافق را آغاز خواهند کرد.

" به گزارش تسنیم؛ در حالیکه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی تلاش دارد به نوعی از انتصاب این فرد به سازمان تامین اجتماعی فرار کند که اتهامات این فرد مربوط به دوران مسئولیتش در بخش‌های مختلف و زیرمجموعه تامین اجتماعی بوده است. . سپس با ادی راما نخست‌وزیر آلبانی٬ آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل٬ شیخ تمیم بن حامد الثانی امیر قطر و بوریس جانسن٬ وزیر امور خارجه انگلستان دیدار کرد.