نگرانی آمریکا و سازمان ملل از بازداشت معترضان در مصر | DW | 27.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل، از دستگیری گسترده شرکت‌کنندگان در اعتراض‌های ضددولتی در مصر ابراز نگرانی کرد. یک مقام دولت آمریکا نیز خواهان احترام دولت مصر به حق تظاهرات شهروندان شده است.

میشل باچلت، رئیس کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل دستگیری گسترده شرکت‌کنندگان در اعتراض‌های ضددولتی در مصررا مایه نگرانی خواند. او روز جمعه دولت مصر را فراخواند تا همه آنهایی را که صرفا از حق خود برای اعتراض و تظاهرات استفاده کرده‌اند بی‌درنگ آزاد کند.

همزمان یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرده است، کشورش از حق مصریان برای بیان آزاد دیدگاه‌های سیاسی‌شان حمایت می‌کند. این در حالی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل ضمن دیدار با عبدالفتاح سیسی، او را"رهبر بزرگ" مصر خوانده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش بی‌سابقه ظرفیت پذیرش پناهنده در آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادیدولت دونالد ترامپ اعلام کرد که تنها ۱۸ هزار نفر در سال آینده به عنوان پناهنده در این کشور پذیرفته خواهند شد. حالا کجا پناهنده بشیم .
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گروه‌های حقوق بشری مصر: از آغاز اعتراضات علیه السیسی در مصر ۲ هزار نفر بازداشت شده‌اندگروه‌های حقوق بشری مصر: از آغاز اعتراضات علیه السیسی در مصر ۲ هزار نفر بازداشت شده‌اند به گزارش رویترز، وزارت کشور مصر روز پنجشنبه ۴ مهر هشدار داد که با هر نوع تلاش‌ برای بر هم زدن آرامش در کشور «قاطعانه» برخورد می شود. اعتراضات با همکاری اسلامگرا و هدایت اونا داره صورت میگیره اونا میخوان مصر و به عقب برگردونن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی روسیه از گسترش تروریسم در شمال افغانستانوزیر امور خارجه روسیه نسبت به خطر گسترش تروریسم بین المللی در شمال افغانستان هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا خواستار لغو محدودیت‌ها در جامو و کشمیر شدمعاون وزارت امور خارجه آمریکا در امور جنوب آسیا از هند خواست تا محدودیت‌ها در جامو و کشمیر را لغو کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فشارهای آمریکا باعث انسجام بیشتر در داخل ایران می‌شودرئیس‌جمهور شامگاه چهارشنبه به وقت نیویورک و در دیدار با نخبگان و صاحبنظران سیاست خارجی آمریکا با بیان اینکه تحریم‌های غیرانسانی آمریکا به اهداف خود نخواهد رسید، گفت که در این زمینه انسجام کاملی در داخل ایران وجود دارد. Fuck اقای پرزیدنت روحانی این سختی ها روی قشر ضعیف و محروم جامعه است و از بابت اصالتی که دارند تحمل می کنند. وگرنه سرمایه داران خیلی وقت دست از سر این دولت حکومت کشیده اند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: تحریم های غیرانسانی آمریکا باعث انسجام در ایران شده استتهران - ایرنا - رئیس جمهوری شامگاه چهارشنبه به وقت نیویورک در دیدار با نخبگان و صاحبنظران سیاست خارجی آمریکا با بیان اینکه تحریم‌های غیرانسانی آمریکا به اهداف خود نخواهد رسید، گفت که در این زمینه انسجام کاملی در داخل ایران وجود دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »